Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

13.03.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВИЗНАЧИВСЯ З КАДРОВИМИ ПРИЗНАЧЕННЯМИ

image002Міський голова Хмільника Василь Грушко визначився з кандидатами на заміщення вакантних посад секретаря місько\ ради та першоо заступника міського голови.

12 березня від зробив офіційні подання щодо внесення кандидатур на ці посади.

Як і прогнозувалося, на посаду секретаря міської ради він висунув Костянтина Коломійця, а на посаду першого заступника – Володимира Калачика.

Пропонуємо ознайомитися з офіційними поданнями міського голови Василя Грушка:

ScanScan0001

6 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВИЗНАЧИВСЯ З КАДРОВИМИ ПРИЗНАЧЕННЯМИ

володимир
13.03.2014 at 20:44

Так вася визначився з холуями, а сам тим часом тяжкі часи пересидить в погрібі! А потім прийде і буде знову всім розказувати який він хозяїн, і в мене ще довідка єсть. Дивно виходить , людина з шонтом у сердці яка ще недавно була у важкому стані, так майстерно будує нові схеми, нові призначення.)))))))))))) Він якись деверсант, вкочив в місто натворив херні і знову на больнічку.

Віталій
14.03.2014 at 00:43

До речі, прошу звернути увагу на подання кандидатури Калачика. Там сказано, що не на посаду першого заступника, а на посаду просто заступника…

Віталій
14.03.2014 at 00:46

Те саме сказано й в проекті рішення по Калачику

LEON
14.03.2014 at 08:34

А без посади заступника не можна було працювати?  

володимир
14.03.2014 at 22:20

А де буде брат тупої юристки працювати? Адже його з відусіль поперли! А вася молодець, чим тупіших замів набере тим більшим цабе себе відчуватиме. Кому потрібні розумні зами з власною позицією, всім окрім грушка!

володимир
17.03.2014 at 18:43

Це по перше, а по друге як на рахунок того що по всій країні іде економія коштів, не набирати багато заступників, але ж як ще не всі посади розпродані! А нашому”народному хапузі меру” на проблеми держави начхати, йому головне щоб коло корита була рідня , куми та друзі. От такого “патріота” ми маємо, а вірніше має він усе місто.! Тихенько сидить собі вдома коли в країні практичо військове положення, а синок його в разі мобілізації несподівано для всіх розкаже про “вроджений порок серця” і чомусь це для мене не буде несподіванкою)))). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *