Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

20.12.2013

ХМІЛЬНИЦЬКУ МІСЬКУ РАДУ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ НА ПРЕДМЕТ ДОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

zemlyaХмільницьку міську раду перевірятимуть на предмет дотримання законодавства в сфері земельних відносин.

Про це повідомила заступник начальника інспекції сільського господарства у Вінницькій області у відповідь на звернення громадської організації «ПРАВО».

Як зазначається в листі, відповідну перевірку включено в План діяльності інспекції на І квартал 2014 року. Причина таких дій – численні звернення до інспекції щодо порушення земельного законодавства в Хмільнику.

22 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКУ МІСЬКУ РАДУ ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ НА ПРЕДМЕТ ДОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Небайдужий
20.12.2013 at 16:32

Хоч одна приємна новина за два останні дні 🙂

Пронира
20.12.2013 at 17:25

Xто вже тільки не перевіряє Xмільник “на предмет дотримання законодавства в сфері земельних відносин”. І нічого: фсьо законно, фсьо прозрачно або перевіряють, перевіряють, перевіряють… Навіть міський голова на звіті повідомив, що з нетерпінням очікує результатів))

МирВан
20.12.2013 at 19:00

А результати уже куплені…лишилось тільки скинути в друк і вуаля)))

Хмільничанин
21.12.2013 at 14:10

Щас Петруха Юрчишин підшустрить, маякне кому потрібно в некорумповані кабінети і перевірку відмінять. Така в нього сьогодні роль – відмазувати Васю з Петьою від гівна.

МирВан
21.12.2013 at 14:25

“Своі” при владі йому дуже потрібні!! Хто підніматиме руки за йому лиш вигідні постанови?!

Небайдужий
21.12.2013 at 15:17

Шановний ПОПе, а чого ви так не любите Петра Юрчишина? Він же вам гроші на церкву дає… І ваш храм в Хмільнику буде його сусідом по вул. Дзержинського. Щось мені підказує, що й висвятять новий хмільницький храм в честь святого покровителя загиблого сина Петра Васильовича, а сам храм збудують за кошти братів Юрчишиних…. Чи я помиляюся?

МирВан
21.12.2013 at 16:09

саме так! Помиляєтесь! Він фінансує промосковські МП храми!
а храми будуються в честь святих канонізованих Церквою, а не в честь депутатів,спонсорів чи іх діток!!!

МирВан
21.12.2013 at 16:14

щодо ж П.Юрчишина,то особосто з ним не знайомий,а про “подвиги” цього пана чув і не раз)) а любити треба навіть ворогів!)

жора
21.12.2013 at 19:53

До речі в пана юрчишина, а верніше сказати у васіного хазяїна, нова погремуха- ЧЕЧЕТОВ)))))))

Небайдужий
21.12.2013 at 22:23

саме так! Помиляєтесь! Він фінансує промосковські МП храми!
 
не помиляюся.
http://www.youtube.com/watch?v=ixF4CGs6KMQ
 

Пронира
21.12.2013 at 23:07

Передивився це відео і… мало не блювонув(( Гарну справу зроблено, але сірожа-сраколиз так затягнув язиком по анусаx, що аж знудило. Особливої уваги заслуговує вираз “…на святі були присутні не лише приxожани парафії, але й гості і дуууже поважні “))

МирВан
22.12.2013 at 07:27

Пронира,а хіба не гарна справа- храм Божий у Вишенці стоіть!
 
а збудований,товаріщ Нєбайдужий, він на кошти А.Л.Синицького,як ви чули…Юрчишин, дай йому Боже здоровя, подарував вінці вінчальні, хоча на першому вінчанні його так і було)))
 
що ж до будівництва храму у Хмільнику,то,якщо вже ви так сильно не хочете,щоб пан Юрчишин допоміг, то допоможіть ви!!!
 
 

Небайдужий
22.12.2013 at 10:35

Попе, ви знову за своє. Ніякий  вам не товариш. Чи ви ніяк від звичного для вас комуністичного звертання не можете відвикнути? Розслабтеся зараз вже не обов’язково усіх підряд товаришами називати 😉
 
То що, визнали таки, що пан Юрчишин і вашу церкву фінансує? Тепер давайте по даному конкретному випадку, якщо ви впевнені в тому, що Петро Юрчишин злодій і статки його неправедні, то чому ж тоді прийняли від “злодія” вінчальні вінці до церкви? Гроші… ой вінці вінчальні не пахнуть? 😉
 
Що ж до будівництва храму у Хмільнику, то звідки ви таке взяли, попе, що я “сильно не хочу”, щоб Юрчишин його фінансував? То гроші Петра Васильовича і тільки йому вирішувати, як ними розпоряджатися. Мені до того нема ніякого діла. Як і вам, до речі.
Що ж до мене, то я на такі дурниці ніколи не збираюся витрачати гроші. Вважаю, що якщо вже й хочеться зробити щось благодійне, то фінансування будівництва точки по охмурянню місцевих жителів- не самий кращий варіант. Значно більше користі було б громаді від спорудження сучасного спортивно-розважального комплексу чи придбання до лікарні сучасного медичного обладнання та апаратури.
 

Пронира
22.12.2013 at 16:47

МирВан, якщо Ви уважно перечитаєте мій коментар, то зрозумієте, що будівництво Храму вважаю доброю справою. Але те, як подав матеріал чудо-редактор викликає певну приторність, особливо словосполучення “дуже поважні гості”, тим більше, що поважність деяких присутніх персонажів викликає сумнів.

і шо?
23.12.2013 at 11:08

Юрчишин тоді був кругом, і якби синагогу чи мечеть збудували б, то він і там був би. Незабаром мали відбутися вибори. З другої сторони – меценацтво, це добра справа і ніхто його не відміняв.

Віктор
23.12.2013 at 17:12

“більше користі було б громаді від спорудження сучасного спортивно-розважального комплексу…
Повністю підтримую цей рух!!! 
…чи придбання до лікарні сучасного медичного обладнання та апаратури”
Кожен свідомий українець скаже, що це необхідно, але є реалії нашого життя, які, на жаль, в основному відрізняються від бажаного! Питання в тім, чи таким чином ми поборемо корупційні схеми, зокрема, так званих благодійних внесків в закладах охорони здоров’я??? Для прикладу, зараз ще не встигши здати кров з пальця ти вже червонець маєш положити!!! Я про пологове взагалі мовчу! Молодці! Гіпократ вами гордиться! Тож все таки кому ці, наче маленькі, середні і дуже немалі гроші йдуть?
Шановний Небайдужий, Ви впевнені на всі 100%, що придбаненне за допомогою благодійних коштів сучасне медичне обладнання та апаратура не стануть таким собі станочком для подальшого заробітку???

МирВан
23.12.2013 at 18:17

З другої сторони – меценацтво, це добра справа і ніхто його не відміняв.
 
повністю з вами погоджуюсь!
 
а от щодо спорткомплексу…”товарищ”( скажіть своі імя по- батькові і я писатиму як вас дійсно величають), я був би дуже задоволений якби ви дорогий друже допомогли нам у цій благій справі,адже,як я бачу,ви теж за ЗОЖ…я хочу в нас в селі організувати маленький спортзал- із приміщенням легше,а от  тренажери…ви самі знаєте які зараз на них ціни…Допоможіть!

МирВан
23.12.2013 at 18:20

Щодо обладнання в лікарню, теж непогана справа…але ж ви знаєте,що навіть самий кращий інструмент в руках неука то граната без кільця!! Хмільницький роддом уже 10ю дорогою всі минають – ідуть в Вінницю, Бердичів….

МирВан
23.12.2013 at 18:26

Я про пологове взагалі мовчу! Молодці! Гіпократ вами гордиться! Тож все таки кому ці, наче маленькі, середні і дуже немалі гроші йдуть
 
Гіпократ як раз і не гордився б сучасними медиками,які не лічать,а калічать народ! Без гроша навіть не йди до них, а якщо маєш то не факт що лікуватимуть – от мій прихожанин мучиться,а йому діагноз не можуть поставити – виписали таблеток на 2 тис грн, і 3 тис пішло на обстеження….за клятву Гіпократа взагалі мовчу – аборти роблять…ще й змушують в консультаціі -“ти що дурна,воно тобі треба” і т.д. Жах!!!

Віктор
23.12.2013 at 19:36

Клятва Гіпократа давалась в інститутах, бо так треба. Клятва грошам, давалась уже на робочих місцях, знову ж таки, бо так треба!
Звичайно, що всіх лікарів не можна під одну гребінку кидати, але факти, які всі добре знають у нашому місті , як то кажуть “на лицо”!

Віталій
23.12.2013 at 20:51

Шановний МирВан… Бачу Ви виявили зацікавлення щодо створення в одному з сіл району спортивного залу… В мене є кілька ідей та певні можливості… Якщо Вам це цікаво – мій номер мобільного: 067 425 84 95

Небайдужий
23.12.2013 at 21:55

Шановний Небайдужий, Ви впевнені на всі 100%, що придбаненне за допомогою благодійних коштів сучасне медичне обладнання та апаратура не стануть таким собі станочком для подальшого заробітку???
 
Звичайно ж не впевнений. Але впевнений на всі 100%, що вони дуже допоможуть точніше діагностувати хвороби та ефективніше проти них боротися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *