Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

06.07.2014

МИКОЛА КАТЕРИНЧУК ОПІКУВАТИМЕТЬСЯ ВИЗВОЛЕННЯМ ПОЛОНЕНИХ

завантаженняНещодавно було створено ініціативну групу, яка буде займатися питаннями звільнення полонених в зоні АТО та пошуком тих військових, доля яких невідома. У групу ввійшли відомі журналісти, адвокати, громадські діячі, які готові всіляко сприяти цьому процесу.

Про це повідомила прес-служба Європейської партії України.

«Цього тижня, перебуваючи в Баку на Двадцять третій щорічній сесії ПА ОБСЄ у складі парламентської делегації від Верховної Ради України нам вдалося створити контактну групу на рівні ПА ОБСЄ, куди ввійдуть 8 країн. Я представлятиму Україну і ця група буде займатися двома ключовими питаннями: звільнення полонених та питанням біженців до Російської Федерації, які хочуть повернутися в Україну», – сказав Микола Катеринчук.

Микола Катеринчук повідомив, що вже отримав доволі суттєвий досвід після звільнення перших двох полонених. «Ми вже маємо напрацьовані контакти, людей, які готові на безкоштовній основі допомагати у звільнені полонених. Кожен день перебування в руках терористів несе їм пряму загрозу у формі тортур чи навіть фізичного знищення. Тому діяти потрібно швидко», – наголосив він. – «Нашим завданням є об’єднання можливостей простих громадян, держави та представників ОБСЄ по визволенню наших полонених».

Микола Катеринчук також запевнив, що звільнення полонених ні в якому разі не буде здійснюватися шляхом грошового викупу.

7 Comments on “МИКОЛА КАТЕРИНЧУК ОПІКУВАТИМЕТЬСЯ ВИЗВОЛЕННЯМ ПОЛОНЕНИХ

володимир
07.07.2014 at 12:13

Вибори, знову злощасні вибори ((((((

Anton
08.07.2014 at 19:51

Жаль …таку ідею і довірили “народному” балагуру…
А де він був коли був Майдан… а де є …коли проходить АТО …
А так перебуваючи в Європі щей статус учасника отримає -(((.
…може ще Василів… прихватить в помічники -)))

Зае - - ло !!!
08.07.2014 at 20:33

Как он может “опікуватись” кем либо если его интересі в г.Хмельник, и по всей Державе представляют идиоты !!! Например в г. Хмельник А.Мороз организовавший “шикарную” подъездную дорогу к домам по ул.1-го Мая 60,62,66 и тд., во время предвыборной агонии д. Катеринчука. На просьбы жителей указаных домов “анатолий0” по ДРЕВНЕрусскому обычаю кивает в сторону Мера города который в этом деянии не принимал участия в целом. Вот такое Вам повествование Дорогие жители города и Державы Украинской.

обридло
09.07.2014 at 13:28

Що можна очікувати від шановного Зае–ло!!! Коли слово мер він пише з великої букви, майже як слово Бог.

обридло
09.07.2014 at 13:34

Ви шановний Anton прослідкуйте за діяльністю Катеринчука на сайті ЄПУ! І Вам все стане зрозуміло – де він був і де він є! Ну а потім пишіть усіляку нісенітницю!)

Зае - - ло !!!
09.07.2014 at 21:07

Шановний “обридло”, слово “Мер” не є прямим словоприводом до прізвища Грушко в Українській та будь якій мовах світу.! А те що по витвору передвиборчого піару катеринчука-мороза щодення вбивають автомобілі звичайні громадяни м. Хмільник та усі державні служби України, що призводить до певних втрат бюджету та психологічного здоровя населення, то э ФАКТ !!!

Воля
12.07.2014 at 16:43

Полностью поддерживаю Антона, по позиции Катеренчука. Только один пиар и один пи—ж. Когда уже этот человек действительно вместо того чтобы пиарится на событиях на Востоке, взял бы и поехал туда добровольцем. Аж тошнит от его циничности.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *