Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

12.03.2013

КОМУНІСТИ ХМІЛЬНИКА «ПІДУТЬ В ЛЮДИ»

Vova pocКомуністи Хмільника мають намір проводити роз’яснювальну роботу серед населення міста щодо проблемних питань держави та регіону. Для цього вони хочуть поставити в місті інформаційні намети.

Відповідний проект рішення виконавчого комітету міської ради про погодження місць розміщення наметів оприлюднив Офіційний сайт міста Хмільника.

Таким чином невдовзі хмільничани зможуть дізнатися про те, що робиться в державі та регіоні з вуст комуністів і в їх інтерпретації в таких місцях:

  • вул. Леніна (площа поряд із пам’ятником В. Леніну);
  • вул. Леніна (зупинка «Центр»);
  • вул. Леніна ( площа поряд із районним Будинком культури);
  • вул. Пушкіна (поряд із магазином «Корона» зі сторони поліклінічного відділення центральної районної лікарні, у ринкові дні).

Намети планують розмістити з дня ухвалення цього рішення і до 29 грудня 2013 року. Працюватимуть вони з 09.00 год. – 14.00 год.

31 Comments on “КОМУНІСТИ ХМІЛЬНИКА «ПІДУТЬ В ЛЮДИ»

хмільничанин
12.03.2013 at 23:43

Закликаю тільки побачите намет комуняк – підходете і перевертаєте. не дозволимо перетворити наше рідне місто на заповідник комунізму. Комуняку на гіляку. Хто підтримує – пропоную скоординувати нашу дяільність. Чекаю підтримки в коментарях

і шо?
12.03.2013 at 23:52

ша, вгомоніть свій пил.
довго не простоять, самі заморяться, це ж бо підготовка до референдуму про входження в мУтний союз. виділити міце їм можна, тільки одне, десь ближче біля кладовища, біля памятного хреста жертвам голодомору, щоб бачили і згадували.

Віталій
13.03.2013 at 00:19

))) Для того, щоб когось гуртувати, ви хоч з під ніків повиходьте!))) А то ж навіть якщо й знайдуться такі відчайдухи. то не знатимуть до кого бігти…)))

Правдиченко
13.03.2013 at 14:17

Просто комуняки знають, що скоро вибори грядуть. Вони таким чином намагаються збільшити свій рейтинг.

LEON
13.03.2013 at 15:04

Я вибачаюся, що так грубо. Пане Правдиченко, Ви що з глузду зїхали??? Який нахрен рейтинг, він у них нижче плінтуса, а замість плінтуса прикріплено залізничну рельсу. Вони її не піднімуть. Оце посидять в червоних палатках і на цьому все закінчиться. Хто і про що буде розповідати в Хмільнику???)))

Небайдужий
13.03.2013 at 15:26

Поки не відбувся трибунал над комуняками, мають право.
Ось тільки кому сьогодні ті комуняки нафіг потрібні зі своїм старечим маразмом? 🙂

Віталій
13.03.2013 at 15:31

))) Шановні, маразм-маразмом, але рейтинг в комуняк досить непоганий… Я не кажу в Хмільнику, але як тоді пояснити те, що вони є в Верховній Раді? До речі, а хто має результати по місту на останніх виборах? Скільки там вони набрали? А то я шукав і не знайшов))) (так ,я лінувався)))

Небайдужий
13.03.2013 at 15:39

На сайті ЦВК повинні бути всі результати

Віталій
13.03.2013 at 15:41

А те, що я лінувався – не аргумент? Добре. тоді доведеться самому…)))

і шо?
13.03.2013 at 21:51

в міській раді один депутат, а леніна влада боїться перенести, комуністи ж з ригионами.

Кьёче
14.03.2013 at 16:29

Комуністи? Це сміття з радянських часів.

фіг Вам !!!
18.03.2013 at 14:55

Цікаві Ви,люди,то позносьте (попереносьте), ще всі будівлі, які були побудовані при комуністах!!! п………………………….

Олена
19.03.2013 at 00:14

Рейтинг у комуністів нормальний. І я гадаю, що він буде рости. Оскільки скоро затьмарені голови тупими націоналістичнми гаслами проясніють, вони зрозуміють, що реальні їх проблеми, то не мова та вишиванка, та не москалі та пам’ятники! Справжня проблема людей, то відсутність соціальної справедливості, то жорстка експлуатація капіталістами праці людей, наслідком чого є низька заробітна плата, справжнім ворогом будь-якого жителя нашого міста є ганебна медична реформа, що може тільки призвести до ще більшого рівня смертності, та пенсійна реформа, що не дає молоді робочі місця та призвела до ще 8 додаткових млрд. гривень дефіцити пенсійного фонду. Не меншим ворогом є тарифи на житлово-комунальні послуги, що надвисокі и не є й приблизно якісними, та не надаються в повній мірі. А зниження якості освіти, а неякісні продукти та товари, а корупція, а відсутність у молоді можливості придбати власне житло, а закриття дитсадків??? ОСЬ НАШІ ВОРОГИ, ПРОТИ ЯКИХ ПОТРІБНО БОРОТИСЯ! Всі вони є результатом наявності капіталізму в нашій країні! Тому потрібно боротися разом проти класу капіталістів, наших поневолювачів!

Влад
19.03.2013 at 00:17

Друзі, скажіть будь ласка, що ВИ зробили хорошого для України, з того, що зробили комуністи ? Побудували будинки, побудували заводи ? Ви просто знищували все, спочатку з Ющенком, тепер з Тягнибоком. Спочатку покажіть, що ВИ робите, а потім говорите які погані комуністи. Вони, на відміну від вас, працюють і в Раді, а не блокують(подивіться скільки законопроектів внесли) і на місцях. Так що нема чого хочете комуняку на гілляку – їдьте в Запоріжжі, вам тут швидко отрехтуют фізіономію, а міліція скаже що так і було

Пронира
19.03.2013 at 10:54

Влад та Олена, Ви з якого дуба впали?? “Вони, на відміну від вас, працюють і в Раді, а не блокують(подивіться скільки законопроектів внесли) і на місцях…” це сxоже на марення під час високої температури))) Не плутайте розбудову держави в радянські часи та “кропітку” роботу теперішніx комуністів на чолі з губошльопом Симоненком. В цьому матеріалі Ви зможете побачити їx сучасне підприємство під назвою МСУ та ті будинки, які зараз будуються комуністами http://www.youtube.com/watch?v=fdamXAu8r8c

Михайло
19.03.2013 at 11:23

А ви можете підказати комуністам в Миколаєві, щоб зробили таку ж акцію. щоб не казали про комуністів, але лише вони проводять акції по захисту наших прав, проводять роз”яснювальну роботу. Іншим партіям це просто не потрібно. потрапили в Раду і організвоують цирк, а працювати з народом їм не потрібно!!!

Небайдужий
19.03.2013 at 12:15

“Не плутайте розбудову держави в радянські часи”

Держава, яку комуняки “розбудовували” в радянські часи благополучно відкинула копита 22 роки тому назад 🙂 Ось такі з них “розбудовувачі”.
Для успішної розбудови чого небудь потрібно, насамперед, додавати та множити, а комуняки вміють виключно віднімати та ділити, а коли відняте закінчується і ділити вже нема чого, все “розбудоване” ними лопається, немов мильна бульбашка 🙂
Тому ніякої ризниці між комуняками радянських часів та їх теперішніми послідовниками немає і бути не може 😉

Михайло
19.03.2013 at 12:45

згоден з Небайдужим, що ті комуністи – носії партійних білетів та оборотні, які розвалили Радянський Союз нічого іншого не вміють. Але є абсолютна істина, що лише при комуністах була відбудована Україна в 30-х, в 40-х, в 50-х і далі. Лише при комуністах були побудовані наші промислові гіганти, промисловість по всій країні без виключення. В Західній Україні в 40-50 рр. побудовані лікарні, школи, заклади культури тощо. УССР, зібранна по шматкам більшовиками та комуністами стала країною, яка стала соорганізатором створення ООН, а економічні показники УССР при комуністах вивели країну в десятку найрозвинутіших країн світу. Зараз, як оборотні-комуністи, так і олігархі, які не ототожнюють себе з комуністами розворовують те, що побудували радянські люди. В народі кажуть: демократи не можуть не лише розкрасти, але навіть покрасити те, що побудували комуністи.

Михайло
19.03.2013 at 12:48

Тому в мене складається враження, що, нехай вже кляті, але справжні комуністи знову відбудують країну, щоб потім було на що жити 20-25 років новим демократам. скоро закінчеться що розграбовувати і країні буде повний гаплик ((((

Мирошниченко Александр
19.03.2013 at 12:57

Вот вы только о выборах и о рейтингах говорите,а в стране при этом всё ухудшается.Коммунисты работают,в отличии от той же псевдооппозиции,и хотят об этой работе людей информировать.Вы этого боитесь?Боитесь,что на их фоне “оппозиция”или ПР окажутся не такими уж и работоспособными?

Небайдужий
19.03.2013 at 13:49

“згоден з Небайдужим,…”

В чому “згоден”, як ви так нічого й не зрозуміли?…. Мелете абсолютні дурниці….

LEON
19.03.2013 at 13:52

Михайло, Ви все вірно написали про комуністів. … комуністи – носії партійних білетів та оборотні,…при комуністах була відбудована Україна в 30-х, в 40-х, в 50-х, … при комуністах були побудовані наші промислові гіганти, промисловість,… В Західній Україні в 40-50 рр. побудовані лікарні, школи, заклади культури,… при комуністах вивели країну в десятку найрозвинутіших країн світу,…оборотні-комуністи. Дякую Вам, що Ви так доступно розяснили. Хто такі комуністи? Ви допустили лише одну помилку в самому кінці свого тексту.Я щиро вдячний Вам за те, що Ви знайшли в собі сміливість признати і написали, хоча лише один раз, що при комуністах все ПОБУДУВАЛИ радянські ЛЮДИ.

Віталій
19.03.2013 at 19:31

Я сумно дивлюся на наше покоління, жлобів невихованих…

Віктор
19.03.2013 at 19:41

Інформуй-не інформуй, а краще жити від того не стане!!!

Віктор
19.03.2013 at 19:47

Наразі це звичайна піар-акція, що присутнє всі політсилам, особливо перед черговими виборами. Тому не має чому дивуватися!!!

Михало
19.03.2013 at 21:59

шановні “Небайдужий” та “ЛЕВЕ” ви все правильно зрозуміли, що радянський народ, це той же народ України, який зміг при справжніх комуністах побудувати найрозвинутішу державу. в мене є переконання, що комуністів колишніх не буває. мій батько, звичайний електрик так і залишився членом комуністичної партії і він її ніколи не зрадить, бо він – людина праці. а обортні були завжди, вони влилися в ряди КПРС та знищили розвинуту країну зсередини. вони ж і розворовують нашу з вами країну. але вони не здатні на творіння, вони можуть тільки грабувати та знищувати. а такі люди, як мій батько, як тисячі звичайних комуністів, як мільйони звичайних громадян (які не входять до сотні найбогатших сімей України) здітні побудувати країну для народу.

Патріот
20.03.2013 at 10:08

А по дебілах, що хочуть перевертати комуністичні намети – давно дурка плаче. Мабуть їм подобається платити скажені гроші за навчання, лікування і все інше, а потім здохнути десь під забором як пес бездомний, коли в нього ще й відберуть житло.

Патріот
20.03.2013 at 10:11

А комуністи правильно роблять, що ідуть в люди, а не влаштовують дешеве шоу для ТV, щоб зайвий раз попіаритися. КОМУНІСТИ ВПЕРЕД!

над РЕЙХСТАГОМ
20.03.2013 at 10:31

Шановна “свідома громада” відносно оборотнів з партбілетами можу сказати, що ці оборотні які були в партії сьогодні в ПР, БЮТі, Свободі, УДАРі сидять спокійно в ПАРЛАМЕНТІ і накопичують грошики, а вам “свідомій громаді” говорять “УКРАЇНО ВСТАВАЙ” ))))) ви смішні і жалюгідні ведетися на це шоу і рідієте в той час коли вони вам замилюють очі такими “ВАЖЛИВИМИ” питаннями як будемо говорити по російськи чи по українськи))))). Чого ви всі такі тупі не розумієте, що вони вам плюють в обличчя замилюють, очі і вважать вас бидлом!!!!! СПРАВЖНІ ПАТРІОТИ ЦЕ ТІ ХТО ЗАЛИШИЛИСЯ ЧИ ПРИЙШЛИ В ПАРТІЮ КПУ ТА ПІДНІМАЛИ ЇЇ З РУЇН!!!!!! ЄДИНА РАДЯНСЬКА ВЛАДА ДАЛА МОЖЛИВОСТІ ВАМ ВІДЧУТИ СЕБЕ ЛЮДЬМИ, ТАК НІ ВИ Ж РАБИ І ЗНОВУ В ЯРМО!!!!

LEON
20.03.2013 at 10:34

Михайло. 1. Хто такий “ЛЕВЕ”?
2.Ваш батько може бути в душі комуністом, але членом комуністичної партії не може бути тому, що такої, на теренах СРСР, не існує. Вдумайтеся добре в те, що Ви написали і тоді Ви зрозумієте, що мова йде не про таких, як Ваш батько.

Віталій
20.03.2013 at 11:47

Мені дивно і прикро читати такі коментарі… І навіть сумно… Невже не зберігла пам’ять народна всього того, що чинили комуністи? Невже ніхто не вчив в школі. не питав в своєї бабусі про Голодомори, про репресії. про черги та мордобій за кіло ковбаси в одні руки? я не збираюся переконувати опонентів. але мені справді дуже сумно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *