Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

21.10.2013

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА СТАЄ ЩЕ ДОСТУПНІШОЮ

pdТепер безоплатну правову допомогу можна отримати от-лайн, завдяки ресурсу «ПРАВОВИЙ ПРОСТІР», який нещодавно було оновлено

«ПРАВОВИЙ ПРОСТІР» – це спеціалізований портал, створений задля поширення правових знань, розвитку правових практик, сприяння діяльності державних і недержавних організацій, що надають правову допомогу особам, які належать до бідних та вразливих верств населення.

«ПРАВОВИЙ ПРОСТІР» – це також унікальна комунікаційна платформа, що надає можливість на безоплатній основі отримати правову інформацію, консультацію юристів в режимі он-лайн та взяти участь у навчальних програмах наших партнерів.

Партнери порталу «ПРАВОВИЙ ПРОСТІР»:

Мережа центрів правової інформації та консультацій

Координаційний Центр з надання правової допомоги

Українська Фундація правової допомоги

Українська Гельсінська Спілка з прав людини

На «ПРАВОВОМУ ПРОСТОРІ» можна знайти інформацію та контакти організацій, які надають безоплатну правову допомогу в Україні:

На порталі розміщено інформаційні буклети із захисту прав громадян.

Вони висвітлюють проблеми, які найбільше цікавлять людей, – соціальне забезпечення, захист права власності, сімейне право, спадкове право тощо.

Також на порталі можна отримати безкоштовну он-лайн консультацію.

Для довідки:

Діяльність порталу адмініструє Інформаційний ресурсний центр «ПРАВОВИЙ ПРОСТІР» створений Херсонським обласним Фондом милосердя та здоров’я за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження» та Міжнародного Фонду Ч.С.Мотта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *