Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

13.11.2013

50 000 ГРИВЕНЬ ЗА СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ХМІЛЬНИКА

vasya50 000 гривень за написання Стратегії розвитку Хмільника має намір «викласти» міська влада. Про це сказав міський голова Василь Грушко під час засідання колегії Департаменту охорони здоров’я та курортів.

Зокрема він зазначив, що для виконання робіт з написання Стратегії вони мають намір залучити фахівця, який розробляв Стратегію розвитку Вінниці.

Водночас Василь Пилипович зазначив, що вже після того, як було досягнуто певних домовленостей, хтось з депутатів міської ради, причому Грушко сказав, що прізвище цього депутата він озвучить потім, подзвонив фахівцям, яких планувалося залучити до написання Стратегії, та заявив, що Хмільник відмовляється від їхніх послуг.

На прохання назвати прізвище депутата міський голова не відповів.

3 Comments on “50 000 ГРИВЕНЬ ЗА СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ХМІЛЬНИКА

Жека
13.11.2013 at 18:20

Міський голова в своєму репертуарі)

Пронира
13.11.2013 at 18:42

От помело в людини… язик окремо від голови?))

Пронира
13.11.2013 at 19:07

Зокрема він зазначив, що для виконання робіт з написання Стратегії вони мають намір залучити фахівця, який розробляв Стратегію розвитку Вінниці.
Ну, піпєц! Давайте запросимо фахівця, що розробляв стратегію розвитку, скажімо, Києва чи Москви і сплатимо йому лімон…  Чи це черговий пролиз для області? Яка програма? Впевнений, що наші “ХВахівці” й гадки не мають, що це за документ і з чим його їдять. І врешті, а якщо самим попрацювати і зекономити полтішок..?))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *