Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

30.05.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВАСИЛЬ ГРУШКО ДО ОСТАННЬОГО ТРИМАТИМЕТЬСЯ ЗА КРІСЛО МЕРА

vasyaТакий висновок можна зробити після реакції Василя Грушка на запитання депутата Шиманського. Михайло Олександрович запитав про те, яке рішення прийняв міський голова після того, як на попередній сесії Хмільницької міської ради депутати висловили недовіру міському голові Грушку.

Після довгої та розпливчатої тиради Василь Грушко зазначив, що нещодавно ходив по трудових колективах і всі казали, щоб він залишався на посаді міського голови.

Тобто виконувати волю громади, яка на Народному Віче прийняла рішення про відставку міського голови, а також зважати на позицію депутатів міської ради Василь Пилипович не збирається.

4 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВАСИЛЬ ГРУШКО ДО ОСТАННЬОГО ТРИМАТИМЕТЬСЯ ЗА КРІСЛО МЕРА

Пронира
30.05.2014 at 11:37

Це ті самі трудові колективи, що за власною ініціативою та з превеликим задоволенням передлачували “поностайм”?)))

Гадина
30.05.2014 at 11:44

Грушко Hello ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла, Грушко Hello

володимир
30.05.2014 at 12:39

Нехай воно тримається за свою дупу щоб ненароком туди не заїхали… А це неминуче, і те що грушко всім розказує що проти нього у всіх кишка тонка, думаю це дуже велике заблужденіє.

Пронира
31.05.2014 at 11:09

http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=84878 Єдиний в Україні пожиттєвий регіонал дає настанови майбутнім захисникам вітчизним(( Як все перемішалось – мухи, котлети, герої, патріоти, злодії, брехуни, популісти, кухарки, швондіри… Так паскудно від цієї загальної картини((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *