Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

15.02.2013

«ЙОГО ВИСЛОВЛЮВАННЯ БУЛИ НАСТІЛЬКИ УЛЕСЛИВИМИ…»

3130Так прокоментувала міськрайонна газета «Життєві обрії» виступ міського голови Хмільника Василя Грушка під час семінару-наради з керівниками органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатського корпусу, керівниками правоохоронних органів та представниками громадськості, який нещодавно відбувся в Хмільнику.

На думку редакції:

«Зовсім іншою була оцінка про співпрацю влади і пра­воохоронних органів у ви­ступі міського голови Василя Грушка. Вихваляючи вза­ємостосунки з працівника­ми правоохоронних органів, його висловлювання були настільки улесливими, що навіть у представника мілі­ції області викликали нео­днозначну реакцію: коли до трибуни йшла Соколівський сільський голова Ніна Калья­нова, головуючий Олександр Гебеш роздратовано кинув: «Тільки не хваліть…».

4 Comments on “«ЙОГО ВИСЛОВЛЮВАННЯ БУЛИ НАСТІЛЬКИ УЛЕСЛИВИМИ…»

Небайдужий
15.02.2013 at 23:29

та як же ж: “не хваліть”? хіба два роки безкарного дерибану міста не заслуговують навіть на слова подяки? 😉

Віктор
16.02.2013 at 00:07

“… а Соколівський сільський голова взяла й район похвалила…” так випадково в газеті не написано????

Віталій
16.02.2013 at 00:13

Та ні))) Про сільського голову тільки трішки))) А про район ось що написано: ” у виступі голови райдержадміністрації Олега Томашука наводились кон­кретні факти безвідповідаль­ного ставлення окремих пра­цівників міліції до виконання своїх прямих обов’язків. Зо­крема, йшлося про те, що в минулому році представни­ки міліції відмовились бра­ти участь в роботі комісії, створеної розпорядженням голови райдержадміністра­ції для обстеження лісових масивів району, де в резуль­таті її роботи було виявле­но майже мільйон гривень збитків, завданих лісовому господарству. Крім того, ре­зультати перевірки не були проаналізовані відповідними службами правоохоронців, що створило прецедент для подальших порушень чинно­го законодавства в лісовому господарстві.
– Не все гаразд в районі і на ринку молока, – говорив голова райдержадміністра­ції. – Ринок молока має бути прозорим, наголосив голова облдержадміністрації на не­давній зустрічі з представни­ками влади нашого району. Над вирішенням цього пи­тання ми працюємо з 2010 року. Певні позитивні зру­шення є. Проте при спробі його вирішення ми не відчу­ваємо співпраці з правоохо­ронними органами. Тому й не дивно, що коли на тере­нах району з’являється но­вий заготівельник і пропонує вищу ціну та кращі умови, то виникають спори на межі кримінальних «розбірок». Скажіть мені, чи хоча б один з таких випадків знайшов ві­дображення в кримінальних звітах і чи були з приводу та­ких «розбірок» порушені кри­мінальні справи?»

Віктор
16.02.2013 at 00:20

Бєда))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *