Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

13.11.2013

НЕВЖЕ ГУБЕРНАТОР «ЗАБРАКУВАВ» КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО СУДУ?

00233998Інформація про це з’явилася на інтернет-ресурсі «Інформаційна Вінниччина». Там, зокрема, зазначається, що голова Вінницької ОДА Іван Мовчан звернувся до Вищої ради юстиції з приводу Ігоря Олійника – кандидата на посаду голови Хмільницького міськрайонного суду.

Звернення губернатора надійшло за кілька хвилин до початку засідання Вищої ради юстиції. У ньому Іван Мовчан «звертав увагу на обмовку від Хмільницької райдержадміністрації і громадськості стосовно Ігоря Олійника. Про суть обмовки на засіданні ВРЮ не йшлося. В зв’язку зі зверненням Івана Мовчана призначення нового голови відклали. Члени Ради зазначили, що потрібно перевірити, чи є об’єктивними звинувачення. Кандидатура буде розглянута на наступному засіданні Вищої ради юстиції».

Питання призначення голови Хмільницкого суду Вища Рада Юстиції висвітлила наступним чином:

«Питання про призначення Олійника Ігоря Васильовича головою Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області було відкладено у зв’язку із надходженням ряду звернень від громадян та посадових осіб на дії вказаного судді, що, на думку заявників, перешкоджають зайняттю ним адміністративної посади. Як повідомив під час засідання Голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович, у зв’язку із надходженням скарг Вища рада юстиції вирішила перенести розгляд цього подання на наступне засідання Ради, заплановане на 26 листопада, та вирішити питання про доцільність призначення перевірки наведених у них фактів та обставин».

 

5 Comments on “НЕВЖЕ ГУБЕРНАТОР «ЗАБРАКУВАВ» КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО СУДУ?

Небайдужий
13.11.2013 at 15:12

Відколи це главі облдержадміністрації надано право втручатися в процес призначення суддів на адміністративні посади?…. Це, тіпа, “смотрящій нє согласєн”?
Повний бєзпрєдєл в державі….

Ramirez
13.11.2013 at 16:14

Ну в чому ж тут втручання “в процес”? Він що, вбіг до зали засідань під час церемоніального “якщо хтось проти, то нехай каже зараз або замовкне навіки”? )) Це звичайне звернення. З таким успіхом до ВРЮ могли у колективному зверненні надіслати листа торгаші з базару))  

Небайдужий
13.11.2013 at 16:25

Але, погодьтеся, що лист торгашів з базару не викликав би жодної реакції з боку ВРЮ, на відміну від звернення Мовчана 😉

Ramirez
13.11.2013 at 16:46

Ну… відкладення розгляду було мотивоване ще й зверненням “громадян”. Значить, окрім голови ОДА, який, скорш за все, не відноситься до тих самих… которі прості смертні, були інші особи, що висловили свою стурбованість стосовно призначенця. І в комплексі це повпливало на прийняте рішення.  

Небайдужий
13.11.2013 at 16:56

Сіє нам нє вєдомо 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *