Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

14.01.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ІГНОРУЄ ВИМОГИ РЕГЛАМЕНТУ… ЩОБ ВРЯТУВАТИ ДРЕЖЕНКОВА?

vasyaХмільницький міський голова Василь Грушко ігнорує вимоги регламенту міської ради в частині до формування порядку денного чергової сесії.

Справа в тому, що на ім’я міського голови, мінімум, як від чотирьох окремих суб’єктів, надійшло звернення з вимогою наступного змісту:

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Хмільницькій міській раді, яка заважає нормальному функціонуванню органу місцевого самоврядування, а також керуючись статтею 73 Регламенту Хмільницької міської ради 6-го скликання, в якій зазначено, що пропозиції щодо питань, що розглядає сесія мі­ської ради, можуть вноситися міським головою, секретарем ради, постійними комісіями, депутатськими групами (фракціями), депу­татами, виконавчим комітетом, управліннями та відділами міської ради, загальними зборами громадян, а також органами самоорганізації населення, трудовими колективами, політичними пар­тіями і громадськими організаціями, просимо Вас внести до порядку денного чергової сесії Хмільницької міської ради наступне питання:

«Про недовіру секретарю Хмільницької міської ради Дреженкову П.О. та звільнення його з займаної посади».

Мінімум два таких звернення надійшло ще до Нового року, але це питання, тобто проект рішення, так і не з’явилися на Офіційному сайті міста Хмільника, в розділі, де оприлюднюються проекти рішень.

Варто зазначити, що під час зустрічі з членами депутатської групи «Громадянська варта» міський голова запевнив депутатів, що це питання буде обов’язково внесене до порядку денного майбутньої сесії.

Варто зазначити, що внесення питання про недовіру секретарю ради на етапі формування порядку денного сесії дозволило б уникнути попереднього відкритого голосування та одразу перейти до розгляду цього питання в режиму таємного голосування…

5 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ІГНОРУЄ ВИМОГИ РЕГЛАМЕНТУ… ЩОБ ВРЯТУВАТИ ДРЕЖЕНКОВА?

Небайдужий
15.01.2014 at 00:07

Вася чудово усвідомлює, що без Петі- він ніщо…. порожнє місце. Тому так за нього й тримається.

жора
15.01.2014 at 21:52

Вася дійсно ніщо! А до того він ще пройдисвіт і брехун якого світ не бачив, і те що він обіцяє ніколи не виконується! 

Мегафон
16.01.2014 at 08:08

ну да, 2 дебіла – это сила!)

Пронира
16.01.2014 at 09:34

+100500 ))))))))))))))))))

LEON
17.01.2014 at 16:49

Ось, як буває, в 300 літньіх династіях, про які так гордо говорять, є пройдисвіти і брехуни. Що поробиш, як каже народв. У  сімї не без виродка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *