Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

24.10.2014

ХМІЛЬНИЦЬКА РДА ЗВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДО МІСЬКОЇ РАДИ З ПРИВОДУ БУДІВНИЦТВА ХРАМУ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

yak-namalyuvati-znakПро це заявив заступник голови Хмільницької райдержадміністрації під час сьогоднішньої зустрічі з представниками духовенства району.

Під час заходу представники Московського патріархату висловили невдоволення щодо будівництва в Хмільнику храму Київського патріархату. На думку духовенства це будівництво відбувається самовільно, без жодних дозвільних документів.

В свою чергу заступник голови РДА пан Микола Чикотун заявив, що хмільницька райдержадміністрація звертатиметься до міської ради з проханням роз’яснити ситуацію щодо будівництва храму Київського патріархату.

Для довідки:

Свого часу Хмільницька міська рада не надала дозволу релігійній громаді Київського Патріархату на виготовлення документації з землеустрою щодо виділення земельної ділянки, на якій мають намір збудувати храм. Проте віруючі поставили на місці майбутнього храму тимчасову капличку. Нещодавно поряд з капличкою проводилися земляні роботи та був закладений фундамент майбутнього храму.

6 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКА РДА ЗВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДО МІСЬКОЇ РАДИ З ПРИВОДУ БУДІВНИЦТВА ХРАМУ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Козарлюга
30.10.2014 at 10:13

Чому б і не надати необхідні дозволи? Чому в українському місті не може бути хоч 1-ї української церкви?

Небайдужий
30.10.2014 at 11:42

“На думку духовенства це будівництво відбувається самовільно, без жодних дозвільних документів.”
Оце правильно! Підтримую обома руками! Нічого попам (не має значення якої конхвесії) закон порушувати і самозахопленням земель міста займатися! Молодці попи МП! Побачили таки нарешті “порошинку в оці” конкурента…. не завадило б ще колоду (у вигляді самочинного одоробла на міському кладовищі в центрі міста) з власного ока витягти 😉

Олександр Пилявський
31.10.2014 at 14:22

От мля, холуї московські загундяїли. Щов вас …… чорти в рясах…

Олександр Пилявський
01.11.2014 at 18:36

Почалася війна проти будівництва української церкви в Хмільнику. Московські прихлєбатєлі і у владі, і московські попи хочуть заборонити будівництво.
На прохання знайомих розміщую звернення парафіян у групах хмільничан. Бажаний репост……

ДОРОГІ БРАТИ І СЕСРИ!!! жителі міста ХМІЛЬНИК

Україною течуть ріки крові, а цю кров проливає президент Путін з бла-гословення Московського Патріарха Кирила.
Тоді, коли гинуть сини і дочки, і наші співвітчизники на Сході України – священики Московського Патріархату, а саме Благочинний Хмільницького району священик Михаїл виступає із зверненням до влади, щоб заборонити будівництво храму св. Петра і Павла УПЦ КП (за Червоною Рутою). Проти каплички, де вже священики з громадою УПЦ КП моляться за Україну, за воїнів, за перемогу над московським ворогом, за мир, за упокоєння невинно вбитих воїнів та співвітчизників на Сході України.
Та ці священики такі, як Михаїл, продовжують служити Москві, а не Богові, Путіну і Кирилу, зухвало посягають на будівництво Божого Храму УПЦ КП.
ПРОСИМО всіх, хто уболіває за православ’я, за Україну – захистити парафію та будівництво церкви.
Парафіяни храму св. Петра і Павла
Протоієрей Іван Пукас
та священик о. А. Синицький

Віталій
01.11.2014 at 19:02

А може досить вже маніпулювати?))) Насправді ситуація така: Представники Київського патріархату, замість того. щоб отримати всі відповідні дозволи та погодження, самовільно встановили капличку і розпочали будівництво… Ще раз наголошую – САМОВІЛЬНО!!!))) Не можу зрозуміти, чому завжди у нас все робиться через сраку? Ну невже не можна нормально отримати всі дозволи та погодження? Чому потрібно засратися, а потім кричати, що хтось когось притісняє?))) Я не маю жодного упередження щодо будівництва церкви КП. Але невже не можна це зробити законно?

Небайдужий
01.11.2014 at 23:12

Нахабство попів зашкалює. Це ж треба- НЕЗАКОННО захопити землю, яка належить хмільничанам, не питаючи їхньої згоди, а потім звертатися до, обкрадених попами хмільничан, щоб ті: “захистили парафію та будівництво церкви.”…. Воістину, нема межі попівському нахабству та зажерливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *