Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

14.12.2011

Чи варто приймати такі документи?

Громадська організація «ПРАВО» провела антикорупційну експертизу проекту нормативно-правового акту. Проект документу, який буде розглянуто на громадських слуханнях з подальшим затвердженням на засіданні Хмільницької міської ради, містить 26 зауважень…

Експертиза стосувалася проекту Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Хмільник.

Проведення громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів відбувалося у відповідності до ч. 3 статті 15 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні».

З документом, який було піддано експертизі та її результатами ви можете ознайомитися в додатках.

Зараз громадська організація «ПРАВО» готує пропозиції за результатами проведення антикорупційної експертизи проекту НПА, які будуть офіційно представлені на розгляд міської влади.

Для довідки:

Антикорупційна експертиза (експертиза на наявність корупціогенних норм) – діяльність із виявлення в проектах нормативно-правових актів положень, що сприяють або можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень (корупціогенні фактори), та розробки рекомендацій з їх усунення.

Додатки:

Polozhennya ( 117 Kb )

Ekspertni_vysnovky ( 61 kb)

5 Comments on “Чи варто приймати такі документи?

Віталій
14.12.2011 at 15:59

Сьогодні пропозиції були офіційно надісланні міському голові.

Пронира
15.12.2011 at 14:19

Але громадські сдуxання були цікавими)))) Зокрема й питання про “встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Хмільник”. Один xвастався про тещо по даxаx лазив “асабісто” на “антенний безлад” споглядав, а інший репетував, що буде прилади зривати…)))) Та щей мзду xотіли стягувати без будь-якиx повноважень. Одна тітонька креслення принесла на будівництво по вул. 1-го Травня готелю “Xілтон”)))) та “Бізнес центру” в стилі господарської лавки біля базару (пік арxітектурної думки)… Біда!!! “Ну, были же люди, как люди…”

Віталій
15.12.2011 at 15:24

Чомусь пригадався Лермонтов: “Да, были люди в наше время, не то, что нынешнее племя…”

Пронира
15.12.2011 at 18:37

Цікаво й те, що вже самі працівники МР та і ншиx державниx установ почали сміливіше та відкрито висловлювати свою думку, щодо “поцоватиx” дій чи замислів окремиx персон, котрі можуть цими ж діями звести міто до колгоспного рівня арxітектури та озеленення. Комусь не xочеться розуміти, що xмільничани в великій кількості – це освідчені люди (мед. персонал, педагоги та ін.) і їм не можна “ліпити горбатого”, Xмільник – це не Уланів чи Козятин, де наляпано ржавиx МАФів та набудовано курників з написом “МАГАЗіН”…  

Віталій
15.12.2011 at 18:49

Щось мене на класиків потягнуло сьогодні… “Между тучами и морем гордо реет Буревестник – черной молнии подобный… То крылом волны касаясь, то стрелой взмывая в небо, от поет и в этой песне – наслажденье жаждой бури! … Буря! Скоро грянет буря!!!”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *