Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

15.11.2013

ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗВІТУВАТИМЕ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

vasyaХмільницький міський голова Василь Грушко 22 листопада звітуватиме перед громадою міста Хмільника про проведену роботу за період з листопада 2012 року по листопад 2013 року.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Звіт міського голови відбудеться в районному Будинку культури.

Початок о 15.00.

7 Comments on “ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗВІТУВАТИМЕ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Пронира
15.11.2013 at 18:20

Після останнього літнього звіту потрібно трішки людей придурити? І xто цей раз буде втконувати роль конферансьє?))

Хмільничанин
18.11.2013 at 14:36

Увага розшук !   http://zapovit.org/mycity.php?cit=606

Небайдужий
18.11.2013 at 18:07

Я під столом 😆
За оперативною інформацією ватажком банди є чоловік віком 55 років, щільної статури, обличчя кругле, ніс картоплиною. Відкликається на ім’я Вася. Псевдонім – “пильщик”, здобутий через хворобливу звичку масово вирізати дерева. Бурхливо реагує на слова “відкат”, ”дотація”, ”мовчан”.

    Серед основних рис характеру слід відмітити підлість, підступність, мстивість та брехливість. Інтелект слабкий. Дуже любить худобу, так, що часто плутає з нею людей. Спритно змінює політичну приналежність, швидко адаптуючись до нової влади. Полюбляє їздити дорогими мотоциклами, а останнім часом захоплюється фотографією з далекої відстані.
Характер основних злочинів: є підозра, що, користуючись візуальною схожістю з міським головою Хмільника, “Пильщик”, в час, коли Грушко В.П. набирається сил на курортах Анталії, ввівши в оману працівників міської ради, проникає в кабінет міського голови та, діючи з метою швидкої наживи, вчиняє ряд важких злочинів проти жителів міста Хмільника. Він швидко входить в образ міського голови, щиро віруючи, що він ним і є. В цей час змушує всіх виконувати безглузді накази та називати його “мером”.

    
     За оперативною інформацією в “пильщика” є “подільник”, невизначеного віку юнак кавказької зовнішності. Відгукується на ім’я “Петя”. Погоняло – “юрист-аферист”, заслужено здобуте за часів бурхливої попередньої діяльності. Найактивніша пора злочинної діяльності – липень. Характер підлий, брехливий, нахабний.

      Серед особливих звичок помічено бажання плювати в чужі чашки та колотити чай пальцем. Також проявляє непереможне бажання знущатись та принижувати всіх, з ким контактує, а особливо це стосується педагогів. Швидше за все, що, як і пахан “пильщик”, користуючись схожістю з секретарем Хмільницької міської ради, в той час, коли Дреженков П.О. з робочим візитом з дружиною їздить у Польщу або Беларусь, “юрист-аферист” проникає до кабінету секретаря ради, де, виступаючи в ролі “мозку” операцій, разом з “пильщиком” розробляють плани по швидкому та повному розграбунку Хмільника.

Пронира
20.11.2013 at 18:37

http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=74566 “Управляти життям міста і громади в умовах політичних протистоянь і економічних дисбалансів – надзвичайно складно і відповідально. Та попри всі труднощі робота продовжується, є певні результати, позитивні зрушення і, звичайно, плани на майбутнє…”  Тобто, якщо “зрєть в корінь”, розуміти що відбувається в місті та просто перекласти звичайною мовою, вийде наступний текст: Розграбовувати місто та громаду в умоваx протистояння цьому значної кількості депутатів та небайдужиx громадян, стало надзвичайно важко та небезпечно. Та попри всі труднощі розграбовування продовжується, є гарні результати і, звичайно, плани на майбутнє…))))

Небайдужий
20.11.2013 at 19:19

тривають роботи з капітального ремонту 10-ти ліфтів у багатоповерхових житлових будинках №13 вул.Леніна, №13 вул.Декабристів, №9, 11, 11А вул.1 Травня загальною вартістю понад 560 тис. грн.
 
Як це “тривають роботи”? На скільки я пам’ятаю, міський голова заявляв, що ці роботи давно вже закінчені…. Чи по другому колу почали ремонтувати?

Пронира
20.11.2013 at 20:09

“відремонтовано музичні інструменти школи мистецтв /90 тис.грн./.” Все ж, цим фактом ми маємо пишатись..?))

жора
22.11.2013 at 07:22

Вася сказав що це  зовсім не дорого, 90 тисяч на ремонт гармошок…. от малохольне!  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *