Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

03.01.2014

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗУСТРІЧАВСЯ З ОПОЗИЦІЄЮ…

s69288695Сьогодні міський голова Хмільника Василь Грушко зустрічався з членами депутатської групи «Громадянська варта». Мета зустрічі – спроба знайти рішення щодо кризової ситуації, яка склалася в Хмільницькій міській раді.

Про це повідомив член депутатської групи «Громадянська варта» Володимир Шеремета.

Під час зустрічі сторони так і не дійшли згоди щодо виходу з кризи. Хоча міський голова неодноразово зазначив, що секретар міської ради Петро Дреженков, який і став причиною конфлікту, робить для міста багато, хоча й припускається багатьох помилок.

Сподіваємося, що більш розгорнуту інформацію про сьогоднішню зустріч нам вдасться отримати від прес-центру депутатської групи «Громадянська варта».

19 Comments on “МІСЬКИЙ ГОЛОВА ХМІЛЬНИКА ЗУСТРІЧАВСЯ З ОПОЗИЦІЄЮ…

Пронира
03.01.2014 at 23:53

Хотілося б відео цієї зустрічі побачити…

LEON
04.01.2014 at 12:09

Гнати з депутатського корпусу, цього перевертня дреженкова.  Мер сам підтверджую професійну непридатність, пафосність та високомірність секретаря міської ради. ….. міський голова неодноразово зазначив, що секретар міської ради Петро Дреженков, …. став причиною конфлікту, …припускається багатьох помилок.  ….через нього  склалася кризова ситуація в Хмільницькій міській раді. 
 

Пронира
04.01.2014 at 12:18

Та що Ви говорите? Воно дійсно дебільне та неадекватне, але воно нічого самостійно не вирішує, його грають як хотять…

LEON
04.01.2014 at 12:30

Я говорю, що Гнати з депутатського корпусу, цього перевертня дреженкова. 

Небайдужий
04.01.2014 at 13:00

У депутатської групи «Громадянська варта» тепер лише два шляхи: 1. або їх “з’їдять” по-одинці, 2. або вони поведуть когось до прокурора (швидше за все, не до хмільницького)….

LEON
04.01.2014 at 16:14

Небайдужий 4.01.2014

 

2. або вони поведуть когось до прокурора (швидше за все, не до хмільницького)
По моєму вже проінформували навіть ГПУ, жаль до громади не довели результати перевірки.  А що у нас є ще вище прокурори?))))  Пане Небайдужий, доведе Вас цей МирВан,

Небайдужий
04.01.2014 at 17:19

Пане Небайдужий, доведе Вас цей МирВан,
 
Дався вам той МирВан… Що ви його в кожному коментарі згадуєте? 😉
 
Кажете “інформували ГПУ?”. Так, дійсно інформували, але не всяка інформація тягне за собою реальні дії. Ще все попереду 😉

Микола
04.01.2014 at 17:53

Президент теж зустрічався, самі знаєте з ким, задля врегулювання кризи …і шо з того?

жора
05.01.2014 at 07:41

Мер то ще та брехлива сволота,і те що він викорисиовує дрежанкова немає сумнівів, нещодавно особисто мені сказав мер що петро в нього холуй, який вкалує за двох! І це свята правда! Більше того , вася в потрібний момент готовий злити петра, і повірте що так буде……  заради свого блага!  Вася ж в нас чесний хлоп, який ніколи не крав, у якого дружина працює у ветлікарні на 1200 гривень зарплати))) у якого синок поставив усіх на лічильник, але також чесний ублюдок)))) 

pravduchenko
05.01.2014 at 12:22

 Потрібні перевибори міської ради та голови. Тоді й буде вихід із кризи. Моя думка така, що Мельничук і Грушко не повинні пройти ні в раду, ні на посаду міського голови. Потрібна нова особистість (високоінтелектуальна, порядна, господарник, віруюча та ін…). Ще потрібно наповнювати бюджет. Скажете звідки? Дуже просто – половина хмільничан не оформлена офіційно за місцем роботи. А це ПДФО (податок з доходів фізичних осіб) та інші податки, які наповнюють місцевий бюджет, але їх не в повній мірі сплачують. Цей економічний бардак був і за Мельничука і діє зараз. З цього хтось із чиновників наживається. 
    Скажу, що проблема не тільки у конфлікті Грушка (трішки “облажавшогося”) та програвшого Мельничука (сильно ображеного), але й у сисетмі відносин (економічних, соціальних і т.д.).
    Прошу вельмишановного, порядного та високоінтелектуального пана Дороха змінити формат публікацій на Громадському Форумі. Потрібно писати про те, хто не сплачує податки, хто офіційно не оформляє на роботу хмільничан, хто кришує нелегальні гральні заклади (їх у місті налічується три), про завищену кількість чиновників в міській, районній раді та райдержадміністрації. І багато інших проблем. Але я розумію пана Дороха, що він боїться за своє життя. Віталій розуміє, що проти Грушка можна писати, не боячись за здоровя, а от про кришування міліції чи махінації в районі – Форум мовчить.
    Дійте. Змінюйте!!!

Віталій
05.01.2014 at 12:32

Ви обережніше щодо моїх морально етичних якостей, а то ще запишаюся…))) Щодо публікацій. то я вже втомився пояснювати, що я не єдини автор матеріалів на ГФХ і цим автором може стати хто завгодно, навіть Ви… Я втомився читати про гральні автомати, так і не дочекався від одного з читачів обіцяних фото… Я не знаю про те, як і хто сплачує/не сплачує податки, і тим більше про завищену кількість чиновників в органах влади (на скільки мені відомо, то і в місті, і в районі, багато вакантних посад). Якщо Ви, шановний Правдиченко, чи хтось інший, володієте такою інформацією – надсилайте матеріали, ми обов’язково розмістимо їх на ГФХ. Сподіваюся, що хоч на цей раз Ви скористаєтеся пропозиціє. та перестанете пробувати брати “вельмишановного, порядного та високоінтелектуального пана Дороха” на понт…))) На мене такі речі просто не діють…))) То ж пропозиція в силі – надсилайте матеріали…)))

ALM_HEKUS
05.01.2014 at 12:38

А питання пану Дороху(не провокативне). Хто, на Вашу думку, достойний кандидат на посаду міського очільника? Дякую.

Віталій
05.01.2014 at 12:43

Я не готовий дати відповідь на це питання. Одне можу сказати, що це повинен бути професіонал, який розуміється на управлінні, орієнтується в законодавстві, порядна, яка не має власного бізнесу… Щодо тези Правдиченка про те, що це має бути обов’язково віруюча людина – не погоджуюся. Якщо всі перераховані якості матиме атеїст, то чому б йому не бути міським головою?

ALM_HEKUS
05.01.2014 at 12:48

А хіба є такий у Хмільнику? НЕМА.

Віталій
05.01.2014 at 12:51

Я не знаю… Мене зараз мало цікавить питання виборів міського голови в Хмільнику. Хоча я не розділяю Ваш песимізм… Я переконаний, що в Хмільнику є багато розумних та порядних людей і кандидат обов’язково знайдеться… Більше того, можливо цей кандидат і зараз вже є, просто ми з Вами про нього ще не знаємо…)))

Небайдужий
05.01.2014 at 12:58

А хіба є такий у Хмільнику? НЕМА
 
Звідки така категоричність? Ви що- близько знайомі з усіма 30 000 хмільничан??? Сумніваюся… 😉

ALM_HEKUS
05.01.2014 at 13:23

Категоричність, песимізм… Що іще? Кандидати(достойні, тим більше), не з”являються за помахом чарівної палички в останній момент. Я, звісно, не знаю усіх хмільничан, але про КОНКРЕТНУ достойну кандидатуру ще від жодного не чув. І багато людей також не чули. Чекаєм незабаром появу? Чи перед самими виборами?

Віталій
05.01.2014 at 13:35

В тому, що ми не чули про реального кандидата на посаду міського голови Хмільника немає нічого дивного. До виборів ще далеко і я переконаний, що ближче то терміну їх проведення, десь в середині 2014 року, ми знатимемо цю кандидатуру…

LEON
05.01.2014 at 19:30

 Необхідно придивлятися до молоді, серд них є незаплямовані, розумні, комунікабельні особистості і шукати необхідно серед виробничників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *