Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

29.08.2014

КП “ХМІЛЬНИЦЬКА ЖЕК” ВИЗНАЛО, ЩО ПОРУШУЄ ЗАКОН

imagesХмільницька ЖЕК порушує закон, відмовляючи громадянам в отриманні довідок, якщо в них є заборгованість по квартирній платі

Останнім часом до Центру правової інформації та консультацій почастішали звернення, в яких громадяни скаржилися на такі дії КП «Хмільницька ЖЕК».

Зважаючи на таку ситуацію, працівники Центру звернулися до депутата міської ради Володимира Шеремети, з проханням звернутися до начальника ЖЕКу за роз’ясненнями.

Нещодавно Володимиром Миколайовичем було отримано відповідь за підписом во начальника КП «Хмільницька ЖЕК» пана Мацюка Г.С.

У відповіді зазначається, що факти ненадання довідки за наявності заборгованості по квартплаті справді є. Також пан Мацюк висловив переконання, що такі дії КП «Хмільницька ЖЕК» є цілком законними: таким чином ЖЕК бореться з боржниками.

Scan0002

Коментар Центру правової інформації та консультацій:

Ми розуміємо, що ЖЕК якось має реагувати на боржників та вимагати від них погашення заборгованості. Але робити це ЖЕК має через суд, а не відмовляючи в наданні довідок. Ми вважаємо, що такі дії працівників ЖЕКу є незаконними і мають ознаки перевищення повноважень. Тому рекомендуватимемо депутату міської ради Володимиру Шереметі звернутися до прокуратури.

5 Comments on “КП “ХМІЛЬНИЦЬКА ЖЕК” ВИЗНАЛО, ЩО ПОРУШУЄ ЗАКОН

rostislav
31.08.2014 at 14:30

А хто скаже як добитись оплати комуналки недобросовісними платниками? Зрозуміло що недавати довідки це не законно, але це як варіант.

Віталій
31.08.2014 at 14:36

Це абсолютно НЕ варіант. це порушення закону – без варіантів… А добитися сплати від боржників можна цілком законними методами. Справа в тому, що всі комунальні послуги надаються на підставі угоди. якщо якась зі сторін не виконує умови угоди, в нашому випадку – споживач, то ЖЕК має повне право звертатися до суду… Чого вони цтого не роблять, а свідомо йдуть на порушення закону – не зрозуміло…

rostislav
03.09.2014 at 19:09

коли судовий позов коштує більше боргу то де логіка?

Иван
03.09.2014 at 19:27

Ростислав ти такий розумний, що капець. А сторона позивача не може заявити клопотання про відшкодування судових витрат зі сторони відповідача)! Видно ти булькнув не з того місця, наш вася також вміє Булькати і не Булькати

rostislav
04.09.2014 at 22:07

Ваня ти чмо якщо порінюєш мене з васьом, вибач але для мене це найбільша образа .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *