Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

10.09.2013

ЧОМУ ДЕПУТАТИ «ВЧЕПИЛИСЯ» ДО СЕКРЕТАРЯ РАДИ ДРЕЖЕНКОВА?

00233998Чому опозиційні депутати Хмільницької міської ради «вчепилися» саме до секретаря Петра Дреженкова, звинувачуючи саме його в підробці рішень? І хто насправді несе відповідальність за підготовку і збереження того «протокольного господарства», про яке неодноразово говорилося і на сесіях міської ради, і під час прес-конференції для регіональних ЗМІ, і, власне, – в засобах масової інформації? Чи є насправді якісь правові підстави звинувачувати Петра Дреженкова?

Щоб не «нарватися» на звинувачення в підтасовці фактів, на ім’я міського голови було надіслано запит на інформацію, в якому було висловлене прохання чітко вказати, хто з посадовців міської ради несе персональну відповідальність за своєчасну підготовку та збереження протоколів та рішень Хмільницької міської ради.

Сьогодні було отримано відповідь ЗА ПІДПИСОМ Василя Грушка. Пропонуємо до вашої уваги цитату з листа:

«Відповідно до посадової інструкції спеціаліст 1 категорії відділу організаційно-масової роботи міської ради спільно з секретарем міської ради здійснює організаційне забезпечення сесій міської ради та відповідає за ведення і своєчасне оформлення протоколів сесій та несе відповідальність за їх збереження, в т.ч. аудіозаписів сесій міської ради».

Зважаючи на те, що протоколи сесій та рішення міської ради не оформлялися місяцями (а це є задокументований комісією факт), то можна зробити припущення, що саме через службову недбалість саме цих осіб було створено умови, завдяки яким і стала можливою підробка рішень, факти якої встановила прокуратура

9 Comments on “ЧОМУ ДЕПУТАТИ «ВЧЕПИЛИСЯ» ДО СЕКРЕТАРЯ РАДИ ДРЕЖЕНКОВА?

Пронира
10.09.2013 at 13:50

Як не крути, а посадові інструкції, як і факти, – річ уперта. І все зводиться до того, що когось таки доведеться робити цапом відбувайлом. Питання лише в тому, чи не стане “тєрпілою” невинна людина?((

LEON
10.09.2013 at 13:52

Голова знає, що за спільно зроблену роботу, персонально відповідальний відсутній. Настав час пошуку відповідального.

Естер
10.09.2013 at 20:09

Якщо я не помиляюся то за каденції Грушка таких спеціалістів змінилося троє. Цікаво хто з них буде відповідати?

Віталій
10.09.2013 at 20:11

Воно то так, але секретар ради, все ж таки не мінявся…

Естер
10.09.2013 at 20:46

за відповідність протокольних рішень тим рішенням, що були оголошені на сесіях та за які було проголосовано, все таки має нести відповідальність секретар міської ради, адже під рішеннями віза не спеціаліста стоїть а секретаря.

Віталій
10.09.2013 at 20:49

Саме так…))) Але, якщо на підроблених рішеннях є підпис секретаря, то це вже не службова недбалість, а підробка рішень…

Ester
11.09.2013 at 18:19

не може в протоколі сесії бути рішення не завізоване, інакше це не документ, а так – аркуш формату А4, ще й забруднений літерами))).
ДА – це підробка рішень.

Валентин
11.09.2013 at 20:53

Дреженкова разом з Грушком треба викинути з міської ради раз і назавжди. Вони повин сидіти в тюрмі. Хмільничани об’єднуймось. Рятуймо місто від нечисті і злодіїв.

Естер
12.09.2013 at 20:29

Наскільки мені відомо депутати черговий раз не змогли викинути Дреженкова з міської ради. яка ганьба!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *