Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.01.2017

ФОРМУВАННЯ БЕЗПЕЧНОГО СЕРЕДОВИЩА: СПІЛЬНА СПРАВА ПОЛІЦІЇ ТА ГРОМАДИ

Саме це питання буде обговорюватись 30 січня в конференц-залі міської ради, під час презентації нового проекту громадської організації «ПРАВО».

Початок об 11. 00.

Пі час заходу експертами громадської організації «ПРАВО» буде презентовано ідею проекту спрямованого на формування сталих зв’язків на рівні територіальної громади міста Хмільника між Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції, Хмільницькою міською радою та громадськістю, що сприятиме впровадженню підзвітності поліції, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечення попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в Хмільницькій громаді, а також, заходи, які мають бути реалізовані в рамках проекту.

До участі запрошуються представники виконавчих органів міської ради, депутати міської ради, представники Хмільницького відділу поліції ГУ НП, громадськість та представники засобів масової інформації.

Контакти:

Олена Черній

nar.adv2004@gmail.com

067 143 43 83

Для довідки:

Проект громадської організації «ПРАВО» реалізується в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя», за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

25 Comments on “ФОРМУВАННЯ БЕЗПЕЧНОГО СЕРЕДОВИЩА: СПІЛЬНА СПРАВА ПОЛІЦІЇ ТА ГРОМАДИ

Тука-пука
25.01.2017 at 15:27

Щож може дати ваші заходи і проекти у конкретній ситуаціі, захистити простого громадянина від свавілля поліціі, так знімати на смартфон можна, але копи можуть його забрати і побити людину, а потім сказати що він був уже побитий до затримання, як діяти у цій та подібних ситуаціях, підскажіть правозахисники? Було б добре щоб по місту були відеокамери, але у кожний закуток іх не поставиш. Поставити відеокамери у кожному кабінеті і у черговій частині відділку поліціі було би дуже добре з такою технічною можливістю, щоб вілеозапис не можна було фальсифікувати, а ще краще, щоб у режимі реального часу за цим могли спостерігати працівники прокуратури, правозахиники, працівники бюро безоплатноі правовоі допомоги. Після доставлення у відділок поліціі кожний затриманий мав би змогу підійти до камери і висловитися щодо затримання і перед камерою вилучати його особисті речі. Як саме поліція проводить профілактику злочиності рівень якоі зріс, кого і які види злочиності і злочинні угруповання кришуе поліція у Хмільнику, наведіть конкретні приклади хто знае? І як взагалі вона працює? На круглий стіл необхілно запрошувати представників прокуратури, яка здійснює нагляд за поліцією.

Олена Черній
25.01.2017 at 16:21

Ну, нічого не виходить, тільки тоді, коли навіть нічого не починати робити! Долучайтесь, подавайте ідеї! Махнути рукою завжди встигнемо!

Віталій
25.01.2017 at 16:32

На круглий стіл, якщо будемо такий проводити, обов’язково запросимо. І представників прокуратури, і працівників поліції, і працівників міської ради, і навіть СБУ (якщо прийдуть). А новина стосується проведення презентації проекту, під час якого буде розповідатися про сам проект, його мету та завдання, про те, які заходи будуть реалізовані. Приходьте, може щось порадите і ми включимо Вашу ідею в проект і спробуємо справді зробити місто безпечнішим.

Тука-пука
25.01.2017 at 16:40

Хіба в проекті забиті гроші на відеокамери для відділку поліціі?

Тука-пука
25.01.2017 at 16:42

На що взагалі забиті грощі у цьому проекті?

Віталій
25.01.2017 at 16:49

Ні, але в проекті “забиті” заходи щодо аналізу міської правоохоронної програми, а також проведення дослідження думки громадян та працівників поліції щодо потреб міста в тому, щоб зробити його більш безпечнішим. І якщо громадяни та працівники поліції визнають, що потрібно таки встановлювати додатково камери, то чому б не внести зміни до правоохоронної програми? Як на мене, то це цілком реально…))) Так що запрошую і Вас, і інших громадян, до співпраці.

Тука-пука
25.01.2017 at 17:03

От і треба, щоб з бюджету виділили гроші на камери для втановлення у поліцейському приміщенні, у яких би фіксувався час з точністю до секунд. Віталію поділіться скільки коштів виділили на аналіз програми, вкажіть структуру витрат, може краще б Ваш спонсор дав би гроші на камери, ато усе постійно аналізуемо, що ітак зрозуміло, а аналізи усе погані, пора вже приступати до реальних кроків. Непомішало би подібні камери у кожному кабінеті міськради поставити, щоб працівники займалися роботою, щоб іх було легше контролювати…

Віталій
25.01.2017 at 17:21

В нас немає спонсора і цей проект точно не буде реалізовуватися за спонсорські кошти. Якщо Ви уважно читали матеріал, то мали б побачити, що проект фінансується за рахунок коштів Міжнародного фонду “Відродження”. І саме фонд визначає пріоритети, на які виділяються кошти. Якщо фонд придумав собі, що варто виділяти на аналіз програм, проведення досліджень, розробку документів і не виділяє на закупівлю та встановлення камер спостереження – то це його справа. На превеликий жаль ми на пріоритети фонду вплинути не можемо…(((

Іван
25.01.2017 at 17:22

Я проти свавілля поліції, але я ще більше проти проти свавілля криміналу, так як цілком закономірно при слабких силових структурах злочинність набуває сили. Не потрібно дуже сильно обмежувати поліцію в засобах, головне це контролювати хто в поліції працює. А то ми скоро дообмежуємось що 90-ті видадуться дуже спокійним часом. Почистити ряди поліції, набрати туди патріотичних нормальних хлопців з гідною зарплатою – і нехай п****ь злочинців.

Тука-пука
25.01.2017 at 17:34

Камери на вулицях також зіграють свою роль проти свавілля криміналу і підсилять доказову базу поліціі, бити злочинців не треба, якщо вони не чинять супротиву. Поліція перш за все має проводити профілактику злочиності, але не слід забувати, що збільшенню рівня злочинності сприяє незадовільна соціально-економічна ситуація. До речі панове правозахисники ви там брали участь у переатестаціі поліціі, скажіть відсоток чи цифру скільки поліцейських не пройшло переатестацію?

Тука-пука
25.01.2017 at 17:39

До речі панове правозахисники, як Ви думаете проводити дослідження громадськості, адже до Вас прийдуть лише поліціянти, посаловці і Ваші знайомі активісти яких напевно мало, люди зайняті своіми справами хто на роботі ітд ітп. Йдіть в народ від хати до хати, зробіть опитування у соцмережах…

Тука-пука
25.01.2017 at 17:46

Яка взагалі методика оцінки правоохороних програм і програм взагалі і які вимоги до цього ставлять грантові фонди?

Віктор Ковбасюк
25.01.2017 at 19:19

Добру справу задумали!!! Все у наших силах!!! Якщо хоч один свідомий хмільничанин долучиться до цього проекту, то справа зрушиться з місця))))))))

Віталій
25.01.2017 at 20:30

Щодо дослідження думки громадськості. Буде використано такий інструмент як фокус-групи. До участі буде запрошено керівництво вуличних та будинкових комітетів. Про те. що таке фокус-групи і щодо методології їх проведення прочитайте тут:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%81-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0

Олена Черній
25.01.2017 at 21:29

Між іншим, якщо вважає хтось, що ідеї думки і дослідження будуть лише зі ” своїх” представників громадськості то може звертатись за вищезазначеним номером або в офіс організації і буде 100% залучений до заходів за бажанням!

Партизан
25.01.2017 at 23:40

Пані Олена Черній, була членом обласної атестаційної комісії, наслідком роботи якої стало звільнення професійних співробітників міліції, тільки за те,що вони трактували статтю про корупцію на так як члени цієї комісії. Кадровий голод в системі МВС призвів до того становища яке зараз маємо, а тепер таж пані, буде розказувати про формуання безпечного середовища,не бачу логіки в її діях (… до основанья, а затем…)

Віталій
25.01.2017 at 23:47

Тобто пані Олена завалила всю реформу правоохоронної системи?)))

Партизан
26.01.2017 at 10:08

Не всю, але вона була співучасником “реформування” діючої системи, результатами якої зараз так всі обурюються.

Віталій
26.01.2017 at 10:20

Тобто Ви всерйоз вважаєте, що криза кадрів в Хмільницькому відділку поліції спровокована пані Оленою?)))

Партизан
26.01.2017 at 11:30

Я знаю, що пані Олена доклала максимум зусиль щоб деякі працівники Хмільницького відділку не пройшли атестацію. І хочу вам сказати, що серед них були справжні професіонали своєї справи.

Віталій
26.01.2017 at 11:32

))) Пані Олена, насправді, не входила в комісію, яка атестувала Хмільницьких поліціянтів)))

Партизан
26.01.2017 at 15:23

А хіба треба особисто бути членом саме комісії яка атестувала Хмільницьких поліціянтів, корпоративну єтику ще ніхто не відміняв ( ви валите кого я скажу, а я завалю кого ви скажете)

Тарас
26.01.2017 at 19:31

Корпоративна етика ‒ це культура поведінки співробітників компаній, їх
переконання, традиції, рівень взаємовідносин між керівниками середньої ланки
(менеджерами) та робітниками, між компанією, її клієнтами (споживачами) і
партнерами, державою та суспільством.
Однією із перших етико-економічних концепцій фірми (корпорації) була
концепція від американського підприємця Генрі Форда. Більшість
запропонованих ним принципів залишаються актуальними та активно
використовуються в сьогоденні.

Тука-пука
26.01.2017 at 21:10

Не потрібно у цьому випадку ні корпоративноі етики, ні будь якоі етики, просто напевно пані Олена вважала якихось поліціянтів непрофесійними, а може не сподобались іі чи був конфлікт, так як вона правозахисниця, от і напевно попросила у неформальній розмові когось із громадських діячів, які входили до складу атестаційноі комісіі. А от етично це чи ні, це вже спірне питання…

Волонтер
27.01.2017 at 20:52

люди хочуть бачити результати поліції а не якісь там заходи чи проекти їм всерівно чи був там той захід чи ні їм треба результат і показник ну знаючи поліцію його не буде бо внас всіх нормальних людей якіб і хтіли би щось зробити їх не взяли до поліції і не візьмуть бо вони не вигідні державі а ці що там зараз є їх і це влаштовує вони нічого не хочуть і не будуть міняти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *