Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.06.2012

«ХВАЛЬОНИМ ФУТБОЛІСТАМ» ПЛАТИТИ ВЖЕ НЕОБОВ’ЯЗКОВО?

Нещодавно в Хмільнику розгорівся скандал, пов’язаний з вимогою директора школи №4  платити за використання громадянами футбольного поля, що знаходиться на території школи. Після того, як в соціальній мережі «Вконтакте» з’явилася інформація про цю неоднозначну вимогу, журналістами Інформаційної агенції «ПЕРСПЕКТИВА» було підготовлено матеріал, в якому перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков підтвердив, що зараз в Хмільнику, для того, щоб громадянам пограти у футбол на шкільному стадіоні, справді необхідно сплатити визначену суму на спец фонд школи, попередньо уклавши договір, яка використовуватиметься виключно на цілі школи:

http://pravongo.org/zastupnyk-miskoho-holovy-vidpravyv-hvalonyh-futbolistiv-kosyty-travu/

Після цього любителі футболу та активного способу життя звернулися до міського голови з запитами на інформацію, сподіваючись прояснити ситуацію в Хмільнику з аматорським футболом та використанням футбольних майданчиків:

http://pravongo.org/kudy-ruhaetsya-misto-v-plani-rozvytku-amatorskoho-futbolu-abo-hvaloni-futbolisty-hochut-znaty-pravdu/

Нещодавно було отримано першу відповідь, в якій перший заступник міського голови, секретар міської ради Петро Дреженков вже запевняє, що «використання об’єктів спортивної інфраструктури міста громадянами має здійснюватись за умови погодження такого використання з балансоутримувачами…». Причому жодним словом не згадавши про необхідність будь-якої оплати…

Пропонуємо вашій увазі копію запиту на інформацію, а також відповідь пана Дреженкова:

 

 

58 Comments on “«ХВАЛЬОНИМ ФУТБОЛІСТАМ» ПЛАТИТИ ВЖЕ НЕОБОВ’ЯЗКОВО?

Небайдужий
13.06.2012 at 19:40

Вітаю “хвальоних футболістів” з цією маленькою перемогою! 🙂

Віталій
13.06.2012 at 19:49

Напевно варто погодитися, що це тільки маленька перемога. Повноцінною ця перемога буде тоді, коли пан Дреженков все ж таки дасть чітку відповідь на чітко поставлене питання, а не буде “розпливатися мислью по дрєву”. Питання було поставлене дуже чітко: “чи можна звичайним громадянам (не аматорським футбольним командам) приходити на футбольне поле школи №4, міського стадіону та грати у футбол?”. Як на мене відповідь мала бути також чіткою, наприклад: “не можна”, або “можна”… Як на мене, то варто ще раз запитати – щоб чітко пересвідчитися…
Також дуже цікаво, на підставі якого нормативно-правового акту потрібно отримувати погодження?))) Напевно до цієї переписки долучуся і я…))) Завтра надішлю запит на інформацією з пропозицією надати отой документ…))) А то дуже хочеться його почитати…)))
 

Небайдужий
13.06.2012 at 20:05

А по-моєму і так все зрозуміло. Захотілося пограти в футбол? Приходиш до школи і питаєш у директора: “Дядьку! Мона ми тут з хлопцями в футбол трохи пограємо?” А він тобі у відповідь: “Та грайте вже… Що з вами поробиш?  Тільки сємєчкі не лускайте і водку не пьянствуйте.” 🙂

Віталій
13.06.2012 at 20:10

А якщо директор скаже, що не можна?)))

Небайдужий
13.06.2012 at 20:26

Тоді спитати: “Чому не можна? Ми ж попередили, що хочемо пограти?” І показати копію відповіді Петра Олексійовича 🙂

Віталій
13.06.2012 at 20:29

Так Петро Олексійович написав, що “за погодження”. А воно може бути, а може й не бути…))) Тому й писав, що варто це конкретизувати, а також вияснити, на підставі якого саме НПА оте погодження тра отримувати…))))))))))))))))))))))))))))

Месник
13.06.2012 at 21:49

а як тепер бути із відео на мєсному каналі? воно на лохів розчитано? щось не віриться що нове знімуть…

Богдана Хмельницька
13.06.2012 at 22:49

Яке відео маєте на увазі? Там кожен день якесь нове відео знімають.

Небайдужий
13.06.2012 at 23:11

а як тепер бути із відео на мєсному каналі? воно на лохів розчитано? щось не віриться що нове знімуть…

А тепер Петя, як Коведа, виступить з інтерв’ю, в якому скаже, що його слова спотворили “непрофесійні журналісти”, які того роліка знімали. І взагалі, то знімали не його, я якусь підставну особу, чим завдали величезної моральної шкоди йому особисто і всьому колективу хмільницької міської влади 😆

Стьопка
13.06.2012 at 23:18

Блін, от хіба не можна спочатку почитати, подумати, або спитати в Дороха, який краще знає, ніж зробити черговий ляп, засвітитися на форумі, але зробити по закону?!

Месник
14.06.2012 at 06:18

то його ручний канал. він їх не обідить. хоча “спасение утопающих…”

Віктор
14.06.2012 at 07:55

Шановні, а хіба тут не порушено один із пунктів вищевикладеного Інформаційного запиту???. Цитую: Одразу хочу нагадати, що відповідно до ч. 2 ст. 22 З.У. “Про доступ…” відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації”. Справа в тім, що, на мою особисту думку, відповідь так і не була надана! Оскільки питання стояло чітко: “чи можна звичайним громадянам (не аматорським футбольним командам) приходити на футбольне поле школи №4, міського стадіону та грати у футбол”!!! Чи не так???

Віталій
14.06.2012 at 12:13

Браво, Вікторе!))) Справа в тому, що це дійсно так…))) Я вже писав про “мислі і дрєво”. Конституція зобовязує чиновника діяти виключно в межах законодавства (причому це не його право, а обов’язок), а закон говорить, що відповідь не по суті вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. Я рекомендував би заявникові повторно звернутися до міського голови з пропозицією все ж таки дати відповідь по суті, наголосивши, що ігнорування вимоги закону потягне за собою звернення до прокуратури. І якщо це не подіє – справді звернутися до прокуратури… До речі, висловлюю свою готовність допомогти підготувати звернення і до міського голови, і до прокуратури…
Але й такої відповіді Петра Олек4сійовича достатньо для того, щоб зробити висновок, що платити не потрібно. Про будь-яку оплату в відповіді не йдеться. Тобто лист-відповідь суперечить тому, що він наговорив на камеру “хвальоним футболістам”… Погодження це не вимога оплати…)))

Месник
14.06.2012 at 18:04

то це перемога? чи не повна? а якщо вони скажуть, що всеодно нізя? чим їм доказувати?

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 18:06

Тут доказувати «ХВАЛЬОНИМ ФУТБОЛІСТАМ»  треба

Месник
14.06.2012 at 18:30

я і пишу: чим їм доказувати?

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 18:59

Боюсь, що їм нічого недокажеш

Небайдужий
14.06.2012 at 19:25

Петя написав: “…на територію школи виготовлено державний акт на право постійного користування землею”. Ця інформація не відповідає дійсності. Ніякого державного акту на територію школи в природі не існує! Щоб переконатися, можна зробити ще один інформаційний запит саме з цього питання 🙂
А футболістам нічого й нікому доказувати не потрібно. Просто грати і все. Вигнати їх ніхто не має ніякого права, так само, як і вимагати з них гроші за гру. Тут правових підстав викладено достатньо.
 

Віктор
14.06.2012 at 19:44

Небайдужий, це стосується і центрального стадіону???

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 19:50

Ну да! І всіх стадіонів України

Віталій
14.06.2012 at 19:55

Мушу з Вами не погодитися. Сьогодні надійшла відповідь Віктору Гричанюку. Ось зараз сиджу і тримаю в руках копію державного акту на право постійного користування землею, виданого школі №4. Цитую: “Державний акт на право постійного користування землею видано Хмільницькій міській раді народних депутатів (?????) середня школа №4 (місто Хмільник, провулок 1-го Травня) у тому, що зазначеному землекористувачу надається в постійне користування 3,1163 гектарів землі в межах згідно з планом землекористування. Землю надано відповідно до рішення Хмільницької міської ради народних депутатів за №55 від 29.03.94 року. 
Акт зареєстровано в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею, серія ВН за №00-19.
Але в принципі це нічого не міняє)))
 

Небайдужий
14.06.2012 at 19:58

Небайдужий, це стосується і центрального стадіону???

 
А чим його футбольне поле в правовому статусі відрізняється від поля четвертої школи? Наскільки мені відомо- нічим 🙂
Земельна ділянка в користування спортшколі не надана- раз. Те, що росте на полі- однозначно не спортивний газон, а зарослі низькорослих бур’янів- два. Ніякого регуляторного акту, який би визначав розмір і порядок плати за право пограти на міському стадіоні не прийнято- три.
Так що грайте собі, на здоров’я, безкоштовно і там також 😉

Віктор
14.06.2012 at 20:00

Дякую за роз”яснення!!!

Небайдужий
14.06.2012 at 20:06

Віталіє, кажете, є Державний акт 1994 року? Чудово! Землекористувач кажете- Хмільницька міська рада народних депутатів? У мене питання- а така юридична особа сьогодні існує? Правильно. Немає сьогодні ніякої Хмільницької міської ради народних депутатів, а є Хмільницька міська рада. Отже- той Державний акт втратив чинність з часу реєстрації в якості юридичної особи Хмільницької міської ради 😉
Петро Олексійович і Віктор Володимирович Штефанюк притримуються ідентичної правової позиції в даному питанні, коли мова заходить про ділянки усіх інших користувачів міста, що мають державні акти старого зразка 😉

Месник
14.06.2012 at 20:06

Богдана ви вже в одному коменті показали на скільки петраєте у футболі. може не потрібно лишніх коментарів. тут люди діло роблять а не хіхоньки-хахоньки строять

Віктор
14.06.2012 at 20:09

Браво, Небайдужий!!!

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:16

Меснику, а хіба тут про футбол говорять? Акти, ділянки, школи – що з цього футбол?

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:17

Небайдужий, а що таке спортивний газон можете пояснити?

Віталій
14.06.2012 at 20:18

На мою думку не важливо є той акт чи немає…))) Петро Олексійович надіслав і Положення про оренду майна, і ще ьагато цікавих матеріалів)))) Але жоден не прив’яжеш до ситуації з аматорами футболу))) До речі, пан Дреженков в своєму листі зазначає, що: “згідно зі статтею 14 “Визначення понять” Податкового кодексу України, споруди – це земельні поліпшення, що належать до будівель і призначені для виконання спеціальних технічних функцій. Отже, стадіон школи є спорудою”… Так отож… )))

Месник
14.06.2012 at 20:20

Богдана, про ото всьо говорять ОТІ і мішають грати іншим. так зрозуміло)

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:23

Меснику, так взагалі незрозуміло

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:29

Віталію, навіть я знаю, що стадіон це спортивна споруда

Месник
14.06.2012 at 20:30

влада всіма способами мішає людям культурно проводити дозвілля. тобто грати у футбол. що тут не ясного?
тут навіть не мішає, а бабки збиває)

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:32

Не знаю.., ось в мене у дворі, діти культурно грають футбол і ніхто їм не заважає

Віктор
14.06.2012 at 20:33

Богдана, а стадіон, на Ваш погляд, має мати спеціально облаштовані місця???

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:35

Вікторе, на мій погляд має, але ж на це треба кошти

Віктор
14.06.2012 at 20:37

Тоді наступне питання: поле школи № 4 – це стадіон, чи просто поле???

Небайдужий
14.06.2012 at 20:40

Небайдужий, а що таке спортивний газон можете пояснити?

Можу. Тільки там багато букв. Якщо не ліньки, читайте 🙂

Конструкція футбольного поля і систем його функціонування

           1. Підготовка котловану під футбольне поле

Після вилучення грунту до необхідних відміток виконується формування поверхні котловану “по-конверту” з ухилами 0,5% і ущільнення його віброкатків вагою 7-10 тонн.

          2. Дренажна система

Дренажна система складається з 3-х складових:

    Променевих розподільних дрен.
    Магістрального колектора.
    Дренажних колодязів, які розташовані по периметру ігрової зони (в кількості 6 штук). Дренажні колодязі виконуються із збірного залізобетону заводського виготовлення, або з монолітного залізобетону індивідуального виготовлення.

 ідключення дренажної системи в загальну зливову мережу стадіону, або накопичувального резервуара, виконується в найнижчих за відмітками колодязях.

          3. Структура футбольного поля

Структура футбольного поля – вільно дренуючий профіль загальною потужністю близько 600 мм, який формується над дренажною системою. Основними її функціями є швидке дренування до дренажної системи надлишкової води, створення належних умов для функціонування ігрового газону під час і після випадання опадів. Структура поля складається з таких шарів:

    Геотекстильна мембрана: геотекстиль.
    Дренажний шар № 1. Формується з митого щебеню, потужністю приблизно 150 мм.
    Дренажний шар № 2. Формується з митого гранітного щебеню потужністю приблизно 50-100 мм.
    Перехідний шар загальною потужністю 125-150мм, формується з митого середньозернистого піску.
    У дренажному шарі № 2 і перехідному шарі необхідно встановити заставні залізобетонні елементи індивідуального виготовлення під ворота, кутові прапорці, лавки для гравців і камери.
    Грунтосуміш. Можна використовувати готову грунтосуміш.
    Спортивний газон. Натуральний- зформований з дворічного дерну засіяного злаковими травами, що мають дрібні, ніжні листи (мятлик луговий, мітлиця біла, вівсяниця червона і лугова). Або штучний.

          4. Система поверхневого відводу зливових і тало-дощових вод (поверхневого дренування)

Система поверхневого відводу зливових і тало-дощових вод (дренування) проектується і вмонтовується з метою збору надлишків дощових і талих вод, які не встигають дренувати структурою поля і з технологічної зони поля через систему поверхневих дощоприймачів. Загальна площа водозбору для зливної системи приблизно 10000 м 2.

Система поверхневого відводу зливових і тало-дощових вод складається з наступних складових:

    Дощеприймальних лотків, виготовлених з полімербетона, обладнаних оцинкованої або чавунною решіткою.
    Підземної трубопровідної мережі, по якій транспортується вода, що збирається лотками. Мережа виконується з трубопроводів ПВХ.
    Оглядових колодязів по периметру поля. Виконуються з готового монолітного залізобетону або з ПВХ. Підключення зливної системи в загальну зливну мережу стадіону або накопичувальний резервуар виконується в найнижчих за відмітками колодязях.

          5. Система автоматичного поливу.

Основною функцією системи автоматичного поливу є підтримка стану вологості газону поля, забезпечення оптимального водного режиму для його зростання, а також охолодження поверхні поля. За допомогою системи автоматичного поливу можна вносити необхідні для газону поживні речовини. Система автоматичного поливу забезпечує подачу води на поверхню поля в розрахунку 10 мм / м 2 на добу (100 м 3/га щодня).

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:41

Стадіон звісно

Віталій
14.06.2012 at 20:43

Пане Небайдужий, це Ви “Донбасарену” описали?))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Небайдужий
14.06.2012 at 20:44

Якщо коротко- футбольне поле- це складна спеціальна споруда, яка потребує витрат на її спорудження та утримання.
За право пограти на такому полі, на мою думку, звичайно треба брати гроші. Але, те, що є на нашому міському стадіоні не потребує ніяких витрат на своє утримання 🙂 За що там платити?

Месник
14.06.2012 at 20:46

стадіон но не достроїний) прикольно виходить. кусок землі з травою от вам стадіон. а людей кидають луги косити. то теж стадіон?

Небайдужий
14.06.2012 at 20:47

Тоді наступне питання: поле школи № 4 – це стадіон, чи просто поле???

Просто поле, що поросло частково витоптаними бур’янами 🙂

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:48

Небайдужий, дійсно багато букв, але мені не цікава конструкція стадіонів, я питала про газони

Віталій
14.06.2012 at 20:48

Як на мене, то питання про оплату можна вважати знятим взагалі. Дреженков у відповіді Ніжельському зазначив, що потрібне погодження з балансоутримувачем. Так що не варто розвивати тему платного використання отого, незрозуміло чого…))) А запит щодо механізму чи процедури отримання цього погодження сподіваюся надіслати вже завтра…)))

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 20:50

Небайдужий, Ви не праві, поле це те де кози пасуться і де пшеницю садять, а доглянутий підстрижений газон, це стадіон

Месник
14.06.2012 at 20:50

оце діло!

Месник
14.06.2012 at 20:52

так на лузі і кози і корови. там все пасеться) на відео є навіть)

Офігевший від дебілізму
14.06.2012 at 21:37

Богдано, пшеницю взагалі то не садять, а сіють. Садити повинні хапуг та пройдисвітів, які наживаються на комунальному майні….

Месник
14.06.2012 at 21:48

це точно. і чим скоріше тим краще для нас.

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 22:03

А кози хоч пасуться, чи теж щось інше роблять? Чого ж не садять, як повинні?

Богдана Хмельницька
14.06.2012 at 22:06

Так не люблю зазнайок, які вважають себе самими розумними, брррр

Небайдужий
17.06.2012 at 14:41

Ось тут: http://perspectiva.inf.ua/?p=3097 Петро Олексійович пояснює, як взяти в оренду шкільне футбольне поле 🙂

Віталій
17.06.2012 at 14:54

))) Та бачили й читали))) Складається таке враження, що Петро Олексійович ляпнув не подумавши, а тепер викручується, як пані Коведа…))) Але чого варте оте базікання? він же чорним по українськи написав у відповіді Ніжельському, що потрібне погодження: http://pravongo.org/hvalonym-futbolistam-platyty-vzhe-neobovyazkovo/
Тепер просто варто дочекатися відповіді на мій запит, щоб дізнатися про саму процедуру отримання отого погодження, причому громадянами, а не фіз чи юр особами: http://pravongo.org/yake-zh-vse-taky-pohodzhennya-potribno-dlya-toho-schob-pohraty-u-futbol-v-hmilnyku/

Пронира
18.06.2012 at 16:46

Коментар директора школи про те, що “приїxли дорослі люди не спитали та почали грати”)) як мінімум, оригінальний. Тай загалом, питання оренди спортивниx майданчиків та ін. майна не облишене логічного та господарського підгрунтя, але є певні процедури та алгоритм “скачування” грошей з громадян (оговорення, слуxання, розуміння та ін. – людський підxід). У відповідності до різниx статей різниxкодексів або й до законодавсва знайдеться виxід для отримання чи не отримання прибутків, але є таке гарне слово –                “традиція”, а відповідно до традицій, діти чи дорослі займаються спортом. Приклад: на позаминулиx виxідниx мав радість відвідати свого одногрупника, який мешкає у Київській області. Поруч є школа на території якої знаxодиться загороджене футбольне поле зі штучним покриттям та ін. необxідними атрибутами. Він запропонував, щоб ми з дітками “потрусили стариной”… Був приємно здивований тим, що проxід вільний і коштує 0 грн. 0 коп. Потім, діставшись до комп”ютера, відкрив своєму другу цю статтю)) на що він відповів досить коротко: “дикие люди”))

Віталій
18.06.2012 at 17:27

Повірте, не один Ваш одногрупник так каже…)))

Богдана Хмельницька
18.06.2012 at 19:24

Прониро, гарна історія, шкода, що вигадана, але за старання +

Месник
18.06.2012 at 23:12

може досить, пані, відробляти петіні гроші?
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *