Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

24.02.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВИЗНАЧИВСЯ З КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ

image002Міський голова Хмільника Василь Грушко визначився з кандидатурою на посаду секретаря Хмільницької міської ради. Ним може стати позапартійний депутат Костянтин Коломієць.

Сьогодні про це заявив Василь Грушко під час зустрічі з депутатською групою «Громадянська варта».

Коломієць Костянтин Володимирович, 1968 р.н., був обраний по мажоритарному округу №7. Висувала його Хмільницька міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Як зазначається на Офіційному сайті міста Хмільника, пан Коломієць працює в Хмільницькій ОДПІ головним державним податковим інспектором.

Секретаря Хмільницької міської ради депутати мають обрати на наступній черговій сесії міської ради. Якщо кандидатуру міського голови депутати не підтримають, то наступну кандидатуру висуватимуть самі депутати, за умови, якщо її висунення підтримає не менше 21 міського обранця.

Нагадаємо, що депутати Хмільницької міської ради висловили недовіру секретарю міської ради Петру Дреженкову. Наразі ця посада є вакантною.

21 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ВИЗНАЧИВСЯ З КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Пронира
25.02.2014 at 00:11

Для самого кандидата було б не xіло: в податковій залишатись наразі стрьомно, а при нормальному розкладі на посаді секретаря можна стати єдиним і неповторним спасителем міста… (кому война, а кому и мать родная)) Побачимо чи щось змінилось в свідомості громадян Xмільника та особливо їx обранців….

Небайдужий
25.02.2014 at 00:16

Костя, канєшно, не хам. Він- людина ввічлива…. Але до корупції схильний ані трохи не менше за, знятого з ганьбою, Петрика 😉

Віталій
25.02.2014 at 00:28

Нашу організацію з паном Коломійцем єднає дуже давня “дружба”))) Дєла давно мінувших днєй, але все ж таки…))) Свого часу, якщо не помиляюся. то в 2007 році, наша організація проводила моніторинг виконання передвиборчих обіцянок депутатами міської ради…Одним з елементів моніторингу було надсилання офіційних листів депутатам міської ради з пропозицією відзвітувати про свою діяльність. і пан Коломієць надіслав шедеврального листа!))) Ми довго сміялися над цим листом, і навіть розмістили в збірці, яка розійшлася великим тиражем по всій Україні…))) Що ж саме відповів нам пан Коломієць? Пропоную перейти за посиланням та ознайомитися: http://pravongo.org/robota-z-deputatamy-rezultaty-monitorynhu-vykonannya-peredvyborchyh-obitsyanok/

Небайдужий
25.02.2014 at 00:49

ну не юрист Костя, не юрист, а порадитися не було коли. Шо ви до людини чіпляєтеся? 😉

Віталій
25.02.2014 at 01:03

Я сподіваюся. що з тієї пори пан Коломієць все ж таки виправився і не викидатиме коників на посаді секретаря. як то родив його папірєднік… Ну, звичайно, якщо його кандидатуру підтримають…)))

Віктор
25.02.2014 at 07:41

То громада цим майбутнім призначенням виграє чи знову програє?

володимир
25.02.2014 at 08:18

Програє скоріш за все костя, грушко завжди шукає дурника на якого можна все спихнути. В вузькому кругу вася всім розказує що петя дурак сам винен, і потроху поливає його брудом! Так що костя ти маєш зрозуміти що хами та перевертні на міняються.

Едуард
25.02.2014 at 08:52

Буде поганим то тоже з позором знімемо.

LEON
25.02.2014 at 09:39

Костя не публічна людина, як спеціаліст податкової він, як і вся податкова в цілому, працює не на попередження а на виявлення і усунення порушень шляхом “викручування рук і ніг. Не меліть дурниць, такі люди радяться не з колегами а з роботодавцем.

Васалатій
25.02.2014 at 11:46

вася  хоч и лох, але дуже хитрий, одразу почуяв у яку сторону вітер подув, висуває того хто від партії “Батьківщина” у якої є реальні шанси здобути владу…. 

володимир
25.02.2014 at 13:21

Якщо він піде на поводку у васі то шансів у нього точно нуль. 

Небайдужий
25.02.2014 at 14:29

То громада цим майбутнім призначенням виграє чи знову програє?
 
Програє 100%. Секретарем має бути людина не від мера, а від депутатського корпусу. Мерського кандидата потрібно “валити” (я маю на увазі голосами “валити”, щоб не подумали щось інше). Грушко на цю посаду все одно ніколи не запропонує гідної кандидатури, оскільки просто не здатен на таке.

володимир
25.02.2014 at 17:55

Шановні дописувачі сайту, та жителі міста  ! Всі ми обговорюємо хто прийде на посаду секретаря, а про головну проблему забули. У всьому винен мер , його кадрова політика довела міську раду до абсурду, містом керують мяко кажучи не професійні люди, а ми замість того щоб висловити недовіру меру і тим самим звільнити місто від професійного злодія, обговорюємо посаду нового секретаря який сто відсотків буде танцювати під васіну дудку… Скільки ще повинен вкрасти мер щоб люди зрозуміли хто він насправді такий? Йому треба віддати шану за те що майстернішого актора, лицеміра, злодія та брехуна годі й шукати

Васалатій
25.02.2014 at 18:16

підтримую Володимира… цього мера треба знімати так як януковича…

Небайдужий
25.02.2014 at 18:23

Не все відразу 🙂
Згідно з чинним законодавством, у випадку дострокового позбавлення повноважень міського голови, його функції має виконувати секретар міської ради. Тому на цю посаду слід обрати порядну й професійну людину, якій не страшно було б довірити місто на той період, коли депутати відправлять Васю у відставку і місто лишиться без мера 😉

володимир
25.02.2014 at 18:55

Якщо місто лишиться на деякий час без такого мера, то гірше точно не буде))))))

Ваван
25.02.2014 at 20:34

http://www.youtube.com/watch?v=XtxbGjkpkF8
Ось так потрібно робити, а не панькаться  з ними. Він сьогодні за одних а завтра шапку зміни і за других. Гнати таких керівнивін  з влади .  

Віталій
25.02.2014 at 20:48

А мені здається, що вже пора щось робити з цими хлопцями… 

Ваван
25.02.2014 at 22:09

Віталій.
З автоматами?
 

LEON
26.02.2014 at 09:34

 Ваван, навіщо підставляти себе наявністю незареєстрованої зброї, у нашому місті ситуація трохи інша, але вихід з цієї ситуації існує.

 

28 лютого ц.р. о 15.00 год. у приміщенні міської ради (2-й поверх, актова зала) відбудеться засідання «круглого столу» з наступним порядком денним:

1. 
Про участь та проведення будівництва доступного житла у місті Хмільнику.

2. 
Про ініціативу Народного віче щодо перейменування вулиць міста Хмільника,  назви яких пов’язані з радянською добою.
 
Запрошуються депутати міської та обласної рад від міста Хмільника, члени виконавчого комітету міської ради, голови вуличних та будинкових комітетів, громадськість міста. Питання Про участь та проведення будівництва доступного житла у місті Хмільнику
 Забезпечивши масову явку громадян є можливість  замість питання Про участь та проведення будівництва доступного житла у місті Хмільнику провести спільне засідання Народної  ради і Народного віче на яких розглянути питання недовіри міському голові і вимагати від нього написання заяви про складання своїх повноважень і цю заяву відвезти до обласної ради.       
 Немає нічого страшного, якщо таким містом , як Хмільик покерує заступник міського голови і обраний депутатським корпусом секретар міської раді. Дійсно можливо це порушення Закону, але цього вимагає народ і революційна ситуація в країні.

XXL
26.02.2014 at 23:27

В депутатському корпусі є певні проблеми, але Костя не найгірший варіант.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *