Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

17.03.2014

ЧИ Є СПРАВЕДЛИВІСТЬ? (Оновлено)

00233998

Із за неузгодженості дій адміністраторів ГФХ дана публікація була випадково знята з нашого ресурсу. Щодо цього інциденту приносимо свої вибачення!

Замітка під такою назвою надійшла сьогодні на електронну пошту Громадського форуму Хмільниччини з проханням опублікувати її на нашому ресурсі. І хоча тематика матеріалу не зовсім відповідає тематиці ГФХ, ми вирішили розмістити цей матеріал. Отже, далі – мовою оригіналу…

Цікаво хто переможе: зв’язки чи закон?

“Чоловік”, який працює на ПАТ “Хмільницький елеватор” спочатку жорстоко побив дружину на очах у дітей, відчувши свою безнаказаність та підтримку своїх батьків, він через місяць пішов далі, побивши та згвалтувавши дружину, знову ж таки з підтримкою “мами” та “тата”, вигнав її з двома його дітьми на вулицю, знаючи що в неї в м. Хмільнику немає нікого з рідних.

Не витримавши такого приниження від “чоловіка” та гноблення зі сторони його “батьків” потерпіла зважилась та звернулась до правоохоронних органів. Слідчою було прийнято заяву та направлено до судмедексперта, результати експертизи будуть на протязі місяця. Але, наскільки ми поінформовані, справу стараються, як кажуть в народі “спустити на тормоза”, так як у бувшої свекрухи, яка працює в санаторії ВЦСПС впливові знайомі та родичі, які також працюють в правоохоронних органах. Наразі чекаємо результати експертизи.

Сподіваємось на компетентність нашої міліції, але якщо проблема не буде вирішена в рамках закону прізвища та посади будуть розголошені в засобах масової інформації.

То чи є справедливість в наш час чи все можна купити за гроші?

Коментар Центру правової інформації та консультацій:

Звертаємося до автора цих рядків. Якщо в жінки, про яку йде мова в надісланому Вами матеріалі, виникне потреба в отриманні правової допомоги – ми готові її надати. Тому, за потреби, пропонуємо звертатися на електронну пошту, на яку Ви надсилали цього листа, або безпосередньо в Центр, який знаходиться в районному Будинку культури.

 

P.S.
Зацікавлені особи спромоглися підступними шляхами вести в оману адміністратора сайту та домогтися зняття матеріалу з сайту!

52 Comments on “ЧИ Є СПРАВЕДЛИВІСТЬ? (Оновлено)

Мегафон
17.02.2014 at 19:53

Мда. Отак, ніби людина на, перший погляд, як людина. А таке коїть…

Крем
17.02.2014 at 20:44

Печально! Страшно остаться сам на сам с проблемой

LEON
18.02.2014 at 08:25

В сімї не без виродка. Це стосується “чоловіка”, який  бє,  гвалткє і виганяє дружину з дітьми і “мами”, і “тата”, і впливових знайомих  родичів, які працюють в правоохоронних органах. З цим, без сумніву негативним явищем, необхідно боротися, як шляхом надання правової допомоги так і шляхом всенародного осуду. Якщо дійсно факт має місце, ми знаємо дійових осіб, можна офіційно повідомити про це керівництво підприємств де вони працюють. Хто має повідомити? Так сьогодні у нас прогресивних сучасних ГО стільки, що хоч греблю гати. Тай мер і його “молода”команда не повинна стояти осторонь. Повірте мені в недалекому минулому такі методи виховання дуже часто застосовувалися.

Небайдужий
18.02.2014 at 10:40

Як каже наш мер, це повний капець…. І ці люди ще хочуть в Європу…. Який нафіг “всенародний осуд”?! Яке нафіг “повідомити керівництво підприємства”?! Ви в своєму розумі?!!! Не лізьте в особисте життя людей, яким би воно вам поганим чи хорошим не видавалося!  Європейська цивілізація тримається на культі приватної власності та невтручання в особисте життя людини. А ви тут дрімучу совковість розводите….
Що ж стосується дій чи бездіяльності правоохоронців, то для цього також існують інші, цілком законні та цивілізовані способи вирішення проблем. Нехай цим займаються ті, хто має відповідні повноваження, а не громадськість.
Думаю, що подібні матеріали не слід публікувати на форумі…. Мало того, що “не той формат” так ще й гнилим душком вже добряче забутих партзборів потягнуло…. Тьху! Гидота…

Пронира
18.02.2014 at 11:30

Тай мер і його “молода”команда не повинна стояти осторонь.
А він тут до чого? Він же не травматолог, не псиxолог (одним словом – не лікар) і не юрист чи правооxоронець… Який сенес залучення такого “xваxівця”?

Захма
18.02.2014 at 11:34

Хай би яким душком не тягнуло то в такому випадку любые средства хороши! Добре що нікому не смердить тим корупційним падлом та матусями і татусями – скотами які покривають тварюку яку, напевно, так і виховували.От це – гидота…
 
 

Небайдужий
18.02.2014 at 12:38

…в такому випадку любые средства хороши!
 
В якому це “такому випадку”? Ви на 100% впевнені, що все саме так і було, як написано в тому повідомленні? На чому ґрунтується ваша впевненість? Ви провели повне рослідування тих фактів? Ви довели вину тих “нехороших людей” в суді? Вирок суду набрав законної сили? А якщо насправді того нічого не було, або було з точністю до навпаки? Що тоді?
А тому не меліть дурниць і не кидайтеся “скотами” та “тварюками” направо і наліво. Не варто копирсатися в чужій брудній білизні. А повідомлення про злочини є кому рослідувати. Їм за це гроші платять. Ось нехай вони цим і займаються. Громадськість сюди точно залучати не варто.

LEON
18.02.2014 at 15:32

Позиція,  моя хата  скраю нічого не знаю, всім відома і її придержується багато псевдопатріотів. А самим дієвим був і залишається громадський осуд і це підтверджують сьогоднішні події в країні.  Якщо лист надуманий так відповідальність і покарання за нього повинен нести автор. 

Вадим
19.02.2014 at 10:22

Доброго дня. Не зміг не відреагувати на дану статтю яка була опублікована на форумі. Я той самий чоловік якого безпідставно звинувачують в тих діях яких не було. Питання стоїть в тому, що людина яка написала даний лист вирішила прожити своє життя з іншим, а так як будинок батьків і розуміючи що нічого не получе,  вдатися до хитрощів. Написавши заяву до міліції і розуміючи що підтвердження не буде, але вмаючи  місяць, вона почала займатися вимаганням коштів за забрання фальшивої заяви, не розуміючи того що за це теж є відповідальність. І коментувати а тим паче опобліковувати дану статтю без обгрунтування не маєте права.

Вадим
19.02.2014 at 11:55

Запитання №1
Чому дана стаття була опублікована якщо тематика матеріалу не зовсім відповідає тематиці ГФХ.
Запитання № 2
Хто Вас інформує що справу стараються “спустити на тормоза”.
Відповідь:
Людина яка написала даного листа працює на хорошій посаді в міській раді, кабінет якої знаходиться біля кабінету дільничних інспекторів. ЇЇ заздалегідь консультують як краще зробити і знаючи що продовження даної справи не буде так як ніякого згвалтування не було, вона вирішила написати дану статтю. Заява була написана не про згвалтування так як було опубліковано, а про НАМІР згвалтувати – це дві великих різниці.
P.S. Якщо Ви не володієте достовірною інформацією по даній справі не потрібно виносити її на загальне обговорення.

Крем
20.02.2014 at 07:36

Если ты нормальный мужик? Почему допустил такую ситуацию. С твоих слов понятно что ты трепло и тряпка

mongol
21.02.2014 at 07:38

А де мій коментар?

Баба Варка
22.02.2014 at 13:51

Вадиме, у тебе порядна, гарно вихована була дружина, на відміну від тебе. А на рахунок згвалтування – ти у мами питав дозволу чи можна робити “НАМІР згвалтування”? Ти побив дружину у якої були гематоми, і як мені відомо є фото,  тебе мама похвалила “ай маладєц”, далі спроба згвалтування – “ай маладєц”, далі вигнали з будинку, як ти пишеш, який належить твоїй матусі, з двома дітками, теж класно. Таксист розповідав і був у шоці, як ти, той самий чоловік, викидав речі з будинку на дорогу, і ти ще будеш писати про те, що у тебе вимагають гроші, срань ти остання, де написано, що хтось у тебе щось вимагає?. Ти повинен і твої батьки у неї пробачення просити на колінах. “безпідставно звинувачують” – і ти вважаєш це безпідставно ? 

Баба Варка
23.02.2014 at 17:35

Мовчиш, мама не дозволила щось дописувати ? )))  Ти в Контакт ссилочку кинь, нехай твої друзі ще щось новеньке прочитають.   Санаторій ВЦСПС  можливо впізнає “героя” свої співробітниці.  Ганчірря ти невиховане.
“Если ты нормальный мужик? Почему допустил такую ситуацию. С твоих слов понятно что ты трепло и тряпка” – це слова прямо в яблучко.

Небайдужий
23.02.2014 at 18:06

Почалося…. 🙁
На фіга тут на форумі цей срач базарний?

Баба Варка
26.02.2014 at 21:52

“А чем дело закончилось?”.  Просто цікаво )))

Катя
08.03.2014 at 17:41

Тільки знайшла цю статтю.  Не можу не відреагувати. Я та мої батьки добре знають і “тата” і “маму” і всю їх сім”ю.  В селі вони зовсім не так розповідають, як було насправді. Нещодавно моя мама зустріла знайому і, чесно кажучи, була шокована – що говорить його сім”я і як було насправді.  Там пишеться про гроші, так от це ті гроші, які її батьки давали на будівництво будинку його мами, про те, що це вона рішила з іншим жити – повна брехня, це у Вадимчика появилась “пасія” на 10 років старша, доречі я її теж вже бачила, це правда і по третє вигнав з дому з дітками її свекор, не подумавши, що їй немає куди йти. Отак.  Але в світі не без добрих людей, і квартиру знайшли, і так розумію зараз допомагають,  а Отець …… каже, що ті гроші їм на добре не підуть. Отака-то ….. малята. От і довіряй односельчанам ………

Чижик
14.03.2014 at 18:53

Вадим маєш мені, що сказати разом зі своїм батьком то говори у очі!!! А то якось не красиво наслідив ти, а прибирає за тобою татко!

Крем
14.03.2014 at 19:40

Опачки! Видимо админы сайта как-то причастны к этому инциденту

Баба Варка
14.03.2014 at 21:28

Що означає  “наслідив ти, а прибирає за тобою татко” ???

Небайдужий
15.03.2014 at 15:30

Я так зрозумів, що ця “проблема” зараз є найгострішою для Хмільника і району, оскільки отримала особливий статус “прикріпленої” на форумі?
Не розчаровуйте мене в ГФХ…..

LEON
15.03.2014 at 16:31

Будьте скромнішим.

Вадим
15.03.2014 at 16:55

Просто є нормальні адміни а є гнилі, зацікавлені))))

Крем
15.03.2014 at 18:30

Очень интересно что делает милиция по данному делу?
Скорее всего работают по налаженному механизму “спускают в унитаз”

Чижик
16.03.2014 at 18:39

Вадим Пиши вже все до кінця! І той весь бруд, що ти говориш в мою сторону!  мужик…..

Катя
16.03.2014 at 19:47

Вадим, я тебе знаю з дитинства, тобі завжди  всі щось винні, за тобою як не мама то тато рішали і до цих пір рішають всі проблеми, ну визнай, що ти не прав, попроси вибачення, зроби хоть щось без мами та тата. Соромно за те, що я знаю всю твою сім”ю.  Родичі гарно відгукуються про твою колишню дружину, роби висновки. Дорослішай. )))

Макаров
16.03.2014 at 21:08

Коли так звані “відповідні органи”,не здатні на адекватну реакцію,бо їм зв”язала руки таки їхня ж продажність,громадськість повинна втручатись однозначно!!!

Макаров
16.03.2014 at 21:13

Є кому розслідувати?!Та я вас прошу…Подивіться і поцікавтесь хто там працює,і яким чином все вирішується!А люди хоча б не байдужі до чужої біди і всі не продадуться,як не крути.

Українка
18.03.2014 at 16:13

Випадково побачила дивну статтю…
Дійсно,чому вона на цьому сайті,не розумію!
У нас у Хмільнику багато сімей розводяться ,то можливо будемо кожні “розборки” виносити на громадське обговорення?!
Вважаю,що не потрібно виносити сміття із будинку!Це проблема особистого характеру однієї із багатьох сімей нашого міста!

Кислинка
18.03.2014 at 17:29

Катя, “Нещодавно моя мама зустріла знайому і, чесно кажучи, була шокована – що говорить його сім”я і як було насправді.  Там пишеться про гроші…..”    Вашій мамі пишуть листи ??? Виходить,  що Ваша мама зустріла знайому і та її почала писати листи ….Несостиковочка виходить(((((

Кислинка
18.03.2014 at 17:37

100%.

Кислинка
18.03.2014 at 17:49

Те що адміни зацікавлені видно ще з самого початку… Якщо кажуть, що не всі коменти публікуються!!!!
Не судіть…  Не проклинайте… Не шепочіться за спиною…  Слідкуйте за собою… Якщо кожна шантажистка буде писати таку гидоту  – то це не означає що так і є!!!!

Яринка
19.03.2014 at 18:54

Тривалий час вважалося, що все це справи делікатні, внутрішньосімейні. Адже Конституція України наголошує, що «ніхто не може зазнавати втручання у його особисте і сімейне життя». Цю думку підтримує і Цивільний кодекс України: «фізична особа має право на особисте життя, вона сама визначає своє особисте життя і можливість ознайомлення з ним інших осіб, особа має право на збереження таємниці обставин свого особистого життя». Але занадто тяжкі наслідки такого невтручання держави у насильницькі дії членів сім’ї. Занадто широко і глибоко вони позначаються на долях дорослих і дітей, щоб це могло залишатися «приватною справою»…

Яринка
19.03.2014 at 19:01

Ніколи чоловік, який кохає свою жінку, не підніме на неї руку, справжній чоловік ніколи навіть у думках не допустить спричинити фізичну біль матері своїх дітей, А якщо таке відбувається — немає ніякого кохання, поваги і взаєморозуміння. Тоді виникає питання — а навіщо тоді жити з цією людиною, з людиною, яка становить небезпеку для твого життя. До чого може призвести таке життя — до каліцтва, порушення нервової системи та душевної травми…

Дуже хотілося б, щоб ті жінки, які прочитають цю статтю завжди пам’ятали … ніщо не поверне їх молодість, здоров’я, радість до життя, щасливе дитинство їх дітей, якщо вони допустять таке подібне відношення в своїх сім’ях.

Чижик
19.03.2014 at 20:06

Всі коментарі, що попадають на узгодження (одобраються адмінами, хто перший побачив той і пропустив) після перегляду пропускаються. Є ще категорія спам.  Там сотні коментарів проходить за день я не завжди можу вслідкувати, що туди попав нормальний коментар.

Крем
19.03.2014 at 20:10

Видимо вадимчик подтянул свою родню. Брависсимо.
Петух он и на зоне петух! Родной тебе только туда дорога!

Вадим
19.03.2014 at 20:23

Дорога “Яринка” яке ти право маєш писати, якщо ти сама розбила сімю і залишила дітей без батька. Не встидно??? За подругу переживаєш? Краще за тих дітей попереживай.

Вадим
19.03.2014 at 20:31

)))). Адміни час не гають, різними (цензор) підписуються, якщо ти такий правельний чому не підписуєшся своїм справжнім імям? Бо ти (цензор) такий як і автор цього листа. 

Яринка
19.03.2014 at 20:57

Шановний ВАДИМ ЛЕОНІДОВИЧ!!! Тут ви трошки не вгадали,нікому я сімю не розбивала.Наш шлюб з чоловіком має вже 10 років без всяких втручань у чужі смї.

Вадим
19.03.2014 at 20:59

)))))))

Крем
19.03.2014 at 21:00

У петушка очко заиграло! Иди лечись шизофреник.

Вадим
19.03.2014 at 21:16

Одні патріоти сайту, не встиг написати коментар як зразу відповідь, гниленьким адміном попахує під різними ніками )))) 

Вадим
19.03.2014 at 21:16

Одні патріоти сайту, не встиг написати коментар як зразу відповідь, гниленьким адміном попахує під різними ніками ))))

Admin
19.03.2014 at 21:21

Не заспокоєшся то підеш в бан. щось загрався ти вже?

Яринка
19.03.2014 at 21:23

Адмін тут ні до чого.Ми патріоти,а тобі має бути соромно…..

Вадим
19.03.2014 at 21:25

)))))

Крем
19.03.2014 at 21:36

Падаль ты вадимчик. За базар отвечать  нужно. А ты только мусорить научился, к опомоенным тебе прямая дорога

Едуард
20.03.2014 at 02:50

А ти забань всіх кроме Дороха та себе бо ти і є Дорох  ото буде сайт хмільниччини! Цензура ще та! 

Кислинка
20.03.2014 at 09:49

Видно що друзі “героїні” дуже “виховані” люди!!!! Це форум міста!!!! Для чого тут цей бруд??? Не розкидайтеся такими словами !!

Кислинка
20.03.2014 at 09:52

А мені здається, що це адміни ніяк не заспокояться!!!! Бачу люблять поритися в чужій білизні!!!!

Волошка
20.03.2014 at 23:08

Нічого собі)) таке враження, що тут зібрався “Клуб за інтересами” – всі один одного знають…  

Баба Варка
22.03.2014 at 18:19

Пані “Кислинка” прочитайте уважно весь текс (від самого початку)  і тоді коментуйте, не демонструйте  про те, що ви в школі не вчились )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *