Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

02.09.2014

НА ЩОДЕННИКАХ ХМІЛЬНИЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ З’ЯВИЛИСЯ ФОТО З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ТА ЕКС-СЕКРЕТАРЕМ РАДИ

clogo1На щоденниках хмільницьких школярів з’явилися фото з міським головою Василем Грушко та екс-секретарем міської ради Петром Дреженковим.

Вчора сам щоденник потрапив до наших рук – його принесла одна розлючена пані, яка свого часу мала «задоволення» працювати під керівництвом вищезазначених осіб.

Пані повідомила, що перед початком навчального року з дітей зібрали по 22 гривні «на щоденник», мотивуючи таку необхідність тим, «щоб були у всіх однакові».

Scan

Коли учениця показала вдома сам щоденник, то це викликало хвилю обурення в рідних. На думку пані для зазначених осіб забагато честі красуватися на дитячих щоденниках, особливо після того, що вони виробляли «в дуеті».

Scan0001Scan0002

Також пані висловила переконання, що «фото людини (Дреженков), яку, фактично, вигнали з роботи, висловивши недовіру, людини, яка прославилася своєї ганебною поведінкою, людини, яка ухиляється від призову, має бути в зовсім іншому місці…».

12

Пропонуємо до уваги читачів фото злополучного щоденника і сподіваємося на активне коментування. Тоді й розберемося, чи це нормально – може пані просто «перегібаєт»?

10 Comments on “НА ЩОДЕННИКАХ ХМІЛЬНИЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ З’ЯВИЛИСЯ ФОТО З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ТА ЕКС-СЕКРЕТАРЕМ РАДИ

Поліна
02.09.2014 at 22:13

На мою думку фото “пана” Дреженкова має бути на військовому квитку, а сам він на сході, у зоні бойових дій Батьківщину захищати. А фото “пана” мера має бути на дошці ганьби, а сам він у в’язниці. І на дитячих щоденниках їхнім, вибачте, пикам точно не місце.

Пронира
03.09.2014 at 08:22

На черзі підручники з історії..?))

Антон
03.09.2014 at 16:12

Ганьба міському голові! Дреженков у розшуку, а він його на палітурку щоденника висадив. От дурень.

Пронира
03.09.2014 at 17:21

Антон, ви пропонуєте на ті фото нанести напис “Увага! Розшук!”?)

Антон
03.09.2014 at 19:31

Да! Щоб діти знали, що не треба бути такими як Дреженков. Або взагали написати ЗЛОДІЙ, БРЕХУН І ДЕЗЕРТИР.

Хмільничанин
03.09.2014 at 22:45

ДИБИЛІЗМ у васі звшкалює

rostislav
04.09.2014 at 22:03

На будь якій обкладинці має бути достойна людина, і ступінь достойності мають визначити люди, а ніяк ті два дурні злодії та брехуни. Правда я трішки помиляюсь ті пики таки можуть бути на палітурці ,в туалеті. І на рахунок петі, то те падло немає ніякого морального права боронити Україну, бо воно її зразу ж продасть, а вася той звичайнісінький пристосуванець який відразу піде в полон!

Барабулька
05.09.2014 at 17:46

хто б сумнівався, це звичайно ж 1 ша школа. і чому я не дивуюсь…. я вважаю, що збирати на ОДНАКОВІ щоденники взагалі не мали права, діти в праві самі обирати малюнки на своїх щоденниках, дякувати Богу, живемо у вільній Україні , а не за Радянського союзу і уровняловки можна не робити.

XXL
05.09.2014 at 22:57

Не місце їм в щоденнику це однозначно,але давайте не забувати, що замовником даного шедевру є адміністрація школи-гімназії №1. Там же написано: ” погоджено з Міністерством освіти України.” Питання хто розробляв і погоджував макет щоденника в міністерстві ?

Небайдужий
09.09.2014 at 16:58

Я своїй дитині купив нормального українського патріотичного щоденника без усіляких дебільних прибамбасів і ні на який “єдиний щоденник” грошей не здавав і не збираюся здавати. До речі, про те, що хтось ті гроші збирав, також вперше чую… мене воно якось обійшло 🙂
Але щоденник, шо не кажіть, таки справді шедевральний. Окрім фотографій усіляких пройдисвітів, чого варті перли типу: “трудова інтелігенція” (що це таке, я ще за часів совка не міг збагнути?) та “єврейська мова” (якої ніколи не існувало. Є ідиш і є іврит)… Це- лише з того, що вдалося прочитати на, опублікованих тут, картинках… уявляю, скільки ще “откритій чудних” міститься на сторінках того щоденника. І цю лабуду узгодило міністерство освіти?… Пропала наша освіта 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *