Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

21.03.2014

«НАРОДНА САМООБОРОНА» ЗАПРОШУЄ ДО СВОЇХ ЛАВ

uvaga20 березня в малому залі районного Будинку культури відбулись збори Громадського формування з охорони громадського формування «Народна самооборона», яке діятиме на території міста Хмільника та Хмільницького району.

Під час зборів учасники ознайомилися з інформацію про перебіг реєстрації громадського формування, а також інформацію про останні події в Україні щодо діяльності самооборони.

Також було озвучено список осіб, які написали заяви на вступ до Хмільницької «Народної самооборони».

Ініціатори створення громадського формування закликали хмільничан долучатися до діяльності «Народної самооборони». З цією метою ми розміщуємо статут цього громадського формування, щоб всі бажаючі могли з ним ознайомитися.

Статут можна скачати ТУТ. Статут самооборона

3 Comments on “«НАРОДНА САМООБОРОНА» ЗАПРОШУЄ ДО СВОЇХ ЛАВ

Віталій
21.03.2014 at 09:42

Статут написаний трішки неграмотно. Наприклад на першій сторінці вказується, що його “Погоджено розпорядженням виконкому Хмільницької районної ради”… в районної ради немає виконкому, це варто розуміти розробникам статуту…

Також не зовсім зрозуміло з п. 1.9.Дія цього Статуту поширюється на територію м. Хмільник  та Хмільницького району Вінницької області”. Дія статуту громадського формування не може поширюватися на певну територію… його дія поширюється ВИКЛЮЧНО на членів того формування… Всім іншим той статут до самої лямпочки…

Далі є й інші “фокуси”, але, відверто кажучи, просто ліньки читати…

І ще одне. Прошу звернути увагу всім “гарячим головам” на п. 8.8. “Членам формування забороняється під час виконання своїх обов’язків з охорони громадського порядку використовувати холодну та вогнепальну зброю, в тому числі мисливську, яка згідно із законодавством перебуває в їх особистому користуванні”.

 

 

володимир
21.03.2014 at 13:53

тим хлопам і штахет вистачить ))))) так що віталій як говорять в народі.дуракам закон не писан….

Алекс
23.03.2014 at 07:51

бухарикам щей статут потрібен? це чуваки мочать!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *