Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

12.03.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВІДМІНИВ «КАДРОВУ» СЕСІЮ

image002Міський голова Хмільника Василь Грушко скасував проведення кадрової сесії, яка мала відбутися в четвер, 13 березня, призначивши її проведення на 20 березня.

Сьогодні ввечері про це було повідомлено депутатам Хмільницької міської ради.

Наразі невідомо, з яких причин міський голова вдався до такого кроку. Подейкують, що причина полягає в тому, що Костянтина Коломійця, якого міський голова мав висунути на посаду секретаря міської ради, було рекомендовано депутатом обласної ради від БЮТу паном Зелінським на посаду голови Хмільницької райдержадміністрації. Тобто міський голова вичікує, очікуючи призначення голови РДА.

Наразі не можна говорити про якусь змову між міським головою Василем Грушком та паном Зелінським щодо кадрових призначень в місті та районі. Та залишається незрозумілим, навіщо, попри невизначеність з кадровими питаннями, було відтерміновувати сесію? Можна ж було просто зняти ці питання з розгляду…

10 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВІДМІНИВ «КАДРОВУ» СЕСІЮ

володимир
12.03.2014 at 20:35

От вам і смертельно “хворий” вася, він як той пітбуль вчепився за крісло, видно відкатні гроші ой як лікують… Скоріше за все я повірю що його могло прихопити серце тільки при думці що красти не зможе, от негодяй брехливий!

володимир
12.03.2014 at 20:36

І прохання не починайте жувати соплі, що вася дійсно хворий, і невинний. НЕВІРЮ.

Пронира
12.03.2014 at 22:54

І вірно… Що з тією сесією поспішати? В країні все спокійно, в місті проблем жодниx, бойко звітує, барабан рулить, через тиждень-другий кілька клумбочок заxєрячать Фсьо чьотко…))

володимир
13.03.2014 at 06:39

Дійсно в країні колосальні проблеми, а грушко як завжди не помічає. Воно то дурником прикинеться, мовляв то не я то петя, а то хворим! Як кажуть в народі “нашій доці як не в дупі то в оці”. 

LEON
13.03.2014 at 09:18

Коломійця  на посаду голови РДА? Це що вирішив Залінський  а хто йому дав право нехтувати думкою народу? А люстрація для Залінського  існує? Якщо громадськість району не довіряє людин так такий чиновник, кандидат в чиновники не повинен обіймати цю посаду. Необхідно подумати над створенням громадської комісії з люстрації. До комісії запросити громадські організації делегувати своїх членів, запросити активістів. які користуються авторитетом в народу. Суб’єктом люстрації будуть ті громадяни, які збираються балотуватися в депутатський корпус, обіймати посади у виконавчій владі або органах місцевого самоврядування.  Ця процедура буде проводитися громадськістю, яка не буде використовувати компроментуючі документи, а користуватись тільки документами, що є у відкритому доступі, заявами громадян, від ЗМІ. Ми уникнемо такого ганебного факту, як протекція чи думки однієї людини чи партійної організації. Досить, ми понад 20 років жили по неписаних бюрокричних законах. Сьогодні настав час народної влади.

Віталій
13.03.2014 at 09:24

А мені здається, що вже досить такого 2народовладдя”, а якщо бути точнішим – влади натовпу, і вже пора повертатися до закону…

LEON
13.03.2014 at 12:00

Я не за народовладдя, яке ми маємо сьогодні, “лівого чи правого берега”, Саші Белого і таке інше. Але я проти протекції, проти рекомендацій по звінку. Я за те, щоб прислухатися до думки народу а народ, щоб її висловлював згідно Закону. Якщо Закон відсутній він повинен бути негайно прийнятий. В законодавчому полі вакууму не повинно бути.

володимир
13.03.2014 at 19:54

Так зашибісь поміняли, раніше призначав один довбень а зараз будуть пси зелінського керувати. Я також за те щоб призначали не по дзвінку, і само собою в правовому полі. Досить вже тих посад які роздає грушко по кумівству, чи та курка юристка в мр.подруга невістки тягне свого рідного брата на посаду заступника, який до органів самоврядування має таке відношення як слон до кавалерії. Чи не вистачить експериментів для міста. Вася успакойся!

Алекс
13.03.2014 at 20:33

Що не видно що Вася на всіх забив і давно на громадську думку не зважає він просто підбирає собі колектив який буде відмивати разом з ним гроші, а якщо візьмуть за жопу то скаже це вони, так як він зараз морозиться це всьо Петя я чистенький!!!

SOS
13.03.2014 at 22:45

Наскільки я знаю кандидатури на посаду голови РДА подавали близько десяти політичних партій та громадських організацій, а деяких подавали навіть заступники Мовчана. Незрозуміло чому так дивує кандидат від “Батьківщини”, ви ще інших претендентів не бачили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *