Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

15.03.2014

МІСЬКА РАДА ВЖЕ ДАВНО ВИЙШЛА ЗА МЕЖІ ПРАВОВОЇ ЛОГІКИ

image002Так прокоментував ситуацію з перенесенням міським головою кадрової сесії депутат міської ради Володимир Шеремета в інтерв’ю інтернет-виданню «Інформаційна Вінниччина».

Коментуючи ситуацію. Володимир Миколайович, зокрема, зазначив:

«Міська рада вже давно вийшла за межі правової логіки. До вчорашнього дня мер Грушко був ще на лікарняному, а вчора вийшов, щоб відстрочити «кадрову» сесію. У нас в Хмільнику дійсно гостро стоїть питання щодо секретаря міської ради, але у мера немає своєї прохідної кандидатури, тож він взяв собі тайм-аут».

Наадаємо, що Хмільницький міський голова переніс «кадрову» сесію, на якій мали обрати секретаря міської ради, на 20 березня.

4 Comments on “МІСЬКА РАДА ВЖЕ ДАВНО ВИЙШЛА ЗА МЕЖІ ПРАВОВОЇ ЛОГІКИ

LEON
16.03.2014 at 17:39

До вчорашнього дня мер Грушко був ще на лікарняному, а вчора вийшов,..           Ви що думаєте, що він вже здоровий? Він хворий на всю голову)))

ВІТЕР
16.03.2014 at 22:42

грушко не тільки хворий на всю голову , а ще й на щось бо робить собі групу.А бойко говорить що вася працювати не буде ,бо жінка такого хворого чоловіка не може відпустити на роботу.

Баба Варка
18.03.2014 at 19:59

Звідки інформація про групу? Невже “І” оформить? )))

вася
19.03.2014 at 20:43

Нехай мене простить господь, але терпіти таке падло немає сил, коли воно разом з проституткою юристкою затягують її братика на посаду зама, коли хабарник мерський синок веде себе наче він пуп землі , коли те падло мер придурюється з хворобою, то щоб ти точно здохло разом зі своїми прихвостнями! Грушко будь ти проклятий, і вся твоя суча родина, а от за  це я вже не вибачаюсь.Будеш і ти скот стояти на колінах за ті відібрані гроші…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *