Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

17.07.2014

«ХМІЛЬНИККОМУНСЕРВІС» ПРОСИТЬ ПІВМІЛЬЙОНА НА НОВИЙ ЕКСКАВАТОР

imagesКомунальне підприємство «Хмільниккомунсервіс» звернулося до міської ради з проханням виділити 500 000 гривень на закупівлю нового екскаватора. Екскаватор «Борекс-2012», який є власністю комунального підприємства, був переданий міським головою Хмільника Василем Грушко Хмільницькому військовому комісаріату для потреб військовий, які задіяні в зоні АТО.

Зважаючи на це, міська рада має намір внести зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хмільника, для того, щоб потім виділити півмільйона з міського бюджету.

Відповідний проект рішення розміщено на Офіційному сайті міста Хмільника.

Цей проект рішення має бути розглянутий на наступній сесії міської ради, яка має відбутися в липні.

6 Comments on “«ХМІЛЬНИККОМУНСЕРВІС» ПРОСИТЬ ПІВМІЛЬЙОНА НА НОВИЙ ЕКСКАВАТОР

LEON
17.07.2014 at 21:52

Адмін, все вірно висвітлено? Екскаватор «Борекс-2012», є власністю комунального підприємства. Міський голова Василь Грушко передав екскаватор «Борекс-2012» Хмільницькому військовому комісаріату для потреб військових,які задіяні в зоні АТО. Ось так взяв і передав? Чи було прийнято якесь рішення керівного органу, організації, трудового колективу чи громади міста. Це що його особистий внесок, допомога з барського плеча? Таким шляхом він може віддати тільки свій імпортний “Моцик”.

ADMIN
17.07.2014 at 21:58

На скільки відомо Громадському форуму Хмільниччини, то саме так і було…

Іван
17.07.2014 at 23:50

Чудовий хід. Добре пропіарився на майні, яке практично видав за своє а зараз поставить питання на сесії виділити кошти з бюджету на закупку екскаватора. І вовки ситі,і кози цілі. А фактично, злочин.

Василий Шафорост
18.07.2014 at 19:10

Повідомити про факт корупції!

Смотреть здесь

Шановні громадяни України!
Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»

Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь – який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об’єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.

Ти – громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об’єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники – корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.
Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:
Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!

володимир
18.07.2014 at 22:51

Які ще факти потрібно привести окрім оборуток з землею, відкати на капітальному будівництві, про страшну корупцію в ветиринарній службі? Цього замало? І факти є і матеріали, а що далі, коли все куплено?

.зоро
20.07.2014 at 22:02

Василю я ВАс підтримую але ви побачили яке відношення наших громадян ДО люстраціі до корупціонерів, Наше місто 80 проц корумповане і усім це вигідно так що……

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *