Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

28.06.2013

МАТЕРІАЛИ РОБОТИ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИВЧАЄ ПРОКУРАТУРА

logoПро це заявив міський голова Василь Грушко під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, яке відбулося (вірніше – яке було зірване депутатами) в четвер, 27 червня. На прохання журналіста «УКРІНФОРМ» Наталії Журбенко ситуацію прокоментував міжрайонний прокурор Дмитро Кубик. Ось що з цього вийшло::

– Депутатська комісія, у складі 11 депутатів-представників різних політичних сил, «накопала» матеріали, які, як вони вважають, можуть стати початком кримінального провадження проти секретаря Хмільницької міськради Петра Дреженкова. На черговій сесії 27 червня прозвучало, що ці матеріали зараз у прокуратурі. Це так?

– Так, 21 червня у Хмільницькій міжрайонній прокуратурі розпочато перевірку висновків роботи депутатської комісії, які були озвучені 10 червня 2013 року на позачерговій сесії Хмільницької міської ради. Ці матеріали ми витребували у зв’язку із публікаціями у пресі. І за ними проводиться перевірка. У нас є відповідне завдання прокуратури Вінницької області. По результатам ми будемо визначатись, чи є підстави для внесення у єдиний реєстр досудових розслідувань і приймати відповідні рішення.

– Скільки триватиме ця перевірка?

– Терміни будуть найкоротші, адже нас контролює прокуратура області. Думаю, тиждень-півтора.

– Ви особисто читали висновки депутатської комісії, де мова йде про те, що були запротокольовані рішення, зокрема, щодо виділення земельних ділянок, за які депутати не голосували на сесії?

-Зараз ми якраз вивчаємо і перевіряємо ці матеріали.

– На посаді міськрайонного прокурора ви вже…

– З червня 2011 року.

– Тобто, фактично, висновки комісії торкаються діяльності міськради за вашої каденції. То де ж була прокуратура, якщо комісія з 11 депутатів знайшли порушення законодавства, а прокуратура їх «не бачила» раніше?

– Ми відвідували сесії особисто, або я, або мій заступник. Але озвучені питання потребують додаткові перевірки. До завершення перевірки я не можу говорити чи підтверджуються матеріали перевірки чи ні.

– З вуст мера міста Хмільника прозвучало, що депутати у місті «продаються». Це правда, Ви щось про це знаєте?

– Не готовий відповісти.

– Ви чи Ваша родина маєте причетність до виділення земельних ділянок у місті Хмільник?

– У висновках комісії я не бачив, щоб йшла мова про незаконне надання мені або членам моєї родини земельних ділянок.

Оригінал матеріалу можна знайти ТУТ

21 Comments on “МАТЕРІАЛИ РОБОТИ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИВЧАЄ ПРОКУРАТУРА

Небайдужий
28.06.2013 at 13:43

“У висновках комісії я не бачив, щоб йшла мова про незаконне надання мені або членам моєї родини земельних ділянок.”————- Правильно! Нє пойман- нє вор! (або презумція невинуватості). Цікаво, кому ж тоді надежить земельна ділянка по вулиці Надбузькій? Хоча да… прокурор же говорив лише про “незаконне надання” землі, а та ділянка, поки інше не встановлено судом, вважається наданою цілком законно 🙂

Пронира
28.06.2013 at 13:47

“Терміни будуть найкоротші, адже нас контролює прокуратура області” А якби не контролювла??))))))))

Ольга
28.06.2013 at 13:53

заметьте, что местная прокуратура увидела проблему только “по указанию” свыше. А кто-то из депутатов до сих пор считает, что не нужно выносить сор из избы, подымать вопрос на областном уровне и т.д. Думаю, что кровь пролилась бы гораздо раньше, если бы не вмешались “высшие”, т.е областные силы. Кстати, областной прокуратуре не мешало бы вообще проверить компетентность и целесообразность своих хмельницких подчиненных, а не только подлоги и подделку документов со стороны гор властей Хмельника. Думаю, что это будет следующим этапом. Теперь прокурору есть над чем подумать – сидеть в своем кресле или сидеть рядом с секретарем горсовета, а может быть и мером…

Хмільничанин
28.06.2013 at 16:43

Крига скресла? http://zapovit.org/mycity.php?cit=606

Пронира
28.06.2013 at 21:24

Не знаю xто автор матеріалів “Заповіту” про Xмільник, але це сильно!))

Сашок
28.06.2013 at 21:49

Мабуть прокуратура має поспілкуватися з комісією , ьокомісія знайшла порушення , а прокуратура їх в упор не бачить.

LEON
28.06.2013 at 22:27

Цікаві події настали в Хмільнику, декому впору починати співати “Варшавянку”. Вихри враждебные веют над нами,…)))

жора
28.06.2013 at 23:03

Перевіряти мала б генеральна прокуратура………………………………..

Свободівець
29.06.2013 at 01:21

Хмільницька “Свобода” ще 10 червня звернулася до правоохоронних органів з вимогою перевірити законність рішень ради. Прокуратура тільки 21 червня почала вивчати матеріали. Не дивно чому у нас роками тривають судові процеси, які можна було б завершити за 2-3 місяці. Але як то кажуть “краще пізно ніж ніколи”
http://www.vinnytsya.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/039982/

Віталій
29.06.2013 at 09:51

я перепрошую, ВО “Свобода” звернулася до прокуратури? А можна побачити копію того звернення?

Пронира
29.06.2013 at 10:55

Не знаю чи є те звернення, але від того , що “у роботі сесії взяв участь голова Хмільницької міської організації “Свободи” Роман Марійчак” ні xолодно ні жарко. В роботі сесії беруть участь навіть панаскевич з Барабаном, і що?? З таким же успіxом можна повідомити, що й прибиральниця, яка прибирала залу теж долучилась до участі в роботі сесії )))

Небайдужий
29.06.2013 at 13:23

Знайшли кого порівнювати! Якусь там прибиральницю зі сволотівським мікрофюрером. І як у вас на таке кощунство палець зміг піднятися?! 😉

LEON
30.06.2013 at 08:46

– З вуст мера міста Хмільника прозвучало, що депутати у місті «продаються». На злодію шапка горить, починаємо виправдовуватися.

Я
30.06.2013 at 14:38

Якщо мер стверджує, що депутати продаються, значить де-кого з них він “прикупив”…Тому й на позачергові сесії вони вчасно не з’являються, та й рішення не приймаються. Мер у виграші!

Правда
30.06.2013 at 22:45

Я не думаю , що мер у виграші.Рано чи пізно це все закінчиться і для мера не найкращим чином

жора
30.06.2013 at 23:46

Не розумію для чого був той дитячий трепет два роки” якщо я не впорався то звільніть мене або мені все набридло звільняюсь, або петя вже 10 разів писав заяву і ніяк не можуть піти бідолашні! Що ж тримає їх так міцно біля кормушки, невже турбота про місто та громаду?)))))) Відповідь дуже проста : тримає розкішне життя, джипи, квартири, турції….. не розумію ще однієї речі, якщо вася висувався від партії влади, то які шанси у тієї партії на наступних виборах при такі повазі до мера в місті? На що дивиться обласне керівництво чи можливо вони завідомо зливають хмільник, тому що при такомі підході результат на наступних виборах в хмільнику -0%, дуже дивна позиція….

Небайдужий
30.06.2013 at 23:50

Шо ви так переживаєте за ту “партію влади”? Там і без Грушка вистачає телепнів, злодіїв і ворогів України 🙂

Небайдужий 2
01.07.2013 at 14:18

прокуратура мусить порушувати кримінальну справу, комісією явно встановлено факт зловживання з боку посадовців, вона не вкруне а якщо буде крутитися то оскаржити постанову прокурора до суду або до вищестоящого прокурора, потім після вироку суду про притягнення до кримінальної відповідальності в інтересах громади м. Хмільника мае бути подано цивільний позов про повернення земельних ділянок у власність міста, а з горе посадовців мае бути стягнено шкоду заподіяну місцевому бюджету, за хабарі які давалися і бралися теж потрібно притягати до відповідальності, той хто давав бабло посадовцям можуть не простити це посадовцям

Небайдужий
01.07.2013 at 16:14

Це хто тут під мене косить? Оригінальнішого ніку не можна було придумати? 😉

Пронира
01.07.2013 at 16:35

Це клони ))

DC_Dent
02.07.2013 at 13:55

Прикольно!

“Посадют усех” и поделом ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *