Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

06.05.2014

До яких пір дуритимуть хмільничан?

vopross67Доброго дня! Ми жителі міста Хмільника, звертаємось до адміністраторів сайту Громадський форум Хмільниччини з проханням, надрукувати нашого листа, аби всі, хто хоч інколи читають місцеву пресу зрозуміли, що нас дурили, дурять і будуть дурити. Мова йде про провладну газетку «Я та місто», створену мером Хмільника Грушком і Сергієм Панаскевичем, котрий вирішив зліпити з нічого щось і переконати всіх, що пише правду. Хоча сам не просто далекий від істини, а від усього людського, – поясню чому: як тільки вийшов перший номер газети «Я та місто», увесь колектив, у якому я працюю, та багато інших трудових колективів, переважно в держустановах, почали змушувати передплачувати газету. Декому керівництво погрожувало навіть звільненням або невиплатою премій. Люди були змушені, як у радянські часи, передплачувати газету, для того, щоб грубо-кажучи – замотати в неї оселедця чи потерти скло на вікнах, щоб блищало. Адже читати того «брехунця» цікаво було хіба-що  вчителям української мови і показувати дітям, які помилки допускаються в газеті, створеній за підтримки міської ради, зокрема міського голови, котрому там друкують «оди» й «дифірамби». Нам не відомо, яку освіту має Сергій Панаскевич, але ж потрібно мати перш за все звичайну людську совість і не брехати читачам, тому, що ті кілька пенсіонерок, які передплатили газету для того, щоб дізнаватись новини, вірять кожному надрукованому слову, хоч вони часто і з помилками навіть у заголовках. І уявіть собі, як неприємно усім, хто передплачував газету зараз, коли вже кілька номерів поспіль не виходять. Люди приходили до офісу газети, щоб залишити листи та звернення, запитати чому не друкують, але двері замкнені й нікого немає, – нас знову надурили. І знов той самий мер і Сергій Панаскевич. Які у них там схеми, хто кому і за, що платить – читачів не цікавить. Якщо вже знайшлися люди, які виділили з сімейного бюджету у такий нелегкий час кошти на передплату, а заодно й на існування газети, то їх потрібно поважати. Чи це просто був такого роду бізнес і водночас замилювання очей жителям міста? – Та якби це не називалось, більшість хмільничан зробили висновки для себе і щодо мера Грушка, і щодо Панаскевича та їхньої газети, – якщо вона ще коли-небудь вийде, то читати вони будуть скоріш за все її вдвох. Але виникає питання: хто поверне нам наші гроші? Чому нас спочатку заставляли виписувати газету, а потім просто перестали її друкувати?

Просимо вибачення за різке висловлювання. Наболіло.

З повагою до всіх жителів міста від імені колективу однієї з держустанов, хмельничанка, Тамара Василівна

13 Comments on “До яких пір дуритимуть хмільничан?

Естер
06.05.2014 at 23:29

Про що писати якщо мер на лікарняному був пів року. Зараз матеріальчику назбираєтьється, як почне пісати то…..

Олександр Пилявський
07.05.2014 at 06:30

Взагалі то такий лист повинен бути підписаний, з наведеними конкретними прикладами. Фактично це анонімка з не підідтвердженими доводами.

Олександр
07.05.2014 at 07:42

а ви подзвоніть Панаскевичу та запитайте все що вас цікавить 0682110710

КАРКУША
07.05.2014 at 07:56

А які приклади потрібно? Що газету заставляли виписувати всіх бюджетників? Чи те що вона не виходить вже кілька тижнів? Так це правда і всі це знають!

Українка
07.05.2014 at 08:02

Як мені відомо, то пан Панаскевич уже закрив свою редакцію!

КАРКУША
07.05.2014 at 08:05

Бобік здох?

LEON
07.05.2014 at 08:19

Пане Пилявський, а яке підтвердження повинно бути, адже газета не друкується.

Мегофон
07.05.2014 at 09:06

Ага, і скоро як запустить канал з прямими ефірами, як почне транслювати сесії на здоровенних моніторах в центрі міста…

Читач
08.05.2014 at 06:58

Хмельничанка? чи Хмільничанка?
Громадський форум Хмільниччини – Вам не набридло самім придумувати такі тексти?

Ромка
08.05.2014 at 08:18

Не знаю хто цей текст писав, але це абсолютна правда.
А Поноскевич ходить по місту як приблуда. Гидота одним словом. Скоро ще виженуть Грушка будуть ходити разом – дві гидоти.

А мені цікаво
08.05.2014 at 08:19

Сто відсотків так і буде. І це справедливо.

жорж
12.05.2014 at 20:04

стосовно ” заставляють виписувати” державні установи, так це вірно і ніхто цього не приховує, і не тільки одну таку газетку як я та місто , на вибір дають або я та місто або життєві обрії що одне г.що інше г., але на 2014 рік, примусово добровільно просили виписувати тільки життєві обрії, а за я та місто чомусь керівник мовчав- незнаю чому томущо на 2013 відкрито казала виписувати, і те що преміями лякають і надбавками і т.д. то і це вірно – як не випещиш то ти ворог народу і т.д., а що змінилось з приходом нової влади у районі ? приходить електронка на установу з РДА і наказуючим тоном – виписка газетки життєві обрії примусово , цитую” довести до відома колективу обовязкову виписку газети життєві обрії “- Підпис голова РДА Будкевич

Віталій
12.05.2014 at 20:13

А чи можна отримати скрін-копію того електронного листа?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *