Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

11.11.2013

ХМІЛЬНИК ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЕЗ ВЛАСНОГО БРЕНДУ

brendХмільницька міська рада оголосила повторний конкурс «Бренд міста Хмільника». Причиною цього стала невідповідність конкурсних робіт, які було подано на попередній конкурс, вимогам самого конкурсу.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Для участі у конкурсі необхідно надати заявку та проекти логотипу і слогану міста Хмільника.
Відповідно до умов конкурсу, роботи мають бути актуальними, здатними зацікавити широку аудиторію, привернути увагу до Хмільника як до довершеної оздоровчо–лікувальної, туристичної, інвестиційно-привабливої території, відображати пріоритетні напрямки життя міста  Хмільника, а також  позиціонувати  місто як розвинуте та прогресивне.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 30 квітня 2014 року. Після цього хмільничанам буде надана можливість оцінити всі конкурсні роботи.

З переможцем конкурсу міська влада має визначитися до 1 серпня 2014 року.

Детальнішу інформацію щодо умов участі та вимог до конкурсних робіт можна отримати в управлінні економічного розвитку та євроінтеграції міської ради за тел.2-25-14.

3 Comments on “ХМІЛЬНИК ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЕЗ ВЛАСНОГО БРЕНДУ

Небайдужий
11.11.2013 at 10:29

привернути увагу до Хмільника як до довершеної оздоровчо–лікувальної, туристичної, інвестиційно-привабливої території, відображати пріоритетні напрямки життя міста  Хмільника, а також  позиціонувати  місто як розвинуте та прогресивне.
Ну, я так думаю, щоб створити такий бренд, місто дійсно повинно бути: “довершеною оздоровчо–лікувальною, туристичною, інвестиційно-привабливою територією, а також  розвинутим та прогресивним”. На сьогодні все у нас в Хмільнику з точністю до навпаки. Отож, даний конкурс є нічим іншим, як конкурсом брехунів.
Якщо вже так захотілося отого “бренду” (краще б вже бренді, дешевше б для бюджету обійшлося), пропоную пошукати в Німеччині якогось древнього пенсіонера з контори Геббельса, або якогось “фахівця” совєцького агітпропу. Ті гарно вміли видавати бажане за дійсне, й були справжніми майстрами масового запудрювання мізків та локшинонанвішування.

Пронира
11.11.2013 at 11:28

“… привернути увагу до Хмільника…”  Ну, якщо з цієї дзвіниці споглядати, то брендом можуть бути міський голова та його заступник. Стільки уваги до Xмільника привернути не вдавалось ще нікому)))))

Віталій
11.11.2013 at 13:06

))) Ці “бренди” справді БРЕНДИ!)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *