Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

09.10.2013

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ЗВІТУВАВ ПЕРЕД ГУБЕРНАТОРОМ… ПРАВДА ВЖЕ У ВІННИЦІ…

gvpМіський голова Хмільника Василь Грушко знову звітував перед губернатором Вінниччини Іваном Мовчаном. Раніше такі звіти відбувалися в Хмільнику, останній – за участю громадськості міста. Саме під час останнього звіту представники громади розкритикували політику теперішнього очільника міста.

Зважаючи на те, що нещодавній звіт відбувався у Вінниці і потрапити на нього та відзняти відео було досить важко, ми виріши обмежитися передруком офіційної версії перебігу подій під час звіту, який було розміщено на сайті Вінницької ОДА.

То ж далі пропонуємо мовою оригіналу…

У рамках щоквартальних звітів голів райдержадміністрацій та міських рад Вінниччини 7 жовтня про результати соціально-економічного розвитку Хмільника керівнику обласної державної адміністрації Івану Мовчану доповідав міський голова Василь Грушко.
Аналізуючи стан освітньої галузі, очільник Хмільника інформував, що в місті триває системна робота зі зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Так, упродовж звітного періоду проведено капітальний ремонт каналізаційної системи школи № 1 кошторисною вартістю 215 тисяч гривень, завершено капітальний ремонт покрівлі ДНЗ № 5, тривають будівельно-монтажні роботи з капітального ремонту фасаду школи № 2 зі встановленням віконних та дверних блоків. Крім того, виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі цього ж навчального закладу.
За словами Василя Грушка, для 3-х дитячих садків міста придбано дитячі меблі, у закладах відремонтовано харчоблоки та пральні, групові та спальні приміщення. Водночас 50 тисяч гривень з міського бюджету виділено на придбання комп’ютерної техніки в загальноосвітні школи Хмільника.
Крім того, значну роботу проведено й щодо покращення матеріально-технічної бази Хмільницької школи мистецтв, а для співфінансування бібліотеки та районного будинку культури щомісячно з міського бюджету передаються кошти до районного. У 2013 році ця сума склала 690 тисяч гривень.
Долучається міська влада і до вирішення проблемних питань у галузі охорони здоров’я. Так, для покращення матеріальної бази Хмільницької центральної районної лікарні, що обслуговує і жителів міста, обласному бюджету передано 60 тисяч гривень, за рахунок яких придбано медичне обладнання в хірургічне відділення закладу. Крім того, міською радою розглядається звернення головного лікаря станції швидкої медичної допомоги щодо виділення коштів на ремонт приміщення.
Аналізуючи ситуацію у сфері благоустрою, міський голова інформував про завершення робіт з реконструкції тротуару по вулиці Леніна та капітального ремонту частини дороги по вулиці Червоного Козацтва. На завершальному етапі також роботи з реконструкції частини дороги по вулиці Івана Богуна. Більше того, планується проведення комплексного благоустрою центральної частини Хмільника, зокрема площі біля пам’ятника Шевченка та центрального парку міста.
Що ж стосується упорядкування міського сміттєзвалища, то, за словами Василя Грушка, на полігоні проведено роботи з рекультивації, обстежено зелені насадження та проведено додаткову їх посадку. Здійснено грейдерування та підсипку під’їзного шляху. Крім того, у місті запроваджено роздільний збір сміття. Позитивну оцінку вжитим заходам дала й начальник Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області Валентина Зайцева.
Проблемним же для Хмільника залишається рівень заробітної плати, що є найнижчим серед міст та районів області. Тому над цим питанням, переконаний директор департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, міській владі варто посилено працювати.
Також керівництву Хмільника рекомендовано активізувати роботу у сфері житлового будівництва.
Коментуючи доповідь голови Хмільницької міської ради, керівник облдержадміністрації Іван Мовчан наголосив: «Порушені питання – це саме ті позиції, на яких акцентує увагу Президент України Віктор Янукович і над якими системно й послідовно працює сьогодні обласна влада. А тому до виконання визначених завдань маємо долучити як керівників усіх рівнів, так і депутатський корпус та актив територіальних громад кожного окремого регіону».

5 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗНОВУ ЗВІТУВАВ ПЕРЕД ГУБЕРНАТОРОМ… ПРАВДА ВЖЕ У ВІННИЦІ…

жора
09.10.2013 at 19:42

А як на рахунок відкриття центру з надання адмінпослуг, який мав відкритись до першого жовтня, і стати суттєвою допомогою для людей? Триндіти кожен раз що грейдер по сміттєзвалищу проїхав, ото мізки треба мати…. Дуже шкода що звіт проходив не у хмільнику, бо на сьогоднішній день громада винесла б тих горе керівників (Петю та васю) на “вилах” . Невже Іван Мовчан не бачить що відбуваєтья у Хмільнику ?

Пронира
09.10.2013 at 20:07

Цікаво було б побачити це дійство. Можливо xтось в темі подробиць чи пікантниx подробиць?))

XXL
09.10.2013 at 22:38

Нічого нового, теж саме , що й 3 місяці тому в БК.

жора
10.10.2013 at 05:56

Про подробиці важко сказати, адже ода це не хмільницьке сміттєзвалище (міськрада) ,куди набирають на посади людей з вулиці без будь якого досвіду роботи, і витоку інформації як у нас  скоріш за все не буде!  Є ще одна цікава проблема: Головне не мозок а  стартовий платіж, так уже повелось у славному місті Хмільник з приходом васі , спочатку до ветлікарні , де все було поставлено на комерцію, та він вирішив започаткованим традиціям не змінювати  і цей механізм працює справно сьогодні!!  Чого вартує останні декілька персонажів:  Колосінський – це конкретне чудо без натяку на будь що .Секретар голови – як відомо усьому місту, її робоче місце не приймальня мера а ресторан маестро. І так далі можна продовжувати до безкінечності….. 

Пронира
10.10.2013 at 17:22

Кілька разів переглядав матеріал і не міг збагнути що тут не так. Аж раптом второпав: фото не те, не звичне))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *