Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

20.05.2013

ЧИ СТОСУЮТЬСЯ «ПОГРОЗИ» ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА КЕРІВНИЦТВА ВІЙСЬКОВОГО САНАТОРІЮ?

hmelnikПід час всеукраїнської селекторної наради, яка стосувалася заборгованості по виплаті заробітної плати, заступник губернатора Максим Боровський повідомив, що вінничанам заборгували 11,6 мільйона гривень. За останній місяць ця сума скоротилася на 257 тисяч. Борги мають 68 підприємств, у тому числі 12 економічно неактивних. “Чемпіоном” залишається військовий санаторій “Хмільник” – мільйон (рік тому було 2 млн.).
У свою чергу віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул заявив: “Уряд жорстко контролює своєчасність виплати зарплат і погашення заборгованості попередніх періодів … А з тими керівниками, які не поважають людей, справу
матимуть правоохоронні органи … Необхідно застосовувати жорсткі заходи впливу, зокрема, розривати контракти і залучати їх до адміністративної та кримінальної відповідальності “.
Правда, невідомо, чи стосуються ці слова керівництва Військового санаторію , який знаходиться у власності Міністерства оборони?

4 Comments on “ЧИ СТОСУЮТЬСЯ «ПОГРОЗИ» ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА КЕРІВНИЦТВА ВІЙСЬКОВОГО САНАТОРІЮ?

Пронира
20.05.2013 at 23:52

“У свою чергу віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул заявив: “Уряд жорстко контролює своєчасність виплати зарплат…”  Він вже жорстко боровся зі снігопадом на Волині))

Пронира
20.05.2013 at 23:56

“А з тими керівниками, які не поважають людей, справу матимуть правоохоронні органи”    Це називається – вибачте, пукаю, шлунок…

Небайдужий
21.05.2013 at 08:17

Наскільки я знаю, заборгованість по заробітній платі “нацарював” Блажко, який тепер “царює” в Славянську. Нове керівництво тільки “розгрібає завали”, залишені попереднім…. Чи не так?

Віталій
21.05.2013 at 08:26

Та мені також так здається)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *