Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

02.08.2012

Хмільник має архітектора

Сьогодні депутатам Хмільницької міської ради було представлено нового архітектора міста Хмільника – Недашківський Анатолія Михайловича.

Коротка біографічна довідка:

Народився 1960 року на Житомирщині. Має 32 роки загального стажу, з них 26 років державної служби, 20 років – в органах архітектури.

Має вищу архітектурну освіту.

Як зазначив Анатолій Михайлович під час своєї доповіді, він хоче  зробити з Хмільника столицю курортів нашої держави.

Також він сказав, що прийшов на цю посаду, тому що поділяє бачення міського голови Василя Грушка щодо розбудови Хмільника.

3 Comments on “Хмільник має архітектора

Небайдужий
02.08.2012 at 23:54

Хмільник має архітектора

Чи на довго?….

Євгенія
03.08.2012 at 22:29

А як же Петя???? Відібрали в нього цяцьку…Хоча може він стане менш загруженим і зможе приймати громадян… хто зна, хто зна…

громадянка
15.08.2012 at 20:09

Це  за темою…. але цікаво.  В місті з”явився новий архітектор….. Стоячі в черзі до нього  за підписом на приватизацію землі була приємно здивована новими порядками. Люди по 3-4 дні ходили за підписом та печаткою…. були відговорки –  то міста не знаю, то надо розглянути…… ну сплошний ступор….  Але діло зрушилося з місця, процес пішов.   Після виходу чергового відвідувача (здалося це був лікар із лікарні) встало все на свої місця.   “Далеко піде цей архітектор” такі слова виронив він в коридорі. Виявилося архітектор попросив у нього пачку фотопапіру….. і тільки після передачі цього папіру він зміг забрати свої документи… Далі краще, практично в кожного архітектор щось просив, дрібничка…. але приємно …. щоб підписати архітектор в мене став вимагати щоб я допомогла йому – купила для нього карту Хмільника….. ну начебто не багато але документи забрала тільки після передачі такої карти…….  ну думаю що це тільки початок…… Цей архітектор далеко піде і переплюне всіх своїх попередників…. В цілому склалося дуже негативне враження, чомусь мені він нагадує паразита …. скільки він запросе з людей які захотят будуватися ???  “Хочити будуватися – треба ділитися” під таким лозунгом почав роботу новий архітектор. Ну що ж в добрий путь пане архітектор, камаз ван на зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *