Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

27.05.2013

МЕШКАНЦІ ВУЛИЦІ КОМАРОВА НЕВДОВОЛЕНІ КАПІТАЛЬНИМ РЕМОНТОМ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

km3Мешканці вулиці Комарова звернулися з колективним зверненням щодо якості капітального ремонту дороги по вулиці Комарова. Таку інформацію озвучив під час останнього пленарного засідання Хмільницької міської ради депутат Сергій Гуцалюк.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Як вже раніше повідомляв Громадський форум Хмільниччини, вулиця Комарова, капітальний ремонт якої було проведено минулого року, вже в цьому році почала просто розлазитися.

km3km2km1

6 Comments on “МЕШКАНЦІ ВУЛИЦІ КОМАРОВА НЕВДОВОЛЕНІ КАПІТАЛЬНИМ РЕМОНТОМ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

Ramirez
28.05.2013 at 10:15

Щось мені здається, що у мешканців вулиці Комарова занадто коротка память. Чи забули вже закриті вікна в будинках через “бурі в пустелі” і гумові чоботи, в яких тільки й можна було добратись до маршрутки весною-осінню?  

Умка
28.05.2013 at 21:09

Коротка память у наших “керовніків” які говорять одне, роблять інше, а в результаті ось такий капітальний ремонт вулиці Комарова

Пронира
29.05.2013 at 18:46

От саме така позиція мешканців свідчить про те, що пам”ять в ниx не зовсім коротка… Всі чудово розуміють, що цей “капремонт” зроблено саме за гроші громадян (наші, ваші, їxні) і до наcтупного ремонту вулиці багато з мешканців цього масиву, мабуть, просто не доживуть! А судячи з якості ремонту можна зробити висновок, що за 1-2 роки знову відчують та згадають “гумові чоботи, в яких тільки й можна було добратись до маршрутки весною-осінню”. На фотознімку добре видно, що шар асфальтового покриття на стільки тонкий, що не xоває під собою навіть щебінь середньої та крупної фракції. Отже,  робимо висновок, що люди мають бути вдячні, за те, що кілька безпардонниx недобитків спи…ли собі купку грошей!

Руслан
30.05.2013 at 00:17

Ramirez, такі в нас невдячні люди. Частково я розумію наших антипатріотів в тому що їм тротуарі заважають. Нашим людям що не роби, а їм все не подобається, а гроші ж то витрачені і не маленькі…

Gorg
31.05.2013 at 08:16

Для Ramirez: з вашого коментаря комплекс меншовартості так і пре. На щастя у нас ще залишилися люди, у яких є гордість та самоповага, щоб не вдовольнятися тими жалюгідними недоїдками, котрими нас намагається  купити влада за наші гроші. А такі як ви, завжди будуть жити у багнюці і очікувати коли нас прийме європа, при чому зрозуміло у якомі місці тієї самої європи ми будемо знаходитись.

громадянка
09.06.2013 at 09:26

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *