Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

06.07.2014

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВО» ПРОДОВЖУЄ НАВЧАТИ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ

CIMG4597Минулого тижня відбувся черговий семінар для правових консультантів, який організувала громадська організація «ПРАВО».

Під час семінару правові консультанти ознайомилися з законодавством, яке регламентує відшкодування моральної та матеріальної шкоди та правовим регулюванням шлюбно-сімейних відносин.

CIMG4595CIMG4600

В рамках семінару розглядалися питання права власності на майно подружжя, розірвання шлюбу, розподіл майна, утримання дітей та інших членів сім’ї.

CIMG4606CIMG4607

Також правові консультанти поглибили знання щодо відповідальність за порушення встановленого суспільного порядку в Україні, зокрема дізналися про підстави та порядок притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності.

CIMG4610CIMG4615

В подальшому громадська організація «ПРАВО» має намір продовжити навчання для осіб, які в майбутньому стануть правовими консультантами та зможуть набавати безоплатну правову допомогу мешканцям сільських громад.

CIMG4641OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для довідки:

Навчання правових консультантів відбувається в рамках проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі», який громадська організація «ПРАВО» реалізує в партнерстві з Хмільницькою райдержадміністрацією, Хмільницькою районною радою, Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції та Хмільницькою районною бібліотекою для дорослих, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *