Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

02.12.2013

ХМІЛЬНИК – ЦЕ ЄВРОПА!

Протест, який отримав назву Євромайдан триває.

Рішення влади про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС не могло і не залишило байдужим жодного українця, в жодному місті та селі.

Приєднатись до тих, хто в Києві активно відстоює свою позицію, вирішили і жителі Хмільника та Хмільницького району.

Акцію  розпочинала, як і в інших містах, активна молодь: студенти та школярі старших класів. Більшість з них становили представники «Молодіжної Європейської партії України». Саме вони розгорнули намети та підняли сині прапори з жовтими зірками, рішуче виказуючи свою незгоду з рішенням української влади.

До акції поступово почали долучатись й інші небайдужі хмільничани. Одні їздили по місту колоною на автомобілях прикрашених прапорами України та ЄС, інші збирались на площі на підтримку тих, хто, незважаючи на вітер, дощ чи сніг, вимагає дослухатись до думки народу на Євромайдані в Києві.

За сприяння голови Хмільницького осередку «Європейської партії України» та представників інших опозиційних партій, на площі було встановлено апаратуру, завдяки чому лунали патріотичні пісні, демонструвалися кліпи та інша цікава іформація.

Серед присутніх було немало тих, хто скористався можливістю та вийшов до мікрофона висловити свою думку. Часто звучали гасла «слава Україні – героям слава!» та «Україна – це Європа!».

Хмільник висловив свою незгоду і надалі мовчати не буде, бо всі ми українці хочемо жити краще, рівнятись на кращих та бачити попереду краще майбутнє.

DSC_0704DSC_0885DSC_0973DSC_09561DSC_09681DSC_09181

One Comment on “ХМІЛЬНИК – ЦЕ ЄВРОПА!

Віктор
02.12.2013 at 16:53

Слава Україні!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *