Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

12.02.2015

БУДІВЛЮ КІНОТЕАТРУ «ДРУЖБА» ЗНОВУ ХОЧУТЬ ПРОДАТИ

завантаженняХмільницька міська рада має намір затвердити перелік об’єктів, які продадуть з аукціону в 2015-2016 роках. Пропонуємо вашій увазі перелік цих об’єктів, а також короткий коментар до таких майбутніх продажів.

Отже, планується продати кілька котелень, а саме:

  • Будівля  котельні по вулиці Ч. Козацтва №28;
  • Будівля котельні по вул. Лисенка №23;
  • Будівля котельні по вул. Горького №3-а;
  • Будівля котельні по вул. Декабристів №13.

Варто зазначити, що послідуюче використання зазначено не для всіх котелень. Зазначено тільки, що лише котельню по вулиці Ч. Козацтва мають продати під спортивно-оздоровчий, рекреаційно-туристичний, готельний профіль діяльності. Подальша доля інших котелень наразі невідома. Тобто використати їх зможуть під облаштування будь чого.

Наступний об’єкт для продажу – будівля кінотеатру «Дружба» по вул. Леніна №25. Його збираються продати під влаштування кінотеатру з торговельно-офісними приміщеннями, культурно-комерційного комплексу з кінозалом. Варто зазначити, що це не перша спроба продати кінотеатр в центрі міста. В 2013 році керівництво міста намагалося «протягнути» через раду затвердження звіту про оцінку кінотеатру. На думку депутатів звіт суттєво занижував реальну вартість цього об’єкту. Тоді депутати не затвердили такий звіт і кінотеатр не продали майже задарма. Отже, нас чекає чергова спроба. До речі, з аналізом звіту, який намагалися протягнути в 2013 році можна ознайомитися ТУТ.

Наступний об’єкт – підвальне приміщення в будинку по вул. Леніна №19. Одразу варто зазначити, що в проекті рішення не зазначається можливе подальше використання об’єкту. Також варто звернути увагу, що це приміщення знаходиться в житловому будинку. Рано чи пізно в цьому будинку буде створено ОСББ. І не варто зараз «розбазарювати» об’єкти, які могли б в майбутньому приносити користь мешканцям будинку, якщо вони здаватимуть його в оренду. Тому продавати такий об’єкт все ж таки не варто.

Під комерційно-розважальний, офісний, готельний профіль діяльності збираються продати комплекс будівель разом із земельною ділянкою по вул. Пушкіна №12 – колишня районна друкарня.

І останній об’єкт, який може змінити власника, це адмінбудівля по вул. Таращанська №5, яку мають намір продати під офіс.

Варто зазначити, що всі ці об’єкти мають намір продати через аукціон.

16 Comments on “БУДІВЛЮ КІНОТЕАТРУ «ДРУЖБА» ЗНОВУ ХОЧУТЬ ПРОДАТИ

Пронира
12.02.2015 at 06:37

Треба робити “тарапіся”, адже до виборів залишається все менше часу…

Віталій
12.02.2015 at 09:14

Зважаючи на те, що список об’єктів буде затверджуватися радою, маю одразу 2 пропозиції для депутатів:
1. Чітко визначити подальше використання котелень після продажу. А то після продажу там може з’явитися все, що завгодно: від якогось виробництва до чергового генделика. А хтось колись обіцяв в тих котельнях облаштувати спортивні зали, пам’ятаєте?;
2. Видалити з переліку об’єктів підвальне приміщення в будинку по вул. Леніна №19. Як на мене, то не варто розбазарювати такі приміщення. Вони потім знадобляться мешканцям…

Неверю
12.02.2015 at 10:39

Підвальне приміщення в будинку по вул. Леніна №19. НАЛЕЖИТЬ МЕШКАНЦЯМ ЦОГО БУДИНКУ!!!
Насправді, згідно з законодавством, наші багатоквартирні будинки є цілісними майновими комплексами і належать нам. Тобто власникам усіх інших квартир у будинку. І тому ніхто, окрім нас самих, не буде піклуватися про наш будинок.

Про це прямо сказано у ч. 2 ст. 382 Цивільного кодексу України: власникам квартир у багатоквартирному житловому будинку “належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку”.

Что кому принадлежит в многоквартирном доме (ИНФОГРАФИКА)
http://ipc-bigyalta.org/new_big_yalta/11919.html

Складывается такое впечатление,что в хмельникской раде сидят некомпетентные бюрократы,которых интересует лишь как набить собственный карман за чужой счет! В стране война! Смотрите не подавитесь! Сколько можно грабить население???

Хмільничанин
12.02.2015 at 19:28

Васі дуже потрібні кошти.

козак
13.02.2015 at 09:29

А зачем тогда смотрит секретарь горсовета коломиец

LEON
13.02.2015 at 10:43

Не зрозумів, зачем или куда смотрит? Поки що він продивляється, його час ще не настав.

Віталій
13.02.2015 at 10:47

А я щось взагалі не зрозумів, до чого тут Коломієць)))

Хмільничанин
13.02.2015 at 19:46

коломієць вже ліг під васю , бо тоц йому пообіцяв посаду першого заступника в слідуючій каденції.

Віталій
13.02.2015 at 20:46

))) Я не знаю під кого там хто ліг, але якщо вже пишете. то хоч трішки думайте: НЕМАЄ В НАС ПОСАДИ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА! ПРОСТО НЕМАЄ В ШТАТІ)))

LEON
14.02.2015 at 19:11

Ці обєкти необхідно продавати але необхідно провести якісну і достовірну оцінку. Роботу комісії по проведенню відбору оцінщиків взяти під громадський контроль. Як це зробити? Це вже інше питання, але робити необхідно, тому що дочекаємося коли ці обєкти розваляться.

Інший
15.02.2015 at 00:10

Ту “Дружбо” даром ніхто не забере для влаштування кінотеатру, скоріше стане басейном №2

LEON
15.02.2015 at 10:14

Кінотеатр “Дружба” то лакомий кусок нерухомості, який хочуть придбати за безцінь і не сумнівайтесь, що владні мужі тут замішані.

Інший
15.02.2015 at 15:21

Я з цим і не сперечаюсь, тільки придбати для створення чергового готелю чи ресторану ну ніяк не кінотеатру.

Віталій
15.02.2015 at 16:35

Але міська влада хоче саме кінотеатр))) І якщо рішення затвердять в такому вигляді. як воно є, то будуть шукати покупця, який погодиться зробити там кінотеатр. По іншому ну ніяк…)))

Інший
15.02.2015 at 17:49

Віталій, дякую капітан очевидність, без вас ми б самі ніяк не в’їхали.

Хмільничанин
15.02.2015 at 19:22

Вже прийняли рішення по котельні 1 Травня коли її виставляли на продаж і що маємо.Невже не зрозуміло що ніяке депутатське рішення не має ніякої ваги бо вася одним іх своїх прийомчиків всерівно все перекрутить і поставить перед фактом . а винних в цьому як завжди не має.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *