Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

26.08.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ПРОПОНУЄ ПРИПИНИТИ ТРАНСЛЯЦІЮ РОСІЙСЬКИХ ПРОГРАМ

завантаження (1)Міський голова Василь Грушко звернувся до керівників готельних, санаторно-курортних та відпочинкових закладів міста-курорту з проханням припинити трансляцію російських програм.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

В своєму звернення Василь Грушко зазначив наступне:
«Враховуючи загрози інформаційній безпеці України, що є невід’ємною складовою національної безпеки держави, на виконання Ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва від 25 березня 2014р. провайдери програмної послуги, які працюють в мережах кабельного телебачення, припинили трансляцію іноземних російських програм «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», Российский Информационый канал «Россия-24», «НТВ-Мир». Відповідно до рішення Національної ради №297 від 17.07.2014р. у кабельних мережах не ретранслюються неадаптовані до законодавства України програми «Россия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «Рен ТВ».

Як відомо, ці російські електронні ЗМІ неодноразово були спіймані на відвертій дезінформації та підтасовуванні фактів щодо подій в Україні, закликали до насильницької зміни конституційного ладу України, до розгортання воєнних дій та агресивних настроїв.

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року прошу вжити невідкладних заходів щодо припинення ретрансляції програм цих телеканалів у готелях, санаторно-курортних закладах, кафе та ресторанах.

Прошу врахувати: до виконання цього рішення, окрім Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, як єдиного державного конституційного регуляторного органу в галузі телерадіомовлення, задіяні органи МВС та СБУ.

У місті не повинен лунати голос ворожої пропаганди, що закликає до агресивних дій проти України, а також до насильницьких змін конституційного ладу держави!»

5 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ПРОПОНУЄ ПРИПИНИТИ ТРАНСЛЯЦІЮ РОСІЙСЬКИХ ПРОГРАМ

SOS
26.08.2014 at 23:48

давно клявся вмерти регіоналом,оборотень ХРЕНОВ

Небайдужий
27.08.2014 at 00:18

Православно- комуняко-регіонало (олігархо-буржуїно)- русофобство… Як в одній голові таке вміщається? Мабуть тільки гостра мозкова недостатність витримує розміщення цієї вибухової суміші в одній черепній коробці. Була б там хоч краплина мозку, його б вже давно розірвало від такого “коктейлю молотова” 🙂

Пронира
27.08.2014 at 08:17

Під шумок нехай би й інтернет “загасив”, щоб хмільничани ГФХ не читали))

Неверю
28.08.2014 at 08:17

Однофам1лець чи родич?
Росія вживатиме всіх необхідних заходів, щоб забезпечити безпеку і гарантувати захист від загроз, заявив напередодні саміту НАТО в Уельсі постійний представник Росії при альянсі Олександр Грушко

“Ті заяви, які ми чуємо від керівництва альянсу, свідчать про те, що НАТО має намір продовжувати нарощувати оперативну готовність сил і присувати свою військову інфраструктуру до російських кордонів, прикриваючись необхідністю захисту від уявної загрози зі Сходу”, – сказав, за інформацією ВВС, Грушко.

На його думку, ці заходи необґрунтовані і ще більш ускладнять відносини Росії з НАТО, які зараз близькі до “точки замерзання”.

Грушко також заявив, що спроби альянсу проектувати силу відносно Росії нашкодять інтересам загальноєвропейської безпеки. Грушко.

rostislav
28.08.2014 at 18:07

Вася ху…..ло регіональне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *