Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

04.10.2013

ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПОПАВ В НЕМИЛІСТЬ ВЛАДИ ХМІЛЬНИКА

150831_116703901728664_5096674_nВ підконтрольній міському голові Хмільника Василю Грушку газеті «Я та МІСТО» з’явився матеріал, присвячений міській організації ВО «Батьківщина», зокрема її очільнику пану Миколі Зелінському.

В зазначеному матеріалі редактор газети «Я та МІСТО» Сергій Панаскевич закидає БЮТівцям лобіювання бізнесових інтересів свого лідера. На думку пана Сергія «суть питання зводилася до приведення договору оренди із земельних ділянок пана Зелінського (біля 3 га), що знаходиться у районі залізничного вокзалу, до норм нового Податкового Кодексу. Оскільки, згідно раніше укладеного договору, він сплачує орендну плату, відповідно до вже недійсної на сьогодні грошової оцінки та заниженою ставкою у 1% від вартості землі, коли у Хмільнику всі підприємці сплачують 3%».

Відповідний проект рішення, про внесення змін до договору оренди, і було винесено на розгляд депутатів, але вони його не підтримали…

На думку Сергія Панаскевича це дозволило б підняти орендну плату пану Зелінському з 12 000 грн. до 88 000 грн., але позиція БЮТівців не дозволила це зробити.

На думку автора тут проглядається заангажованість депутатів БЮТівців, які «для своїх» голосують зовсім не так, як для «чужих».

10 Comments on “ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПОПАВ В НЕМИЛІСТЬ ВЛАДИ ХМІЛЬНИКА

Гадина
04.10.2013 at 22:28

заберіть цю дебільну фотку(((

Пронира
04.10.2013 at 22:36

Це не фото дебільне, це персонаж такий))

Небайдужий
04.10.2013 at 22:52

А хіба ті три гектари особисто пан Зелінський орендує? Для чого йому стільки землі? Він там помідори ворищує? Чи що? 🙂

Пронира
05.10.2013 at 10:13

Чому помідори? XризантЄми…))

Небайдужий
05.10.2013 at 13:15

В заголовку статті мабуть правильніше було б написати “потрапив”, а не “попав”… “Попав” в цій ситуації, скоріше, міський бюджет, а не обласний депутат 😉

Хмільничанин
06.10.2013 at 16:10

На минулій сесії  петя та вася лобіювали зменшення орендної плати для підприємця Рафальського (кафе Аіст) і чомусь це не розглядається .як втрати до бюджету . а розглядалось  як зменшення непосильної орендної плати по відношенню до підприємця ,який на сесії , коли голова комісії Карпенко зачитувала звіт комісії про порушення в роботі секретаря ради та міського голови ,викрикував з місця , що це Карпенко з особистих причин цепляється до очільників міста , от вам і результат підтримки рафальським петі та васі , а також виділення йому додаткової земельної ділянки біля його закладу в лісі ,за яку доречі він не сплочує ніякої орендної плати зовсім (а мавби вже платити майже рік).От і домислюйте, чому Зелінський -це втрати до бюджету , а рафальський -це так потрібно.По відношенню до серожи ,то він пише те Що замоляють два петі (дрежинков та юрчишин).Не проголосували на минулій сесії бютовці за те ,щоб юрчишин забрав собі землю над річкою , все тепер треба бомбити їх за це всіма можливими способами.Як думає жити далі серожа невідомо ,коли не буде васі та петі хто ж його захистить від презирства до нього громади Хмільника.

Пронира
06.10.2013 at 17:09

Такі, як цей ушльопок, живуть завжди нормально. Не буде цих, будуть інші, що полюбляють безпринципних сраколизів))

Небайдужий
06.10.2013 at 18:48

Випадки із Зелінським та Рафальським (підозрюю, що це далеко не єдині випадки такого плану), коли протилежні сторони лобіюють відверто неправомірні інтереси “своїх” всупереч законним інтересам громади та міста, є яскравим свідченням того, що в Хмільнику ВІДСУТНЯ МІСЦЕВА ВЛАДА. те, що сидить в кріслах мера та першого заступника- не влада, а віруси, що заразили міський організм і перепрограмовують його під власні корисливі інтереси. Як відомо, ліків проти вірусів не існує (тому їх і не беруть, заражені іншими вірусами, правоохоронні органи). Вся надія і сподівання на імунну систему міста- активних і небайдужих представників громади. Або ми спільно переборемо цю інфекцію, або місту хана…

Жека
06.10.2013 at 21:51

Це Сірожа після цієї писанини попав у немилість пана Зелінського. В цього прохання “понять і прастіть” від злощасного писаки не прокатіт.

САШОК
06.10.2013 at 22:10

Будемо сподіватися ,що Зелінський розтдумачить серожі , як потрібно діяти не заказному дурню журналісту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *