Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.10.2013

БУДІВНИЦТВО НА ЛЮДСЬКИХ КІСТКАХ

Будівництво так званої дзвіниці, яка будується без жодних дозволів, без виділення земельної ділянки, з порушенням всіх існуючих норм та правил, в прямому сенсі ведеться на могилах.
На могилах складено будівельні матеріали та розкидано різноманітне сміття.
Це – до питання про повагу до пам’яті померлих.
Фото зроблені сьогодні.

d6d5d1d4d3d2

29 Comments on “БУДІВНИЦТВО НА ЛЮДСЬКИХ КІСТКАХ

Небайдужий
26.10.2013 at 18:54

Православнєнько так….

Небайдужий
26.10.2013 at 18:59

Стаття 297. Наруга над могилою, іншим місцем поховання або
над тілом померлого

1. Наруга над могилою, іншим місцем поховання, над тілом
(останками, прахом) померлого або над урною з прахом померлого, а
також незаконне заволодіння тілом (останками, прахом) померлого,
урною з прахом померлого, предметами, що знаходяться на (в)
могилі, в іншому місці поховання, на тілі (останках, прахові)
померлого, –

караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або
обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на
той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою,
групою осіб, або з корисливих чи хуліганських мотивів, або щодо
братської могили чи могили Невідомого солдата, або поєднані із
застосуванням насильства чи погрозою його застосування, –

караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років
або позбавленням волі на той самий строк.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті,
якщо вони спричинили тяжкі наслідки, –

караються позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти
років.

Зайка
26.10.2013 at 19:20

Капєц. Блін. А як католики хотіли капличку побудувати, то кровопролиттям погрожували. І зовсім нічого, що незаконно будується під носом у міліції, прокуратури, врешті-решт. 

Віталій
26.10.2013 at 22:09

Правила благоустрою території міста Хмільника: “Частина 6 Статті 5.2. Виконання будь-яких будівельних робіт у місцях поховань, на місцевості із залишками слідів давніх поховань, на територіях закритих кладовищ, а також у прилеглих до місць поховань охоронних зонах забороняється”…
І шо? І по х@й…

Пронира
26.10.2013 at 22:16

Х.. з тими ділянкаи, проектами, дозволами та ін. Цікавить ще одне питання: звідки кошти на будматеріали? Навіть якщо припустити, що транспортні послуги та часткова рабсила з комунгоспу, вийде не маленька сума…

Віталій
26.10.2013 at 22:21

Якщо припустити, що транспортні послуги та часткова рабсила з комунгоспу, то це є нецільове використання бюджетних коштів… Тому що оту техніку тра заправляти, а також платити заробітну плату працівникам, які залучені до проведення робіт. Щось я не памятаю, щоб міська рада затверджувала програму. в якій передбачалися видатки на будівництво…

Небайдужий
27.10.2013 at 12:00

До речі, цікаво було б дізнатися про історію того об’єкту, від якого лишився чималий фундамент. Коли її було збудовано? Ким? Якій церкві вона належала? Які події з історії міста з нею пов’язані? І т. ін…
Споруда, судячи із залишків була зовсім не схожою на черговий кіоск з безподаткового продажу свічок та інших магічних предметів, який зараз ліплять “члени громади”. Підозрюю, що й з точки зору збереження історичної пам’яті іхнє будівництво є повною зневагою до історії міста. Це те ж саме, що якби приміром, на залишках Десятинної церкви в Києві, забацати якусь несуразну капличку. Однак, ветеринар, як свідчать його практичні дії, є людиною малограмотною, безкультурною та аморальною….

Умка
27.10.2013 at 17:23

Під тими затоптаними стежками старі могили!!! 
Хіба ж так можна???  
Я сумніваюсь що по закінчені робіт хтось буде їх відновлювати.
 

Ramirez
27.10.2013 at 20:17

Нє, ну йома, ну ж не рибний магазмн там будують. Навіть якщо і на кістках (хоча де їх нема, якщо думати обширно), то в цьому щось є, що там будують храм. 

Микола
27.10.2013 at 20:57

Який храм ?????, васько там будує капличку – молитовничок, які, останнім часом так популярні серед  керівничків “середньої руки”, таких як  оце одоробло . І наче,  … щось зробив – церкву  ж побудував, а шо ж , бля. А такі як михуїл  шикирун її освятять і благословлять, прости Господи, і  все буде, окей у цих свинарів – ветеринарів… 

Віталій
27.10.2013 at 21:15

Раміресе, яка різниця: “Рибний магазин” чи “храм”? Хіба для будвіництва останнього є якісь пільги? Хіба воно має відбуватися в межах законодавства та з отриманням усіх необхідних дозволів та погоджень чи виділення земельної ділянки? Не варто спекулювати на таких поняттях, як “святе”, “храм”. “богоугодне діло” і т.д. Тут якраз той випадок, коли варто згадувати євангелійське: “Богу – Боже, а кесарю – кесареве… А якщо по простому. то варто відділяти мухи від котлет…)))

Ramirez
28.10.2013 at 07:19

Ну а навіщо тоді спекулювати на таких поняттях як “будування на кістках”? В цьому ж випадку не про законну підоснову будування йде мова, ага? 😉 Та й не спорю я стосовно законності будівлі і т.п. Просто ваша позиція для більшості пересічних громадян буде незрозумілою і несприйнятною. А конкретно в вас можуть вбачити прояв анцихриста ))

Небайдужий
28.10.2013 at 09:40

Раміресе, не треба недооцінювати “пересічних громадян”. Більшість із них далеко не ПГМнуті і закомплексовані кретини. Таких, як ви говорите, штук 20-30 на все місто. Решта- цілком адекватні люди зі своїми недоліками та достоїнствами. “Анцихристом” зараз мало кого налякаєш. ХХІ століття надворі, як не як. Якось розберуться 😉
Ніякої спекуляції в цьому повідомленні нема. “Будівництвом на людських кістках” постійно спекулює наш міських голова, коли хоче заткнути рота невгодному депутату (наприклад Карпенко Т. І.) або відмовити в законному праві на будівництво культової споруди греко-католикам.
Щоб там не будувалося факти залишаються фактами: будівельні матеріали та сміття розкидано на могилах- факт. Те що “відбудовники” жодного уявлення не мають про те, що стояло на тому місці де вони ліплять своє одоробло (бо немає ні проекту, ні ескізів, нічого, з чого б можна було судити про естетичну вартість тієї споруди)- факт. Наприклад, я не знайшов жодної інформації про те, що на кладовищі коли небудь стояла православна культова споруда, але знайшов кілька джерел (одне з них тут: http://www.myslenedrevo.com.ua/studies/xramypod/72khmilnyk.html ), які свідчать що там з 1901 року стояла КАТОЛИЦЬКА чи то каплиця, чи то чиясь родова усипальниця (швидше за все- родини Ксідо). До речі- якщо там була усипальниця, то в її підземній частині мають бути поховання її колишніх власників та їх родичів. Та й нащадків похованих там людей не завадило б для початку розшукати і якщо вони є, запитати, чи згодні вони на те, щоб на місці поховання їхніх предків стояло невідомо що.

Віталій
28.10.2013 at 09:59

Ну кому дістанеться ярлик “Анцихриста” то питання дуже спірне))).Хто більше схожий на того “Анцихриста”, той, хто паплюжить християнські поховання чи той. хто каже. що так чинити не можна?)))

Ramirez
28.10.2013 at 10:43

Той, хто стоїть на заваді священного будівництва! ))

Небайдужий
28.10.2013 at 11:02

А хто те будівництво визнав “священним”? Який священник і якої конфесії? Та й те, що священне для однієї конфесії, для всіх інших священним не є 🙂
Ви самі хоч знаєте достеменно, що там будується? 🙂

Віталій
28.10.2013 at 11:06

Напевно будівництво освятили Безподобні Петро та Васілій…)))

Небайдужий
28.10.2013 at 17:34

Ось ще цікава інформація за авторства Віктора Васильовича Касич-Пилипенка: –                                                                       “У  Хмільнику в центрі міста є польський цвинтар. В центрі його знаходяться декілька польських склепів, вони, десь — 1800…якихось років. Один із них схожий на військовий ДОТ. Має форму куба, висотою метрів зо два. з двох сторін на верх ведуть сходи. На верху стояв великий куб, десь, метр на метр, приблизно. З верхом, схожим на дах. Такої форми, зі скошеними краями. Він був з полірованого чорного граніту. Внизу склепа були залізні ворота і коли я вчився в школі, що напроти цвинтара, то ми, пацани бігали туди часто гратися. То ще тоді, це десь, в 1962 році, вже я чув, що в склепу були на цепах підвішені дві труни. Але тоді вже їх не було, а цепи ще були. І ворота були відкриті, замок хтось зняв. Справа від склепу сточла кам”яна колона з сірого граніту. Висотою десь, метрів вісім, а не верху її був орел з розпростертими крилами. Не пам”ятаю, скільки у нього було голів, але, здається, що одна. Ще правіше стояла якась будівля, щось схоже на каплицю, але досить-таки висока та довга. Приблизно, в довжину метрів 10. І висотою метрів 4-5. Там хтось із мешканців, які жили біля цвинтара, тримав сіно. Років зо п”ять тому я був на цвинтарі і спеціально ходив туди подивитися, в якому стані знаходяться ті склепи. То на цьому, гранітний куб звалили на бік, видно хотіли вкрасти, та не змогли донести 🙂 Так і залишили. Кам”яний стовб розбили. Подумав тоді, що і фашисти не чіпали, я ми ось так відносимось до своєї історії. Чий це склеп — не знаю. Там ніяких ніде написів не було, але казали, що Стеселя. Недаліч зберіглися ще два-три склепи. Вони були підкопані ще тоді. Хтось під них поробив дірки і лазив всередину. Але зверху залишились пам”ятники у вигляді чотирьокутних високих гранітних двометрових пірамід, на яких досить добре зберіглися написи на польській мові з датами та прізвищами. Думаю, всі ці могили мають якесь відношення до замку.”
http://sergekot.com/hmel-nik-ukr/

Ramirez
28.10.2013 at 22:38

Ви самі хоч знаєте достеменно, що там будується?
Згадалось класичне: “Не читал, но осуждаю!” (с) Ні, я не в курсі, але судячи з побудови арок – будівля гряде культового масштабу.  
 
 
 

Небайдужий
04.11.2013 at 11:16

Пронира: “Цікавить ще одне питання: звідки кошти на будматеріали?
За неофіційними повідомленнями достовірних джерел з “Білого дому”: будівельні матеріали “нажебракував” особисто міський голова шляхом телефонних (і не тільки) звернень до різноманітних керівників підприємств та підприємців з проханням “подати бога раді” хто що зможе на богоугодноє дєло 😉

Віталій
04.11.2013 at 11:57

Для Раміреса: за цим посиланням – відповідь Грушка на мій запит. Там є інформація про те. що ж все таки будується на цвинтарі: http://pravongo.org/v-hmilnyku-cherhovyj-samobud-kudy-dyvytsya-inspektsiya-dabk/

жора
04.11.2013 at 13:30

Рамірес , по твоєму побудований хлів з розібраного короварника цегла з якого пропитана сечею, можна  назвати будівлею культового маштабу))))  Але питання в іншому, будь що ти будуєш маєш це робити чесно та прозоро.! У нас вже є випадок коли підприємці здавали кошти на борцівський килим , зібрали близько ста тис. Килим коштує 30 , питання де здача,? 

Пронира
04.11.2013 at 15:24

А чому цегла з розібраного корівника, можливо з свинарника??))

Ramirez
04.11.2013 at 15:49

А звідки ці дані стосовно походження будматеріалів, цікаво? Ну й шо? Жертвує ж хто шо може. От і фермер якийсь пожертвував хлівом ради благого дєла ))
 

Руслан
04.11.2013 at 17:02

Ramirez, а жора в долі, от і знає звідки цегла)))

Руслан
04.11.2013 at 17:04

А взагалі сумніваюсь я що це ідея тих кого ви обісрати намагаєтесь. Пропоную вам звернутись не з запитом до голови, а з питанням до батюшок. Вони вам “умнікам” і пояснять, що то і чи треба воно там.

Небайдужий
04.11.2013 at 17:09

А звідки ці дані стосовно походження будматеріалів, цікаво?
З надійних джерел 😉
Та ви й самі подумайте логічно: бюджет це самочинне незаконне будівництво не фінансує, церква також, Грушко з власної кишені теж (“раждьонний брать давать нє может”). Залишається тільки одне- т.зв. “спонсорська допомога”. Як вона випрошується відомо: міський голова звертається до тих, хто колись отримував з його допомогою якісь преференції за рахунок міста, а також тих, хто планує їх отримати в майбутньому і просить про “дружню” допомогу. Подєльнікі не відмовляють. На те вони й подєльнікі. Ні гідності, ні совісті.
Ті ж, хто мають власну гідність і не планують наживатися за рахунок міської громади, в таких протиправних справах участі не беруть.

Пронира
04.11.2013 at 17:13

Вживані будматеріали, зокрема і цегла, як правило, часто мають поxодження саме з с/г будівель (свинарників, корівників, курників, ферм, складів із зберігання добрив та ін.) І, як вірно помітив жора, такі будматеріали “нтатягнуті” різними нечистотами, як природнього так і xімічного поxодження. Колись навіть було присвячено статтю такому будівництву: сім”я зі сxідної України побудувала будинок з використанням саме такиx матеріалів, а згодом виникли проблеми зі здоров”ям (з диxальними шляxами), оскільки цегла мала вміст якоїсь шкідливої речовини. Але я не стверджую, що на будівництві дзвіниці використовуються такі матеріали, xоча це не виключено.

Небайдужий
04.11.2013 at 17:43

Та які там санітарні вимоги можуть висуватися до будівлі, котра будується на місці групового поховання? І так зрозуміло, що здоров’я вона нікому не додасть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *