Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

29.05.2014

ХМІЛЬНИК МАЄ ПРОЗОРУ ПРОЦЕДУРУ ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

zemlyaХмільницька міська рада затвердила Положення про виділення земельних ділянок, зокрема під індивідуальне будівництво. Тепер земельні ділянки мають виділятимуться за прозорою процедурою.

Для забезпечення прозорості виділення земельних ділянок буде формуватися черга, яка «просуватиметься», коли в місті з’являтимуться вільні земельні ділянки.

Також Положення передбачає створення громадського органу, який буде контролювати та впливати на процес виділення земельних ділянок в місті.

Варто зазначити, що розробка Положення була ініційована депутатом пані Тетяною Карпенко. До розробки Положення долучилися експерти громадської організації «ПРАВО», депутати міської ради та працівники виконавчих органів міської ради.

Сподіваємося, що після затвердження цього Положення процес виділення земельних ділянок в місті Хмільнику справді стане прозорим та зрозуміли для пересічного мешканця.

4 Comments on “ХМІЛЬНИК МАЄ ПРОЗОРУ ПРОЦЕДУРУ ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

LEON
29.05.2014 at 14:25

Якісь обмеження для громадян, які мають бажання отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво, існують чи ні?

LEON
29.05.2014 at 14:32

А ще незавадилоб, щоб даний список (черга) були вивішані поряд з генпланом міста на якому було відмічено місце виділення земельних ділянок. Якщо демократично і прозоро так докінця.

володимир
29.05.2014 at 22:09

Та сука грушко роздеребанило землю направо та наліво а зараз коли роздавати нема що то приймемо положення. Потрібно передивитись чи дійсно та земля роздалась правильно, і чи дійсно отримали ті кому вона дійсно була потрібна. А тих собак хто безхозно роздавав-покарати.

Карпенко Тетяна
29.05.2014 at 23:23

Ініціатором розроблення даного положення була я ,до його напрацювання долучились дуже активно Олександр Вознюк,Віталій Дорох ,юрист міської ради Надія Буликова .Володимир Мельничук.Таке бажання в мене виникло після того , як мене обрали головою тимчасової депутатської комісії по рішенням міської ради ,які не відповідають озвученим на сесіях.Коли 11 членів комісії почали перевірку рішень міської ради то жахнулись від кількості підробок офіційних документів ради і особливо по виділенню земельних ділянок під індивідкальне будівництво.Тому дане положення напрацювати було необхідно,Воно буде висвітлено на оф. сайті міської ради.Почитайте його будласка і ви там знайдете відповіді на Ваші запитання.Хоча сьогодні на пленарному засіданні наш мер сказав ,Що побачимо де буде ваше положення через місяць , мені здалось що він це говорив з сарказмом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *