Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

09.03.2014

ХТО СТАНЕ ПЕРШИМ ЗАМОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА?

00233998Хто стане першим заступником міського голови Хмільника? Це питання наразі залишається відкритим. Якщо про кандидатуру на посаду секретаря говорилося вже не один раз, то про кандидата в перші зами – тільки здогадки.

За інформацією, яку, начебто озвучив сам Хмільницький міський голова Василь Грушко, рекомендувати на цю посаду він буде Калачика Володимира Михайловича.

За неофіційною інформацією Володимир Михайлович раніше працював в правоохоронних органах у Вінниці, а також має відношення до митниці.

Також натякають на певні родинні зв’язки Володимира Калачика та юриста міської ради пані Наталією Калачик.

5 Comments on “ХТО СТАНЕ ПЕРШИМ ЗАМОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА?

володимир
09.03.2014 at 19:16

Що ж тут натякати, це рідня сестра! І те що пан володимир вже встиг напрацювати в міліції на митниці, і ніде на довго не затримався, характеризує його не з кращої сторони. Про юристку пані наталію думаю багато говорити не потрібно, адже сам петро олексійович особисто не раз наголошував про її тупість… Так що міська рада на чолі з мером і далі продовжує свою безтолкову кадрову політику.

Пронира
09.03.2014 at 20:40

Як для молодої людини, така пропозиція є певним кар’єрним досягненням, але для майбутнього, може залишитись певним клеймом… Не варто забувати до кого заступником “запрошують”, а тим більше – після кого))

Баба Варка
09.03.2014 at 22:34

Якщо у нього є хоть трошки мізків – то він подумає чи варто йому сунутись в МР.  Хотя, сестра без мізків, але ж як вона працює ……..

володимир
09.03.2014 at 22:41

Як доводить практика для того щоб робити в молоді команді грушка, мізки не обов’язкові.  Всі схеми вася сам освоює, а решта дурнів вірять у його чесність..

Едуард
09.03.2014 at 23:26

Юристка сімпатічна))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *