Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

06.02.2014

ГОЛОВНИЙ АРХІТЕКТОР ХМІЛЬНИКА ВИЗНАВ ПОРУШЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

znakГоловний архітектор міста Хмільника пан Загниборода визнав порушення Генерального плану міста під час виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову.

Це сталося під час загальноміської наради, де обговорювалася доцільність розробки нового Генерального плану міста.

Відповідаючи на одне з запитань, пан Загниборода зазначив, що порушення під час виділення ділянок на землях, які, відповідно до Генплану, є промисловою зоною, таки були.

Таким чином наразі не має жодних сумнівів, що при виділенні ділянок під індивідуальну забудову було порушено чинне законодавство України, яке регламентує діяльність в сфері архітектури та містобудування…

Питання хто має відповісти за ці порушення залишається відкритим…

11 Comments on “ГОЛОВНИЙ АРХІТЕКТОР ХМІЛЬНИКА ВИЗНАВ ПОРУШЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

Захма
06.02.2014 at 14:06

А де будуть виділятися земельні ділянки під індивідуальне будівництво для 30 % китайців без яких нам ніяк…
 

LEON
06.02.2014 at 14:09

Сарказм в посмішці та неприродні конвульсії продемонстрував міький голова коли прозвучала пропозиуія. Спочатку притягнути до відповідальності всіх винних в порушенні законодавства при виділенні ділянок під індивідуальну забудову а поті заказувати генеральний план.  

LEON
06.02.2014 at 14:19

Головний архітектор міста цікава людина, визнає всі допущенні порушення чинного законодавства України, які регламентують діяльність в сфері архітектури та містобудування…і в той же час продовжує їх порушувати)))  Це, що відчуття безнаказаності?))) чи щось інше? Якщо інше. Так що?)))

громадянка
06.02.2014 at 14:52

А що було порушення генплану? І за це проголосували більшість депутатів міської ради ?? Ай маладци..))

Віталій
06.02.2014 at 16:39

Ну, судячи зі слів головного архітектора- таки були…))) Але й було інше…))) я пам’ятаю, що коли питання про виділення земельних ділянок в промисловій зоні виносилося на сесію, то пан Дреженков всіх запевнив, що жодних порушень немає… Виходить, що депутатів просто ввели в оману…)))

громадянка
06.02.2014 at 17:33

Так повноваження архітектора були у Дрежанкова. А на його думку їх не було. Дві точки зору. Якщо є порушення то потрібно вказати яке  порушення, яка  стаття нормативного акту порушена на момент затверження проекту землеустрою який пройшов землевпорядну експертизу.   І як сказав пан LEON головний архітектор цікава людина. 

Віталій
06.02.2014 at 19:57

Ну може й цікава, а мені то байдуже… І жодних підстав не довіряти Загнибороді немає…)))

громадянка
07.02.2014 at 01:28

Ну да, особливо в цьму питанні. Ви почули що хотіли почути ))

громадянка
07.02.2014 at 08:50

Можу сказати точно одне. з першого січня 2013 року виділення нових земельних ділянок можливе за умови наявності в міській раді плану зонування території або детального плану того району. Виділення земельних ділянок без зазначених документів є грубим порушенням. А земельні ділянки в районі вулиці Жданова були виділені в грудні 2012 року. А по якій процедурі це було проведено потребує вивченню. Можливо це можна було првести. Це потребує вивченню та доступу до матеріалів сесії та тої документації що була затвержена, до висновків експертизи. 

LEON
07.02.2014 at 17:50

Головний архітектор щей розумна людина, але не розумію чому він дозволяє себе виставляти на посміховище))) Що спонукало цього освідченого і розумного спеціаліста вийти на сцену і виставити себе в образі “дурня”?))) Адже на запитання; чи були порушення, він хоча з затримкою але впевнено відповів, так були порушення і це перший факт того, що він не являється членом команди мера, він не “опікався” Дреженковим. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *