Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

23.04.2014

ГРОМАДА ВИСЛОВИЛА КАТЕГОРИЧНУ НЕЗГОДУ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ

taxiГромада Хмільника висловила категоричну незгоду щодо ініціативи підвищення вартості проїзду в хмільницьких маршрутках.

Головною причиною незгоди з підвищенням стала незрозуміла процедура підрахунку пасажиропотоку, який застосували перевізники.

На запитання члена громадської організації «ПРАВО» Олександра Вознюка про те, яка Методика була використана при підрахунку кількості пасажирів ні перевізники, ні начальник управління економічного розвитку та євроінтеграції пан Колосінський не змогли дати чіткої відповіді.

Після бурхливих обговорень громада «забракувала» ініціативу підвищення вартості проїзду в хмільницьких маршрутках. Але чи буде враховано думку громадськості наразі невідомо: рішення про погодження вартості проїзду приймається виконавчим комітетом міської ради. Громадські слухання мають рекомендаційний характер.

Нагадаємо, що перевізники Хмільника виступили з ініціативою щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках міста до 2,50 грн.

14 Comments on “ГРОМАДА ВИСЛОВИЛА КАТЕГОРИЧНУ НЕЗГОДУ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ

LEON
23.04.2014 at 11:42

Колосінський не приймає рішення, це безхребетна істота, яка переписує і списує те на що йому покажуть,  не він а ним керують))))

Олександр
23.04.2014 at 13:48

Готові всі платити ціну яка є обгрунтованою та доведеною. 

LEON
23.04.2014 at 14:40

Хто зробив розрахунок вартості проїзду в маршрутних таксі?

Марко
23.04.2014 at 15:50

Збільшення проїзду планується не до 2,50 грн., а до 3,00 грн. Оскільки, за словами перевізників, вартість 2,50 грн. була розрахована ДО збільшення вартості на пальне. Сьогодні в маршрутці почув розмову двох водіїв, що завтра 24.04.14 р. перевізники запланували страйк та не виїдуть на маршрут. Побачимо… 

Козарлюга
23.04.2014 at 19:39

Не можу сказати, що сильно перейматимусь через підвищення ціни на проїзд у маршрутці, оскільки їзжу нею раз 10 на рік, але 3 гривні це дорожче ніж у Вінниці, а кілометраж менший та й світлофорів менше, а отже і витрата пального.  Правда і пасажиропотік теж менший. Всі водії їздять “в натяжку”, економлять пальне, дороговато все таки, хто може більше ходитиме пішки або їздитиме велосипедом, а от людям похилого віку стане важче оплочувати проїзд адже пенсії збільшувати не будуть, впевнений, що зменшиться пасажиропотік і перевізники будуть палити пальне в напівпустих маршрутках…… На мою думку в нашому місті замість маршруту №1 доречно було б протянути тролейбусну лінію, і екологічніше, і електроенергія не так часто дорожчає, і вигляд міста по іншому виглядатиме. Правда 1 км лінії обходиться в середньому 2 млн грн. (Принаймні в Львові і Франківську), але все таки…  

LEON
23.04.2014 at 21:02

 Козарлюга На мою думку в нашому місті замість маршруту №1 доречно було б протянути тролейбусну лінію,                                                                                          Не даремно лікарі попереджують,що після Великодного посту їсти необхідно маленькими дозами, щоб не захворіти. Допостився)))

Козарлюга
24.04.2014 at 09:12

лікарі попереджують,що після Великодного посту їсти необхідно маленькими дозами, щоб не захворіти. Допостився)))
ти москалику дивись не договорись, щоб фейс не підпортили, я пам”ятаю про твою любов до путіна і росії, 10000 доларів мені не завадять))))))

SOS
27.04.2014 at 18:10

Після того як сьогодні, перевізники заборонили своїм водіям маршруток, везти людей до кладовищ, влада міста має взагалі розірвати з ними угоди. Власники показали істинне лице коли літні люди пішком йдуть від автовокзала до кладовища, а перевізникам подавай підвищення цін.

LEON
27.04.2014 at 18:32

Козарлюга,  ваша пропозиція про тролейбуси, це нездійснення мрія. Це питання вивчалося в Хмільнику майже 30 років тому наза.   Для того щоб про це говорити необхідно багати чого знати.  Хто буде проводити фінансування такого проекту? Держава однозначно, ні. Міський бюджет не зможе профінансувати. Адже необхідно збудувати депо, електропідстанці,  закупити тролейбуси мінімум 8 штук, облаштувати зупинки, збудувати лінію і саме головне, КМУ зарубає цю ідею, так як вона економічно збиткова. Пасажиропотік не дозволяє впровадження такого проекту.Так що ваша думка утопічна, це по перше. По друге, я не збираюся з вами дискутувати , про москаликів, про фейси і про вашу память, що ви там памятаєте і чого не памятаєте.  Свої 10000 баксів з Росії я вже давно скачав, з остальним ти голубе щось попутав.  Кутузов)))

LEON
27.04.2014 at 18:46

Такаж ситуація,  літні люди проклинали владу і перевізників, коли добиралися до кладовища, від кафе “Вояж”, по розбитій дорозі. Це що помста за справедливу думку громади))))  Це ганебний факт неповаги до громади міста в Поминальний день 27 квітня. 

Козарлюга
27.04.2014 at 20:07

Щось довго шановний Ви цю тему вивчали, мозок не перегрівся??? 🙂

Козарлюга
27.04.2014 at 20:09

а фейс тобі всетаки треба підпортити москалику 🙂

Гавура Оксана
29.04.2014 at 14:26

А чому всі говорять тільки про вартість проїзду? А про якість забули? А дже вартість повинна залежати і від якості, а вона в наших маршрутках бажає, м”яко кажучи, бути кращою!!!

Гавура Оксана
29.04.2014 at 14:29

Мало того, що брудно, тісно, інколи люди не поміщаються на сидіннях, бо вони близько, то ще й буває випадають пасажири з маршруток! Давайте спочатку перевіримо їх стан, а потім поговоримо про вартість…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *