Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

25.07.2014

ДИРЕКТОР ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ШВЕЙНОЇ ФАБРИКИ МОЖЕ ОТРИМАТИ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ

vidznakaДиректор Хмільницької швейної фабрики «Лілея» Анатолій Матюх може отримати почесне звання «Заслужений працівник промисловості України».

Порушити відповідне клопотання перед обласною державною адміністрацією вирішив виконавчий комітет Хмільницької міської ради на своєму засіданні.

Як зазначається в рішенні виконкому, звання «заслуженого» Анатолій Матюх може отримати за «враховуючи його багаторічну сумлінну працю в галузі легкої промисловості, вагомий особистий внесок у забезпечення безперебійної роботи підприємства в умовах складної фінансово-економічної ситуації, запровадження на виробництві сучасного обладнання і новітніх технологій,  створення якісної конкурентноспроможної продукції на рівні світових стандартів, збереження робочих місць та підвищення рівня соціального захисту працівників, активну  життєву позицію та постійну громадську діяльність».

4 Comments on “ДИРЕКТОР ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ШВЕЙНОЇ ФАБРИКИ МОЖЕ ОТРИМАТИ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ

Поліна
25.07.2014 at 22:47

“Анатолій Матюк” :-))))) Очепяточка ну прямо по Фрейду:-)))

володимир
27.07.2014 at 07:54

А грушку дати звання найкращого скота Укоаїни, бо більшого бидла не існує…..

Злий Чоловік
28.07.2014 at 19:05

Які новітні технології,про яке сучасне обладнання може йти мова,який внесок???? Обладнання в більшості мотлох.Що він зробив для людей? Для своїх працівників, в соціальній сфері. Люди схаменіться!! Про яке збереження робочих мість? Люди працюють там від безвиході. Хай краще розкаже як люди працюють понаднормово без оплати,без лікарняних,без відпусток!!
Якщо комусь цікаво то поговоріть з людьми з швейної фабрики. Я думаю вони вам розкажуть багато цікавого.
А виконкому міської ради ГАНЬБА!!!!! Ви ТЕЛЕПНІ!!!!!!

????
28.07.2014 at 19:46

цЕ ПРАВДА ПІДДЕРЖУЮ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *