Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

01.03.2014

МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА ШУКАЄ ВИЗВОЛИТЕЛІВ МІСТА

znakМіська влада Хмільника шукає учасників визволення міста Хмільника від німецько-фашистських загарбників.

Відповідне оголошення розміщено на офіційному сайті міста Хмільника.

В оголошенні, зокрема, йдеться про наступне:

«У зв’язку з цим ми розшукуємо учасників визволення нашого міста. З деяких джерел відомо, що на території нинішнього Центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» з листопада 1939 року дислокувався 680-й Червонопрапорний стрілецький полк 169-ї Рогачевської стрілецької дивізії. Цей полк розпочав свій бойовий шлях з

Хмільника. До нього приєднувалися ті хмільничани, хто хотів боронити свою землю від нападників».

Нагадуємо, що 18 березня ц.р. виповнюється 70-та річниця визволення міста Хмільника та Хмільницького району від фашистських загарбників.

2 Comments on “МІСЬКА ВЛАДА ХМІЛЬНИКА ШУКАЄ ВИЗВОЛИТЕЛІВ МІСТА

Небайдужий
02.03.2014 at 15:39

Чергове “трішки по-дибільному” написане оголошення.
169-а Рогачівська стрілкова дивізія НІКОЛИ не вела ніяких боїв за Хмільник. Ані під час своєї ганебної втечі в червні-липні 1041 року, ані, тим більше, під час наступу в 1944 році, котрий відбувався значно північніше (саме тоді в 1944 році та дивізія й отримала назву “Рогачівська”). Називати бійців цієї дивізії “визволителями Хмільника”, як мінімум, безпідставно, оскільки ніколи вони за Хмільник не воювали.
Як відбувався розподіл призовників в колишній Радянській армії, знають всі, хто в ній служив. Ніхто з них не мав ніякої можливості служити в тій місцевості, звідки призивався, тому фраза з оголошення: “До нього приєднувалися ті хмільничани, хто хотів боронити свою землю від нападників.”, звучить щонайменше, дурнувато, оскільки хмільничан в тому полку швидше за все ніяких не було, по тій простій причині, що їй відправляли служити подалі від місця призову, як і всіх інших солдат.
Отже, за вказаним оголошенням, ніколи й нікому не вдастся знайти ЖОДНОГО “визволителя” м. Хмільника.
Вікіпедія про 169 СД
Бойовий шлях 169 СД
 

LEON
02.03.2014 at 18:58

В який раз я дивуюся дебілізму  працівників нашої міської ради. Можливо це дуже грубо, але вибачте мене, це просто якийсь бред пяного їжичка а не запит міької влади про визволителів міста. Це черговий піар окремих керівників, які не розуміють. що їхні недолугі запитання, це нагле глумління над тими чиї рідні загинули у другій  світовій війні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *