Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

02.11.2013

ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗВИНУВАТИВ ПОСАДОВЦІВ У ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ СУДУ

KSU-zemМи вже писали про конфлікт, який виник між депутатом Вінницької обласної ради паном Миколою Зелінським та Хмільницькою міською радою щодо плати за оренду земельної ділянки.

Про це свого часу писала газета «Я та МІСТО», закинувши місцевим БЮТівцям лобіювання інтересів свого лідера.

На думку редактора газети «суть питання зводилася до приведення договору оренди із земельних ділянок пана Зелінського (біля 3 га), що знаходиться у районі залізничного вокзалу, до норм нового Податкового Кодексу. Оскільки, згідно раніше укладеного договору, він сплачує орендну плату, відповідно до вже недійсної на сьогодні грошової оцінки та заниженою ставкою у 1% від вартості землі, коли у Хмільнику всі підприємці сплачують 3%».

На минулу сесію проект рішення, який виносився на розгляд депутатів, не набрав необхідної кількості голосів.

На останню сесію проект рішення було винесено знову.

Для того, щоб трішки прояснити ситуацію, а також висвітлити позицію всіх сторін, пропонуємо переглянути відео, яке було відзняте під час останнього пленарного засідання…

4 Comments on “ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗВИНУВАТИВ ПОСАДОВЦІВ У ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ СУДУ

ХМІЛЬНИЧАНИН
02.11.2013 at 23:06

А що це на сесії робить юрчишин.ВІН ХТО,чи може його запросили депутати.Чи це його визвав петя та вася Щоб нагинав депутатів ,які не танцюють під його дудку,чи може він вже смотрящий.

Віталій
02.11.2013 at 23:08

Ну Юрчишин, як й інші громадяни, має повне право бути присутнім на пленарних засіданнях…)))

жора
02.11.2013 at 23:31

З якого дива той зелінський повинен платити замість 3 відсотків 1.? Він що якись особливий? Мало того що те падло прихватизувало машзавод, то щей не протить так як всі!!!  Про яку правду ми говоримо , коли такі як зюник, катощук, паризький не плотять податки? Але в васі та петі все з математикою добре, там де вони мають свій інтерес або побоюються що можуть піджопник зловити , туди вони не лізуть! А для решти неугодних каже петя, немає ні синків ні пасинків. Ах ви жнаші чесні та принципові хапуги….

жора
02.11.2013 at 23:42

І ще якщо зюник не використовує ту земельну ділянку, то нехай відмовиться та не стогне що багато платити, але ні воно хоче і рибку з’їсти та кудись сісти….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *