Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.03.2012

Чи стане Хмільницький міський голова Василь Грушко «регіоналом»?

Як повідомила прес-служба партії “Сильної України”, 17 березня в Києві відбулося друге засідання ІІ Національного з’їзду партії. Під час з’їзду було прийнято рішення про ліквідацію (саморозпуск) партії «Сильна Україна». Делегати з’їзду підтримали пропозиції лідера партії Сергія Тігіпка об’єднати реформаторські зусилля з Партією регіонів.

З моменту оголошення рішення з’їзду припиняється членство в партії всіх її членів, діяльність керівних органів, партійних організацій та інших структурних утворень, передбачених статутом партії.

Також було прийнято рішення рекомендувати членам партії “Сильна Україна” вступати до Партії регіонів, а депутатам місцевих рад – узгодити порядок об’єднання з депутатськими групами і фракціями Партії регіонів.

Хмільницький міський голова Василь Грушко з 2010 року є членом партії «Сильна Україна». Чи виконає Василь Пилипович рекомендацію з’їзду партії покаже час.

В 2010 році, Володимир Мельничук, перебуваючи на той час на посаді Хмільницького міського голови,  балотувався на посаду міського очільника саме від Партії регіонів. На думку багатьох виборців, це був один з чинників, який суттєво вплинув на вибір хмільничан не на його користь…

31 Comments on “Чи стане Хмільницький міський голова Василь Грушко «регіоналом»?

Петро
19.03.2012 at 19:15

Стане регіоналом звісно.  У нього до речі дуже гарно виходить діяти в стилі регіоналів.
 
 

Глеб
19.03.2012 at 22:02

Ну это его право. Но все же было бы неприятно, если бы вступил. Мельничук как раз в свое времи прогадал. Голосуя против Партии регионов – голосовали против Мельничука.

Громадянин
19.03.2012 at 22:47

Шо вже тут як то кажуть говорити – хто там прогадав чи ні – колишній міський голова здається як був позапартійним так ним і залишився. Він чесно пішов на вибори при підтримці місцевої організації політичної партії, лідером якої є Президент країни. Подобається це комусь чи ні. Грушко ж став членом Сильної України під вибори в 2010 р. явно щоб мати змогу балотуватися, бо так на сьогодні працює ця система. І це також його вибір і право. Але якщо в першому випадку ми маємо чітку і непохитну позицію людини, яка не гнеться ні перед обставинами ні перед чиєюсь політичною волею, то в другому, а діяльність нинішнього мера тому яскравий приклад, не факт що Василь Пилипович, заради збереження особистого сімейного спокою і благополуччя стане членом і Партії Регіонів. То хто в результаті  виграв чи програв ? Висновок зробити не так вже й складно…

Небайдужий
19.03.2012 at 22:54

Громадянине, Ви трохи неправі. Мельничук пішов на вибори від ПРУ з таким розрахунком, щоб після перемоги на них, отримати якісь преференції для міста (до речі, це були марні сподівання).
Мельничук, як і Грушко не має ЖОДНИХ політичних переконань. Тому, як перший, так і другий легко перефарбуються в будь-які політичні кольори, аби лише ті кольори були кольорами влади. Як перший, так і другий є абсолютно політично безпринципними людьми. Це- факт 🙂

Віталій
19.03.2012 at 23:08

На мою думку, Мельничук. та в принципі, будь-який інший кандидат на посаду міського голови, просто був змушений йти від якоїсь політичної сили. Така вимога законодавства. А щодо вибору конкретної політичної сили. то це справді справа кожного. І тут варто враховувати багато чинників. Як Ви думаєте, багато б досягнув міський голова від ВО “Свобода”, коли вся вертикаль влади сформована партією влади? Але я справді зустрічав людей, які дорікали Володимиру Івановичу за його вибір.

Пронира
19.03.2012 at 23:29

Цікавить думка Небайдужого. Якби Ви зібрались балотуватися на посаду міського голови 2 роки тому, членом якої політсили стали?

Громадянин
19.03.2012 at 23:29

Ну чомуж марні – за нової влади наприклад місто таки отримало статус курорту державного значення і повірте це ще не кінець. Не можу з Вами погодиться і  щодо того що позапартійність в наш час є проявом політичної безпринципності. І взагалі як оцінити чи порівняти бажання отримати  як Ви кажете преференції для міста, значить для людей з якими живеш, для яких працюєш з  політикою, яка за остані роки здається вже так все заполонила, що погодьтесь далі нікуди.  Хіба це вияв перефарбування ? Та врешті щоб отримати відповіді зокрема і по цій темі та оцінити дії та постаті наших сучасників потрібно зачекати – час все розставить на свої місця.

Віталій
19.03.2012 at 23:40

Позапартійність якраз може бути проявом політичної принциповості))) Принципово не належати до жодної політсили)))

Небайдужий
19.03.2012 at 23:51

Прониро, я на посаду міського голови не балотувався й балотуватися не збираюся 🙂
Щодо моєї партійності, то я вже багато років є членом політичної партії (якої? не скажу 🙂 це не так важливо). Її ідеологія майже повністю збігається з моєю 🙂 Отож, заради балотування на якусь виборну посаду, я членства в партії змінювати не буду.
Віталій правий, на минулих виборах, кожен кандидат міг був висунутим виключно від якоїсь політичної партії. Це дійсно так і є. Помилка Володимира Івановича (якого я, до речі, багато в чому поважаю) полягала в тому, що він вирішив балотуватися від тієї політичної сили, яка сама по собі має досить негативний імідж в нашій місцевості. Цей негативний імідж, на мою думку, й не дозволив йому перемогти на тих злощасних виборах. Я думаю, що якби Мельничук ішов на вибори від Сильної України, а Грушко від ПРУ, то переміг би Мельничук з величезним відривом, оскільки нейтральне ставлення людей до СУ не сприяло б погіршенню сприйняття його особистості при голосуванні, як це сталося у випадку з ПРУ.

Небайдужий
19.03.2012 at 23:54

Як Ви думаєте, багато б досягнув міський голова від ВО “Свобода”, коли вся вертикаль влади сформована партією влади?

Я вважаю, що партійність міського голови, за умови його компетентності, жодним чином не вплинула б на успішність його діяльності.

Пронира
19.03.2012 at 23:56

Можна балотуватись від будь-якої сили, але що робити з тими кандидатами котрі висунуті тими ж силами?)))  Що робити з новими поправками до закону про вибори? Як намене, лише позапартійність та самовисування є принциповою позицією та демонстрацією приxильності населення до кандидата!

Віталій
19.03.2012 at 23:59

Цілком підтримую Небайдужого. На мою думку справді варто було обрати щось не таке провокативне. Є багато інших політсил, досить нейтральних. Але попрошу зважити на те, що Володимир Іванович так і не став членом партії, навіть балотувавшись від конкретної політичної сили… На мою думку тут зіграло свою роль питання “політичної доцільності” та бажання працювати на перспективу. (прошу не плутати з Інформаційною агенцією “ПЕРСПЕКТИВА”)))))))))))))))))

Віталій
20.03.2012 at 00:08

“Я вважаю, що партійність міського голови, за умови його компетентності, жодним чином не вплинула б на успішність його діяльності”… Це буде актуально для вирішення питань, які залежать від самого міського голови. Тобто від рівня самої проблеми. Але коли вирішення питання залежить саме від провладної партії і конкретних осіб, які її представляють (наприклад, від губернаторачи більшості в парламенті), то тут компетентність міського голови, на превеликий жаль, не на першому місці. Ви вважаєте, що статус курорту Державного значення Хмільник отримав саме через описану Вами компетентність?

Небайдужий
20.03.2012 at 00:13

А що хорошого в тому, що Хмільник отримав статус “Курорту державного хначення”? 😉

Пронира
20.03.2012 at 00:17

Поки ще не відомо… вивчаємо)))))))))))))

Віталій
20.03.2012 at 00:19

Ну це окрема тема))) Але мені цікаво, а які Ви вбачаєте в цьому негативи? Виключно через “желание повысить уровень собственной образованости”))). Прошу не вважати це запитання іронічним. просто справді цікаво почути Вашу думку…

Непаштет
20.03.2012 at 08:28

 Позапартійність та самовисування є принциповою позицією – підтримую Прониру. У випадку з колишнім міським головою саме його позапартійність і є виявом принциповості. Знаючи цю ОСОБИСТІСТЬ, його  не боязнь зокрема розумно грати на контрасті, не пристосовуватися і не гнутися ні перед ким,  якось важко уявити його безпринципним перефарбувальником. Але скільки людей стільки й думок.

Небайдужий
20.03.2012 at 10:52

Віталій, розписувати усі мінуси в подробицях займе багато часу та багато місця 🙂 Коротко можу.
Мінуси поділяються на дві категорії:
1. для людей
2. для місцевої влади
До першої категорії належать:
а) різноманітні обмеження на провадження підприємницької діяльності на курортних територіях;
б) різноманітні обмеження та додаткові вимоги щодо будівництва нових об’єктів та необхідності за власний кошт реконструйовувати вже існуючі;
в) підвищені ставки земельного податку, а також збору за провадження торговельної діяльності;
в) підвищена нормативна вартість землі за рахунок того, що вона перебуває в курортній місцевості, що тягне за собою збільшення її ціни при викупі та завищенні сум земельного податку та орендної плати за землю;
г) заборона приватизовувати санаторно-курортні заклади, що перебувають в державній (комунальній) власності (ч.1 ст.26 ЗУ”Про курорти”). Тобто, наприклад, санаторій МО приватизувати неможливо, як би того хтось не хотів 🙂
д) купа інші “дрібних” мінусів 🙂
Для місцевої влади основний “мінус” полягає в тому, що її повноваження, зокрема, в галузі будівництва та в земельних відносинах суттєво обмежуються за рахунок передачі основної їх частини до компетенції центральних органів влади.
“Плюс” від “курортного статусу” лише один і той досить нечіткий та сумнівний. Це- можливість отримати фінансування з державного бюджету на виконання загальнодержавних програм розвитку курорту. На жаль, мені на сьогодні не відомо жодної загальнодержавної програми, яка б передбачала виділення хоч якихось фінансів на Хмільник.
А Ви що подумали? 😆

Глеб
20.03.2012 at 20:29

Интересно, будет ли у нас, как на картинке по этой ссылке? 🙂
http://durdom.in.ua/uk/main/photo/photo_id/30074.phtml?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

Віталій
20.03.2012 at 20:37

Ви будете здивовані, але я думаю майже так саме. Просто до Вашого переліку можна це додати кілька пунктів))). Мені колись казав один колишній посадовець, що 2теперішні2 ще не розуміють, чому радіють. На його думку таким чином вони “… відкрили ворота до пекла…” Можливо він правий? Як Ви думаєте?)))

Небайдужий
20.03.2012 at 21:28

Звичайно ж правий. Плюсів у цьому статусі значно менше ніж мінусів. А щоб ті “плюси” переважили “мінуси” треба у верховній владі мати “волохату лапу”, котра б систематично відщеплювала від державного бюджету кошти на “курорт державного значення”. Тільки за таких умов буде якась користь… та й то, навряд чи ця користь буде для нас з Вами та для інших рядових представників громади.  🙂

Небайдужий
20.03.2012 at 21:30

Глібе, класна картинка! А найбільше мені сподобався підпис: Изменение цвета не меняет качество дерьма (Из книги”Занимательная биохимия”) 😆

Пронира
22.03.2012 at 01:03

До парламентськиx “діячів” або “а девушка пьяна уже который год..” Земфира http://www.pravda.com.ua/articles/2012/03/15/6960719/

Віктор
22.03.2012 at 10:09

“Юліна газета” правду про “вигнанку” не напише – не чекайте!

Небайдужий
22.03.2012 at 16:27

Все нормально… все закономірно… усе гімно пливе до ПРУ 😉

Віктор
22.03.2012 at 23:20

Насправді це втрата для “супер опозиційної партії, чи блоку (їх хіба зрозумієш)”. Таким чином вони кидають, як на мене, в перспективі досить таки сильного політика, цим самим роблячи собі добрячу підніжку. Ну не можна так тупо на Юлю молитися – це хвороба!!! Її образ використовують, а “сліпі люди” ведуться. Небайдужий, Ви справді думаєте, що “обіжена особа” людина теперішньої влади??? Якщо так, то Ви помиляєтеся. Мені було завжди прикро дивитися на демократів, які самі себе знищують, а все заради  бабок, влади та процвітання бізнесу… Я запитаю Вас: назвіть хоч одну партію, яка відстоює інтереси простих українців?

Небайдужий
22.03.2012 at 23:49

Я БЮТ і Королєвську зневажаю не менше, ніж ПРУ 🙂 Що ті, що інші- вороги України. Зайвим підтвердженням цьому є армія “тушок”, походженням з т.зв. “демократичних сил” і ці “тушки” є не лише у ВР, а й на місцях. На місцях це “перефарбовування” носить навіть масовіший характер, аніж в парламенті. 😉
А люди в більшості своїй таки дійсно сліпі. Моляться на образИ телевізійно створених політичних ідолів, а потім сліпо за них голосують. Так воно і є, на превеликий жаль 🙁
Вікторе, на ваше запитання я не можу відповісти по тій простій причині, що для того, щоб відстоювати “інтереси простих українців” потрібно прийти до влади. Поки що, всі партії, які до влади приходили, відстоювали виключно інтереси олігархів, які їх фінансують. Хоча, декларують своє прагнення це робити усі без винятку політичні партії в Україні.
Який з цього висновок? давайте будемо голосувати за будь-які партії, які ще при владі не були. Бажано голосувати за найбідніші з них, кого олігархи не фінансують. Може серед них і виявиться та, яка нарешті почне дбати про інтереси народу, а не своїх утримувачів? 🙂

Небайдужий
22.03.2012 at 23:56

А по темі статті… Я дуже хочу, щоб Грушко став регіоналом. Це стане початком його політичного кінця. 🙂

Віталій
23.03.2012 at 22:04

Поживемо – побачимо…)))

Віталій
27.03.2012 at 12:52
Небайдужий
29.03.2012 at 12:00

Між іншим, як сказали на з’їзді ПРУ, то було не “сліяніє” а “паґлащєніє” 😉
Невже людина з нормальною психікою може назвати цю гидоту “стабільністю” та “правильним” курсом? 
Найбільше мені сподобалося запитання журналіста 1+1 Гіґіпкові: Сергію Леонідовичу, після об’єднання з Партією регіонів ви візьмете прізвище “Янукович”, чи залишитесь на дівочому? 😆
Тепер я таке ж запитання задаватиму всякому “перефарбованому”, чи то пак- “паґлащьоннаму” 😆

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *