Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

27.11.2018

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ПІДГОТУВАЛА ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ РЕМОНТУ ДОРІГ

Протягом жовтня-листопада 2018 року, експерти громадської організації «ПРАВО», реалізовували проект «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області». Організація ставила перед собою досить амбітне завдання: провести дослідження якості ремонтів 50% доріг державного значення та 80% доріг місцевого значення, які було відремонтовано у Вінницькій області в період з 1 серпня 2016 року до вересня 2018 року.

За результатами моніторингу було підготовлено збірку, яку пропонуємо вашій увазі.

ЗБІРКА МОНІТОРИНГ ДОБРОЧЕСНОСТІ РЕМОНТУ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дослідження відбувалося в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», що впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *