Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

05.05.2014

ГУБЕРНАТОР ОТРИМАВ ПРОПОЗИЦІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

логотип ПРАВОСьогодні, на ім’я голови Вінницької ОДА, було надіслано пропозиції за результатами проведення громадської експертизи реалізації Обласної  програми  сприяння  розвитку  громадянського  суспільства  у  Вінницькій  області  на 2012-2015 роки.

Громадська експертиза була ініційована громадською організацією «ПРАВО» ще в листопаді 2013 року, але, зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в країні та кадрові ротації в облдержадміністрації, пропозиції було надіслано тільки в травні.

До проведення громадської експертизи, в якості експертів, було залучено, окрім експертів громадської організації «ПРАВО», представників 4 громадських об’єднань, а саме:

–        Ольгу Бригу – громадська організація «Вінницька епоха»;

–        Софію Мельник – Громадський центр «ФОРУМ»;

–        Оксану Яцюк – Подільський центр соціальних технологій;

–        Михайла Бардина – Подільський центр прав людини.

В рамках громадської експертизи було проаналізовано стан реалізації Обласної  програми  сприяння  розвитку  громадянського  суспільства  у  Вінницькій  області  на 2012-2015 роки, а також вироблено пропозиції та навіть окремі нормативно-правові акти, які мають покращити ситуацію з реалізацією зазначеної програми.

Зважаючи на важливість окремих отриманих результатів, члени експертної групи, яка здійснювала громадську експертизу дійшли висновку, що є необхідність проведення прес-конференції, під час якої громадськості буде представлено результати проведеної роботи.

«Для того, щоб створити інтригу можна зазначити, – прокоментував ситуації керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох, – що під час громадської експертизи було виявлено цікаву річ: на проведення конкурсу з підтримки проектів громадських організацій в рамках програми виділяється 350 000 гривень щороку, хоча насправді з обласного бюджету на підтримку ініціатив громадських організацій витрачається понад 1 000 000 гривень. А про подробиці – під час прес-конференції».

7 Comments on “ГУБЕРНАТОР ОТРИМАВ ПРОПОЗИЦІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

LEON
05.05.2014 at 15:38

Коли відбудеться прес-конференція?

AA
12.05.2014 at 09:03

Бредятина !!!

Віталій
12.05.2014 at 09:10

))) І в чому саме брєдятіна?))))))))))))))))))

Віталій
12.05.2014 at 09:16

До речі, забув подякувати шановному АА за такий фаховий висновок щодо громадської експертизи)))

AA
12.05.2014 at 13:29

Що корисного з цієї експертизи для жителів міста Хмільника, і особливо для жителів Хмільницького району ( а то ви все про Хмільник, та про Хмільник), форум називається …. Хмільниччини ????

AA
12.05.2014 at 13:46

Замість фінансової підтримки Бредових проектів вартістю від 350 тис грн. підтримайте принаймі дитячі садочки у вигляді матеріалів для ремонту, який до речі скоро розпочнеться у цих закладах. У вашій “молоді команді Патріотів” є люди, які могли б профінансувати частково ремонти для дітей. А то ви тільки шукаєте хто получив “откат”. Покажіть приклад,- дайте “откат” дітям .
________________________________________________________________
Мельничук з Шереметою бився в груди, що їм небайдуже все, що робиться в місті. Вперед – ПАТРІОТИ !!!!!!!!!!!!

Віталій
12.05.2014 at 15:05

Ви знаєте, в мене також є претензії щодо брєдових проектів.. Правда з їх вартістю Ви, мяко кажучи, переборщили… Суми набагато скромніші… Але загальна сума, яка на це витрачається з обласного бюджету справді досить вражаючі… І повірте, якщо вдасться виявити тих, хто отримав з брєдових проектів откат, то користь отримають і жителі Хмільника, і Хмільницького району…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *