Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

28.01.2014

«ГАНЬБА!», «БРЕХУН!» – СКАНДУВАЛИ ХМІЛЬНИЧАНИ НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ…

03122013327В понеділок відбулася позачергова сесія Хмільницької міської ради. Присутні схилялися до думки, що такої сесії Хмільник ще не бачив. Було все – від звинувачень міського голови в тому, що він брехун, до скандування «Ганьба!» та «Слава Україні – Героям слава!».

Міський голова намагався уникнути відповідальності за скликання позачерової сесії. Не зважаючи на те, що ще в п’ятницю він отримав вимогу від народного віче, а в суботу  – пообіцяв учасникам віче провести сесію в понеділок, Василь Грушко всіма методами намагався перевести відповідальність на депутатів. Але громада змусила його відкрити позачергову сесію…

Про перебіг пленарного засідання читачі ГФХ зможуть дізнатися з відеоматеріалів, які ми оприлюднюємо. Перепрошуємо за якість, але ті, хто спроможеться передивитися всі 5 роликів, отримають незабутні враження… То ж запрошуємо до перегляду…

22 Comments on “«ГАНЬБА!», «БРЕХУН!» – СКАНДУВАЛИ ХМІЛЬНИЧАНИ НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ…

Пронира
28.01.2014 at 01:33

А xто з депутатів від “Xворої партії”?)))))

володимир
28.01.2014 at 01:39

Брехлива тварюка воно є діючим членом пр. Дайте офіційний запит до партійного осередку, і вам дадуть чітку відпоаідь де воно є. І ще раз довести громаді що воно бреше.

Пронира
28.01.2014 at 02:19

Враження таки незабутні)) Щоразу після перегляду або прослуxовування сесії МР чомусь пригадується відео  http://www.youtube.com/watch?v=r2hScZc34js.

Zed
28.01.2014 at 09:24

  Як тільки припустімо влада буде перемагати вася знову побіжить до регіонів, тому їх обох з дреженковим треба усувати від влади легітимним шляхом, я впевнений що після останіх подій можна буде сформувати діеву депутатську більшість якій вже не зможуть перешкоджати. Ця більшість мае проголосувати за відставку дреженкова, (а то він затих надіячись на те що за нього забули тому що вся увага переключена на майдан). Також депутатська більшість і народна рада будуть мати реальну можливість значно обмежити повноваження і жорстко контролювати міського голову та виконавчі органи влади. Діяти треба швидко і рішуче, не ввязуватися з ними у всякі розмови, не слухати їх виправдань, не давати можливості тянути час. 

Віктор
28.01.2014 at 17:38

Прикольне відео вийшло))))
 

Небайдужий
28.01.2014 at 18:07

Ага 🙂 На 16-й хвилині першого відео задокументовано факт підроблення міським головою розпорядження про скликання позачергової сесії міськради 🙂 Це- цирк якийсь 😆

Небайдужий
28.01.2014 at 20:48

Особливо порадувало запитання Василя Пилиповича до громади, з ручкою в руці над об’єктом службового підроблення перед вчиненням правопорушення, яке має ознаки кримінального: “Мене не посадять?” 😆
 
Стаття 366. Службове підроблення
1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів-
карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки,-
карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

громадянка
28.01.2014 at 21:58

А чому депутати не вимагали на розпуск фракция ПР ?
Чи це велика повага до членів фракції ??? Короля, Шемети, Редчика …. ?
 

Воля або Смерть !
28.01.2014 at 22:56

Реально потрібно дотиснути хмільницьких ригіаналів. Почати з депутатів. Нехай виходять з партії та розпускають фракцію. А потім взятись за Репяха Анатолія Григоровича – голову ПР в Хмільнику. Щоб цею партією вже і не смерділо в нашому місті. І жорсткіше до всіх, хто буде впиратись. І з районною організацією те ж саме зробити.

XXL
28.01.2014 at 22:57

А чому депутати мають вимагати розпуску фракції ПР ? А дже до міської ради їх обрала громада міста, тож і їх саморозпуску також мала б вимагати громада.

Небайдужий
28.01.2014 at 23:27

А потім взятись за Репяха Анатолія Григоровича – голову ПР в Хмільнику.
 
І що конкретно ви пропонуєте зробити з Реп’яхом?….

володимир
29.01.2014 at 08:09

Наша чергова революці все більше починає бути схожою на події 17 року, коли матросня не дивлячись на людські якості, заслуги перед народом всіх без перебору розстрілювали! В той час і було знищено  майже всю інтелігенцію, а далі десятиліття розрухи….  Так згоден що злодії та  зрадники мають відповідати , а решта професійних людей що теж на ешафот?

LEON
29.01.2014 at 09:48

Пане Володимир, кого Ви маєте на увазі, … а решта професійних людей що теж на ешафот?))))

Антоніо Ґрамші
29.01.2014 at 11:31

Захват Вінницької ОДА. Без цензури. Такого вам не покажуть по “1+1” чи “5 канал”
http://www.youtube.com/watch?v=L_SzHEK2Htw

Захма
29.01.2014 at 12:03

Страшне відео… Довели різні тварини людей до такого звірства, чому ми допустили до влади таке бидло… Шкода тих хлопців-силовиків… І нас всіх шкода, скільки ще було те все терпіти? Аби знов нас не надурили…
 

Віктор
29.01.2014 at 12:43

Одні довели народ до таких агресивних дій, а віддуваються інші! Так завжди було і, на жаль, буде поки існуватиме принцип дій, як вдали так і опозиції: чужими руками легше всього жар загрібати…. http://www.youtube.com/watch?v=s2m15hlVl4I

Небайдужий
29.01.2014 at 13:23

Тетяна Монтян на своїй сторінці в мережі Facebook розмістила дуже мудру пораду, до якої я пропоную дослухатися усіх учасників протестних акцій, якщо вам дорогі власне життя, здоров’я та свобода:
 
Отже, роблю ще одну майже безнадійну спробу врятувати хоч когось з йуношєй блєдних со взором горящім

Майденери, я знайшла підходящу для вас цитатку. Вона дуже довга, але надвичайно показова.

Отже, Булгаков, “Майстер та Маргарита”, глава “Поединок между прфессором и поэтом”.

==== – Я – нормален.

– Ну вот и славно, – облегченно воскликнул Стравинский, – а если так, то давайте рассуждать логически. Возьмем ваш вчерашний день, – тут он повернулся, и ему немедленно подали иванов лист. – В поисках неизвестного человека, который отрекомендовался вам как знакомый Понтия Пилата, вы вчера произвели следующие действия, – тут Стравинский стал загибать длинные пальцы, поглядывая то в лист, то на Ивана, – повесили на грудь иконку. Было?

– Было, – хмуро согласился Иван.

– Сорвались с забора, повредили лицо? Так? Явились в ресторан с зажженной свечой в руке, в одном белье и в ресторане побили кого-то. Привезли вас сюда связанным. Попав сюда, вы звонили в милицию и просили прислать пулеметы. Затем сделали попытку выброситься из окна. Так? СПРАШИВАЕТСЯ: ВОЗМОЖНО ЛИ, ДЕЙСТВУЯ ТАКИМ ОБРАЗОМ, КОГО-ЛИБО ПОЙМАТЬ ИЛИ АРЕСТОВАТЬ? И если вы человек нормальный, то вы сами ответите: никоим образом. Вы желаете уйти отсюда? Извольте-с. Но позвольте вас спросить, куда вы направитесь отсюда?

– Конечно, в милицию, – ответил Иван уже не так твердо и немного теряясь под взглядом профессора.

– Непосредственно отсюда?

– Угу.

– А на квартиру к себе не заедете? – быстро спросил Стравинский.

– Да некогда тут заезжать! Пока я по квартирам буду разъезжать, он улизнет!

– Так. А что же вы скажете в милиции в первую очередь?

– Про Понтия Пилата, – ответил Иван Николаевич, и глаза его подернулись сумрачной дымкой.

– Ну, вот и славно! – воскликнул покоренный Стравинский и, обратившись к тому, что был с бородкой, приказал: – Федор Васильевич, выпишите, пожалуйста, гражданина Бездомного в город. Но эту комнату не занимать, постельное белье можно не менять. Через два часа гражданин Бездомный опять будет здесь. Ну что же, – обратился он к поэту, – успеха я вам желать не буду, потому что в успех этот ни на йоту не верю. До скорого свидания! – и он встал, а свита его шевельнулась.

– На каком основании я опять буду здесь? – тревожно спросил Иван.

Стравинский как будто ждал этого вопроса, немедленно уселся опять и заговорил:

– На том основании, что, как только вы явитесь в кальсонах в милицию и скажете, что виделись с человеком, лично знавшим Понтия Пилата, – как моментально вас привезут сюда, и вы снова окажетесь в этой же самой комнате.

– При чем здесь кальсоны? – растерянно оглядываясь, спросил Иван.

– ГЛАВНЫМ ОБРАЗОМ ПОНТИЙ ПИЛАТ. НО И КАЛЬСОНЫ ТОЖЕ. Ведь казенное же белье мы с вас снимем и выдадим вам ваше одеяние. А доставлены вы были к нам в кальсонах. А между тем на квартиру к себе вы заехать отнюдь не собирались, хоть я и намекнул вам на это. Далее последует Пилат… И дело готово!

Тут что-то странное случилось с Иваном Николаевичем. Его воля как будто раскололась, и он почувствовал, что слаб, что нуждается в совете.

– Так что же делать? – спросил он на этот раз уже робко.====

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Так ось, майданери. Особисто я хочу, щоб зникли риги, а також щоби зникли Трітушки і припинили дезорієнтувати народ. То що – мені піти покидати булижники та коктейльчікі в офіси ПР, “Удару”, “Батьківщини” та “Сволоти”?

Якщо я робитиму саме так, я буду схожа на вас, а також на Івана Бездомного з вищепроцитованого тексту.

Оскільки у мене, на відміну від деяких, з моском все ОК, я почала з формалізації своїх хотєлок, і зробила це ще в 1999 році.

Багато років я займаюсь просвітництвом, пишу статті, готую законопроекти, шукаю прибічників (і у владі, і в опозиції, і серед цілком аполітчних людей), двічі брала участь у виборах, аби розповісти людям про себе та про свої програмні ідеї та цілі (хоча знала, що шансів не маю).

Тобто, я не захотіла приєднуватись до жодної з існуючих інституцій (хоча завжди мала і маю купу пропозицій) – і вирішила створити свою, ПОСТУПОВО нарощуючи ресурс. Я розумію, що це довгий, дуже довгий шлях, і готова ним йти стільки, скільки треба, тому що швидко тільки кішки родяться.

Наразі я – Прєдводітельніца Кальмарів, і на більше поки що не претендую, бо не маю підстав. А бикувати без ресурсу – не наш метод

Це – життя, і іншим воно не буде, хоч ви там обкидайтеся булижниками. Якщо ж ви не розумієте НАСТІЛЬКИ елементарних речей – не дивуйтеся, що вас запакують в тюрягу, аби врятувати вас від вас самих, а країну – від громадянської війни.

Подумайте самі – а що ще Злочинній Панді робити з неадекватами, які вийшли на вулиці без лідерів та без конкретних вимог, на заклик трьох лузерів-імпотентів, які їх прогнозовано здали, і вже третій місяць окуповують центр столиці, періодично влаштовуючи вуличні бої?

Так, Злочинна Панда – це повні і закінчені виродки, сволота та дерибанщики, які тупо перегнули палицю і спровокували дикий, неконтрольований гнів населення своїм оголтілим бєспрєдєлом.

Але навіть якщо уявити, що Злочинну Панду вкрали марсіяни – що ВИ будете робити з країною? Хто ваші лідери? Де можна ознайомитись з вашим покроковим планом реформування країни? Є серед вас люди, які б хоч щось шарили в державному/муніципальному управлінні та/або вміли писати закони? А таких людей треба не багато і не мало – приблизно одна людина з реальним владно-розпорядчим ресурсом на кожні 100 осіб населення.

Соррі, але наразі ваш управлінський максимум – це налагодження логістики нарізання бутербродів та будівництва/охорони барикад! Але з цим легко і значно ефективніше здатні впоратися навіть примітивні племена рівня розвитку кам’яної доби в Папуа Новій Гвінеї та на Андаманських островах! Хіба це вміння наблизило їх до створення власних держав?

Все, до чого можете привести країну ви – це громадянська війна та іноземна інтервенція ЗАХІДНИХ ТА СХІДНИХ шакалів, які тільки про це і мріють!

А ОТЖЕ – ВАЛІТЬ З ВУЛИЦЬ, ПОКИ НЕ ПІЗНО, ТА СІДАЙТЕ ЗА БУКВАРІ !

ВИБОРИ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 11 МІСЯЦІВ!

ГОТУЙТЕСЯ ДО НИХ!

Лёля
29.01.2014 at 21:30

Тим, хто дуже хоче помститися за щось ПР хочу нагадати, що зокрема у м.Хмільник рішення зокрема щодо недовіри П.Дреженкову не прийнято до сьогодньошняго часу не лише завдяки депутатм регіоналам, а й депутатм з “Батьківщини” та іншіх партій. Тобто відповідальність лише тільки за одне рішення вже не може бути повністю покладена на ПР, а особливо на особистості.  Я впевнена, щодо решти рішень можна сказати теж саме. Дивлячись іноді, як відбуваються сесії у м.Вінниця, я взагалі фігею: одностайність в усіх питаннях незалежно від партийної приналежності!!!!!!!!!!!!! За годину – 30 питань прийнято майже одноголосно. утримуються та проти 1-2 людини, жодного обговорення та заперечень. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Це -жах. Але хіба в цьому винна ПР?????? Тоді давайте заборонемо усі партії. Або будемо обирати більш вдумливо й обережно на наступних виборах своїх депутатів. 
 

Небайдужий
29.01.2014 at 22:25

Наша районна рада працює так само, як Вінницька міська. Там також тотальний “одобрямс” 😆

Лёля
30.01.2014 at 01:13

до в чому винні саме Регіони???? Якщо “одобрямс” – тотальний

Небайдужий
30.01.2014 at 01:45

А в тому, що члени! 😆

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *