Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

18.09.2014

ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ МАЄ НАМІР БАЛОТУВАТИСЯ ХМІЛЬНИЧАНИН

olegДо Верховної Ради України має намір балотуватися Олег Побережний – голова Правління Братства хмільничан в Києві. Документи до ЦВК пан Олег ще не подав, хоча про свій намір заявив на своїй сторінці в мережі «Фейсбук». В заяві говориться про наступне:

«Друзі, на сторінках ФБ я висловлював свої думки у віршованій формі. Але склалось так, що у житті замість накопичувати гроші, збирав дипломи, навчався державному управлінню, праву, історії, економіці. Людина має зреалізувати себе . На сьогодні я безробітний. Оскільки оголошено вакансії до ВРУ, то написав передвиборну програму…Ділюсь із вами… Може знайдуться благодійники чи прихильники…»

В коментарі до розміщеної заяви пан Олег зазначив:

«У 2012 році я мав необережність бути висунутий партією “Удар” по цьому округу. Обходив та об”їздив усі школи та тракторні стани….З”їзд зняв мою кандидатуру на користь М.Катеринчука. Я позапартійний і відмовився від пропозицій різних політичних сил, дуже добре знаючи усю цю “кухню”. . Самовисуватимусь. Це моя мала Батьківщина…там мої батьки, сім”я, друзі…я знаю кожну річечку… У Києві я очолюю ГО “Братство хмільничан у Києві”..Я маю дати землякам надію..Я мушу перемогти і змінити їх життя на краще… і переможу!».

Передвиборна програма
ПОБЕРЕЖНОГО ОЛЕГА ВОЛОДИМИРОВИЧА

«Не наступаймо знову на граблі,е
Не продаваймо голос свій нізащо
За гречку, долари, рублі,
Не буде ж бо від цього краще…»
О.Побережний

Майдан породив запит на якісні та реальні зміни не тільки правової, політичної та економічної систем, а й на нових політиків, здатних усе це реалізувати. Сьогодні, як ніколи, країні потрібні патріотичні, порядні та професійні парламентарі, які не обтяжені корупцією, партійними та родинними інтересами, здатні врятувати Україну від зовнішнього ворога, вивести країну із важкої соціально-економічної ситуації.
Анексія Криму та Севастополя, військова агресія Росії на Сході України, зниження рівня життя громадян, стрімке зростання цін, безробіття, свавілля та безкарність чиновників, корупція, неможливість отримати якісну медичну допомогу, занепад наших міст та сіл, – усе це стало символом життя останніх років.
Я, Олег ПОБЕРЕЖНИЙ, який народився і проживаю на території виборчого округу № 13, маючи управлінську, фінансово – економічну та історично – правову освіти, значний досвід роботи, висуваю свою кандидатуру в народні депутати України та іду до Верховної Ради не шукати депутатської недоторканості чи примножити свої статки, а слугувати своїм виборцям у справі захисту їх прав та покращення життєвих умов, досягнення миру та процвітання країни.
Не обіцяю вам, що відразу вирішу усі проблеми, але запевняю, що постійно буду відстоювати та захищати інтереси своїх земляків. Тільки разом, тільки з чистою совістю та великим бажанням блага нашим дітям та рідній землі, ми зможемо перемогти та усе здійснити.
Я маю чітку та реальну ПРОГРАМУ дій. В першу чергу необхідно:
– ввести надзвичайний стан на окупованій території, прийняти нову військову стратегію України, відновити та зміцнити кордони з Росією та Придністров ‘ям;
– використати усі механізми та важелі для повернення анексованого Криму;
– внести зміни до Закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей;
– розглянути питання скасування позаблокового статусу та відновлення ядерного потенціалу України;
– прийняти Закон «Про відбудову Донбасу та створення спеціальної економічної зони із особливим режимом інвестування»;
– прийняти Програму сприяння біженцям та переселенцям;
– внести зміни до Закону про люстрацію;
– розробити Концепцію національного економічного та духовного відродження України, Програму військово-патріотичного виховання молоді.
– не допустити законодавчого запровадження ринку землі;
– відмінити медичну реформу та законодавчо встановити мінімальний бюджетний рівень фінансування медицини, освіти, культури;
– прийняти Інвестиційний та Виборчий кодекси України;
– прийняти Закон «Про пріоритетність розвитку сільської місцевості» тощо.
Перезавантаження влади, деолігархізація економіки, притягнення до відповідальності злодіїв та злочинців, нова кадрова політика, дієві реформи, які б стимулювали творчу енергію і активне підприємництво, забезпечили безбідне життя своїх громадян – цього чекає країна та кожен із нас після Революції Гідності. ЗНАЮ. ЗМОЖУ. ЗРОБЛЮ. Слава Україні!

3 Comments on “ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ МАЄ НАМІР БАЛОТУВАТИСЯ ХМІЛЬНИЧАНИН

Дід Відун
19.09.2014 at 12:12

Треба говорити до виборів те, шо будеш казати після них. Кандидати голосять шо зроблять те та інше, але забувають сказати шо це можливо тільки у разі знаходження ще 225 таких як вони. Ото ж треба спочатку казати не рояль те шо я зроблю, а про те шо я це зроблю якщо знайду Шешорах пів верховної ради таких як я.

Смерть ворогам
22.09.2014 at 15:11

Підтримую тебе Олег, але без грошей ти депутатом не станиш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *